Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 03.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стадион Дунавнови  
Автор Florian ()
Публикувано07.02.04 23:11



Из продажната и некадърна българска преса:


Ръковдството на ФК "Дунав" (Рс) иска да вземе на концесия едноименния стадион в кв."Здравец" заедно с намиращите се до него автомивка и магазини. Това заяви на Общото събрание президентът на клуба Сведалин Петров. Сега "Дунав" плаща наем на общината, като само за 6 месеца са платени 3800 лв.

Дрън, дрън, дрън - това че ще го вземат на концесия е хубаво (ако се направи както трябва), но друго ми направи впечатление. Наемът на цял стадион (+магазин и автомивка) на хубаво място в Русе е колкото наема на 3стаен апартамент

Платил 3 800 лева! 630 лева на месец наем за цял стадион... Това е много, ама много малко. Значи, не съм спец по управление на стадионите, но, ако има кой да ми го даде, бих взел стадиона и срещу 3 000 лева на месец. Имам някои конкретни идеи за експлоатацията му и ги давам на общината, за да се сети, че не това е пазарната цена за наем на такъв имот.

1. На стадиона могат да се пасат 200-300 овце или 100 глави едър рогат добитък. Животните ще се прибират вечер в съблекалните.
2. Ще прибирам по 50 лева от аматьори, които искат да поиграят или да си правят първенства.
3. Ще направя футболна школа и ще обучавам деца.
4. Ще направя постоянен цирк.
5. Ще построя увеселителен парк (предвид многото млади хора там)
6. Ще направя пейнтбол игрище.
7. Или писта за картинг.
8. Ще разора всичко и ще насадя картофи...

И във всеки случай ще печеля повече от мизерните 600 лева на месец! Един стадион с прилежащи обекти е съкровище и не може да се дава под наем за смешни пари. Тук мирише на корупция.

Сега кой знае какви ще са условията за концесията... Страх ме е да си мисля даже



Тема Re: Стадион Дунавнови [re: Florian]  
Автор manu (беден)
Публикувано07.02.04 23:32



Ох, вземи го и направи цирка! (ще ме вземеш ли за смешник? Физически данни не ми липсват!

Или го направи световна сцена за рок-динозаври! Нон-стоп действуваща! Ще идваме с големи групи от всякъде, където сме! (Ще направим договор и ще устояваме, така да знаеш!

Или Биг Брадър контейнер за ВИП! (Вкарай там парламента, като е в почивка!)

Да ти съдействуваме ли с връзки пред кметицата?

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Стадион Дунавнови [re: manu]  
Автор TpakTopuc (новак)
Публикувано07.02.04 23:56



ei ako she pe4elime pari vzemete me i mene za partiq :)) posle she delime na 3 i she sme golemite barovci koito dyrjat stadion Dunav



Тема Re: Стадион Дунавнови [re: TpakTopuc]  
Автор manu (беден)
Публикувано08.02.04 00:02



Ти ще разораваш с трактора, когато сеем (в промеждутъците) гъбите и ще извозваш оборската тор с ремарке (ще ти купим, ако си нямаш!), която също ще продаваме на земеделците от био-сектора!

Ура-аааа! Русе ще се качи с поне едно стъпало нагоре!

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Стадион Дунавнови [re: manu]  
Автор TpakTopuc (новак)
Публикувано08.02.04 00:14



I shte mi vikat posle keleshite, 4e v Ruse nqmalo biznes idei i 4e rusenci poludqvali .. haide haide



Тема Re: Стадион Дунав [re: TpakTopuc]  
Автор manu (беден)
Публикувано08.02.04 00:34



Те, келешите, дори не знаят, какво мислим да правим с кожите и с вълната! Ако им кажем и тоя номер, направо ще ахнат! Ще отворим работа на половината град! И освен това, ще пуснем между кравите и по няколко магарета, които, като дойдат рокерите-динозаври, ще снимаме срещу заплащане, с фенове (и динозавър - рокер). Отделно - плакати, тениски, ключодържатели...

Ще каним и шоу-мени като Слави и други, които също може да влизат на стадиона на магарето...

Магарето е Гошо, нали знаете?

И женското - Маргарита...

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Стадион Дунавнови [re: manu]  
Автор TpakTopuc (новак)
Публикувано08.02.04 00:55



Shte varq da si izbiram da si kupq nqkoi ostrov ... 4e kato pravq smetki sega .... mnooooogo pari shte imame Ako iskash manu moje



Тема .....нови [re: TpakTopuc]  
Автор TpakTopuc (новак)
Публикувано08.02.04 00:56



... moje da razshirim Upravitelniq savet i da napraim akcionerno drujestvo i da prodavame akcii za mnogo pari



Тема Re: Стадион Дунавнови [re: TpakTopuc]  
Автор manu (беден)
Публикувано08.02.04 00:58



Ох, пък за острова какви идеи имам, но ако решиш да купиш, вземи кредит и отвори тема, че да оформим и острова. Пък парите ще ги връщаме... Но вземи няколко милиона, че за острова ще ни трябват повечко.

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Стадион Дунавнови [re: manu]  
Автор TpakTopuc (новак)
Публикувано08.02.04 01:05



hahaha moje v Iujno Afriknskata Republika da otideme, 4e ottam nqma da mogat da ni vyrnat obratno v Bulgaria. Pyk tam sigurno i tam ima jeni ... a ako nqma she si gi dostavqme ot kadeto si poiskame hahahaha nali shte sme "melioneri" i she lejime i she pardime po cql den na shezlongite na ostrovite si




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.