Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 15.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Русе е цветето на Света  
Автормaйнaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 15:10



Обиждайте Пловдив но знайте че сте **** на Света

Редактирано от vivanov на 04.02.04 01:31.



Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: мaйнaтa]  
Автор stormrider (непознат )
Публикувано02.02.04 19:13



pederasti plovdivski taaa snimka e ot STOLIPINOVO BE



Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: stormrider]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.02.04 19:16



Не му отговаряй! И това не е пловдивчанин а същия този хомосексуален изкривен тип дето постоянно пълни форумите с провокации, измислени статистики, обиди и има (спорен) старозагорски произход. Нека тъпите му теми изпаднат...ако виванов не ги затрие дотогава...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: gat3way]  
Автор gena1 (фурия)
Публикувано02.02.04 19:30



Да тази снимка съм я виждала и в Ол.бг .
Той е за съжаление според мен.Има нужда от помощ мен ако ме питаш.Е ако някой му плаща за тия гадости тогава е за прокурор.
Не разбирам целта му.Знам само ,че целенасочено кара хората да си мислят глупости.Ако има кой да му се върже де?
Обаче дайте да помислим бе защо го прави наистина?Защо точно Русе?
Абе да не сте намерили някоя златна жилка там? И гледа да изгони русенци и да си я експлоатира сам бе

всичко казано си е само мое лично мнение


Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: gena1]  
Автор manu (беден)
Публикувано02.02.04 21:22



Така е! Има злато в Русе! И като го извадим, ще раздадем на всички, за да си имаме и приятели!

Но на тоя/тая - ни прашинка! Само ще му платим лечението! След което ще му дадем да копае жилката, като трудова терапия, бе! Е, ще му плащаме! Според златото! Колкото изкара - една 100-на!



(Тоя май отиде да се учи да копа!)

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: manu]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 21:34



Нали сме уж приятели с вас пловдивчаните, а пък сега...????
Ех, капитализъм жалък!!! Той настройва всички един срещу друг и води до пълното унищожение на всичко смислено!



Тема Re: Бъдете сигурнинови [re: БCП]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 22:07



че това не е от нас. И мисля, че съм го виждала някъде. Както и да е! Надявам се да не ни скара идиотизма на подобни болни мозъци.
Ако обърнете внимание Пловдив не е склонен да воюва с градове, а да се опитва да намира приятели! Така, че определено съжалявам! Виванов би трябвало да махне тая тема. Ние поне бихме го направили!
Поздрави!



Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: БCП]  
Автор manu (беден)
Публикувано03.02.04 00:12



Братко, не съм от Пловдив, бе! Ако ти кажа, че мразя капитализма, ще ми повярваш ли?

Ето, казвам го: МРАЗЯ КАПИТАЛИЗМААААААА-АААААА!

Но ако нещо разбрах в тоз живот, това е, че хората не са готови да живеят без него и затова се примирявам да го търпя. Вярвам само в революцията на съзнанието! (вече!)

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: manu]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 00:56



БСП-то се заяжда с мен! защото знае, че съм от Пловдив и не му обичам партията. Но пък лично той ми е направо симпатичен!
Та думите му са за мен!



Тема Re: Русету е кенефа на Светанови [re: 43]  
Автор manu (беден)
Публикувано03.02.04 01:32



"43-и-и-ииии, май и той не се заяжда злобливо, а?

Май ще хвърлите партийните билети и.... Менделсон!

Ще подпишете веднъж на Альоша, на Бунарджика, заради него, и веднъж заради тебе - (тук налучквам) - пред паметника на Свободата в Русе! (Или в Пантеона на Възрожденците?)

Пък ние с Генчето ще ви бъдем кумци! Тошето и Песхо ще викат "горчиво", а Виванов ще ви даде грамота от Клуба! С таралежчето срещу змиите и гущерите, против уроки!

Става ли?

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.