Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 15.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво можем да направим?нови  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано31.01.04 19:59



Уж миналата година беше решено - Русе е центърът на Северен Централен Район. Онзи ден изведнъж - ново 20. Не било сигурно. Найден Зеленогорски се опъвал. Нормално. Но по-нормално от това е само ние да направим нещо. Не препоръчвам да се псуваме по мрежата с плевенчани. Напротив - предлагам да се държим изключително възпитано с тях. И да направим подписка до правителството. На площада и в нета. Аз мога да вися там от 15 ч. до вечерта там до 21 примерно. Обаче трябва да има и някой батко или кака с мене. И все пак е нужен още някой и за сутрешната смяна, може би и още един екип - да сме поне през ден.
П.П. Ако с това лоби в София пак не стане нашата работа, просто не знам...




Тема Re: Какво можем да направим?нови [re: TAfricanski]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 21:23



Да и аз чух че Плевен се опъва и са отменили заседанието. Сега Министерски Съвет ще реши за Плевен и Русе, както и за Пловдив и СЗ. Друг спор било и че Благоевград искали нещо но от кой не разбрах дали от София....



Тема Re: Какво можем да направим?нови [re: TAfricanski]  
Автор gena1 (фурия)
Публикувано31.01.04 23:21



Разкажи малко повече за това?
Не ми се сърди просто ме нямаше едно известно време в Бг и явно съм изтървала доста неща.


ПП Боже и кой не ще да си говори с тебе в чата бе. Малеее страшно умен си бе пич.Ти верно ,че ако си криеш годините ще минеш за 35 годишен.Лелееее аз съм ти фен да знаеш
Хехе Ману едни желанийца на ушенце ти обеща Хехе ще следя аз дали си ги изпълнява.
Кой беше писал ,че русенци затъпявали бе.Я какви славни деца се раждат и растат в Русе.

всичко казано си е само мое лично мнение


Тема Re: Какво можем да направим?нови [re: TAfricanski]  
Автор TpakTopuc (непознат )
Публикувано31.01.04 23:54



ei ako nqkoq kaka visi s tebe samo svirkai i as she vi pomagam. Za mene ne beri girja , ama she e sled 17 4as shtoto togava svyrshvam work



Тема Re: Какво можем да направим? [re: TAfricanski]  
Автор a-a-a-SexLover (pi4)
Публикувано01.02.04 07:53



Този номер няма да стане! Прекалено малки и незначителни сме, за да можем да някараме някой да промени нещо подобно! Това е въпрос на интереси, а за нашите интереси се грижи кметицата, тъй че ако тя не може, вие само среден пръст ще получите!

Za6toto az sam tOCHNO Momche.


Тема Re: Какво можем да направим?нови [re: TAfricanski]  
Автор Florian ()
Публикувано01.02.04 09:28



С подписка няма да стане.
Трябва кметът, областният и м-р Калчев да лобират пред премиера.
С подписка няма да стане най-малкото защото никой не е наясно какви са тези региони и какво печелим, ако сме център
Пък и тия подписки миришат малко на референдум - имат същия смисъл долу-горе - на пряка демокрация....



Тема Областите вече са приети...нови [re: Florian]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано01.02.04 11:32





Предложенията за 9 и повече области не са били приети, закона е приет на второ четене. За протести и промени е вече късно...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.

Тема Re: Какво можем да направим?нови [re: a-a-a-SexLover]  
Автор manu (беден)
Публикувано01.02.04 11:51



Средния пръст може да се показва от двете страни - видиш ли го, покажи го и ти, пък нека после да го получиш - остава в историята като показан на правилното му място и получен на неправилното... Утеха, все пак!

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Какво можем да направим?нови [re: manu]  
Автор a-a-a-SexLover (pi4)
Публикувано01.02.04 14:22



Manu kefi6 me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za6toto az sam tOCHNO Momche.


Тема Re: Споконови [re: TAfricanski]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 17:40



Найденчо е опозицинер и неговата няма да стане. Поне Николова е независима и смятам че НДСВ няма да се изложи. Имаме 4-ма депутаи от Русе плюс това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.