Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 04.07.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не съм горд,че съм българин  
Авторбълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 19:29



Многоуважаеми колеги, замисляте ли се какви политици ни управляват.Как и кога този така наречен политически елит ще направи нещо полезно и смислено за страната ни.Кога ще ни изведе на европейски терен.Да се оправдаваме само с турското робство,комунизма или със управлението на СДС,НДСВ,БСП е много унизително.Имаше страни,които бяха част от СССР и сега са много по-напред от нас във всяко отношение/Прибалтийските републики/.Та дори Турция е много по-напред.От една страна в медиите пише,че сме страшно умно племе,но от друга страна фактите ама никак не потвърждават тази теза според мен.Никак НЕ СЪМ ГОРД, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН. Само за мутри ли да слушам всеки ден.Писна ми,бе хора.



Тема Re: Не съм горд,че съм българиннови [re: бълrapин]  
Автор Florian ()
Публикувано21.01.04 20:11



Управляват ни политиците, които си избираме. Както се казва - и да се гордеем, и да не се гордеем - все сме българи, така че по-добре да се гордеем. Аз не казвам, че сме нещо повече от другите народи, но самият факт, че живеем в интересни времена говори много. Друго си е да живееш в уредена държава, където всички живуркат монотонно и подредено. Това ги затъпява. А ние - ехееееей....

Нова година - нов късмет!


Тема Аз съм горда, че съм българканови [re: Florian]  
Автор no1inParticular ()
Публикувано22.01.04 12:18



Може да ги затъпява живота в подредената държава, ама някак си според мен това им дава повече свободно време да осъществяват амбициите си, да се стремят, да постигат, да се развиват. Не всички...Тези, които могат да го осъзнаят и да го оценят като предимство...
Аз съм горда , че съм българка. Ама не в България



Тема Re: Аз съм горда, че съм българканови [re: no1inParticular]  
Автор manu (беден)
Публикувано22.01.04 16:48



Хората навън плачат, че нямат време нито за себе си - да се развиват, нито за семействата си, защото цялото им време отива за свързването на двата края (като в БГ) или да осъществяват амбициите си да печелят пари и правят кариера, което не ги прави щастливи, нито по-добри хора от българите!

Гордея се, че пренадлежа към българския род! Страдам, когато не съм в България!

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: tuzno,no kakvo puk-ima i po-zleнови [re: бълrapин]  
Автор Wedge (непознат )
Публикувано22.01.04 17:05



Suglasen sum,che polozenieto e losho,samo deto Pribaltijskite republiki(Lithuania,Latvia i Estonia) si bjaha i po vremeto na komunizma po-dobre ot Bulgaria.Kazvam go zashtoto imam poznati litovci ot dota godini a v momenta imam i klienti ot tazi strana.No ako ostavim tjah na strana, njakoji "kavkazki" i po-juzni bivshi "respubliki",deto imat kosmodrumi i neft i prochee bogatstva i ne sa dluzni veche da gi davat na rusnacite,sa v momenta v dosta po-dobro polozenie ot BG,.....za suzalenie.No puk v Evropa ima i drugi durzavi,kojito ne sa v po-zavidno polozenie,che i po-zle.Jasno che ne e neobhodimo tochno s tjah da se sravnjavame,no...malko optimizum ne e izlishen vse pak.
Gore glavata i nashia red shte dojde!!!!



Тема Re: Не съм горд,че съм българиннови [re: бълrapин]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 17:52



И аз не се гордея, че съм българин. Но и не се срамувам. Както не се гордея/срамувам, че съм мъж, че съм с бяла кожа, или че съм с кафява коса.

Какви са тези измислени разделения на хората по географски, расови или национални признаци? Как мога да се гордея/срамувам от постъпките на непознати хора?

Аз се гордея/срамувам от моите постъпки, и тези на приятелите ми.



Тема Re: Прав си!нови [re: l]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 21:18



Не знам защо непрекъснато трябва да си задаваме хамлетовски въпроси? Не мисля, че като експонираме собствените си неудовлетворености в претенции към някой друг, дори държава ще се почувстваме по- убедени в собствената си стойност.
И аз нямам дилема като съм българка какво качество да се пиша. Да не говорим, че съм от хората, които смятат, че обстоятелствата са само отправни точки,а не космически константи...
/ Пак ще се включа, по-късно.../




Тема Е, аз СЪМ!!!нови [re: бълrapин]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.01.04 21:54



Колега, аз съм горд, че съм българин! Ние сме като хлебарките - преживяваме ВСИЧКО. И ядрено замърсяване не ни бърка: след взрива в Чернобил хората са си марширували под дъжда по улиците...




Тема Re: Не съм горд,че съм българиннови [re: бълrapин]  
Автор a-a-a-SexLover (pi4)
Публикувано23.01.04 09:49



Точно такива "българи" като тебе ни пречат да се оправим (а не да ни оправят, аз лично мога и сам :). Като не щеш да си българин, кой те кара?
Доста изтъкнати психолози и философи твърдят, че националността се определя не от генетическия и родствен произход, а от персоналното самосъзнание на всеки човек. Щом е така иди пред вратите на американското посолство и започни да блъскаш по вратите, крещейки, че се чувстваш американец, да видим дали ще те приветстват като техен равен или ще те пратят в лудницата. Както се казва човек не може да избира къде да се роди, но сам решава къде и как да умре. Аз избирам България, а на всички останали - много здраве!

Za6toto az sam tOCHNO Momche.


Тема Re: Не съм горд,че съм българиннови [re: a-a-a-SexLover]  
АвторPeндe (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 15:15



Дрисльо,човека ти казва,че е притеснен от качеството на българските политици и провежданата от тях политика.Според теб,той е виновен . Ти знаеш ли защо си горд.Защото на тебе и горните две дрисли/нахождайки се в пустата чужбина,за да смайват света с невероятния си коефициент на интелигентност и хубост/ майките и бащите ви хранят,обличат и теглят целия масраф.Ако ти тук си поставиш за цел,сам,самичък,със своя труд да постигнеш нещо скромно в житейския си път,като жилище,кола,соц.статус, без да крадеш и без да разчиташ на тейко си и мамицата си,ще видиш.че ще те лае Мурджо. "Ебец" за успокоение на нервната си система,си направи едно упражнение на Онан. Изрежи си една картинка с мацка от вестник "Труд",за да ти спори манипулацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.