Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 14.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Предложение: Права в клуб "Русе"нови  
Автор sitx (Psychonaut)
Публикувано15.01.04 20:36



Здравейте на всички,
След кратък и сравнително анонимен престой в клуба реших да се присъединя официално, в смисъл регистрирах се .
Основната причина, поради която го направих обаче е друга. Прегледах поредната вълна от анти- мнения и не смятам, че клубът на град Русе в dir.bg трябва да се състои 50% от необоснована критика и открити неаргументирани безпочвени обиди към града и жителите му. Затова предлагам, ако е възможно разбира се, имащите властта над нашите смъртни профили да ограничат писането във форума на града само за регистрирани лица. Така според мен ще се ограничат случаите, в които се отправят обвинения, тъй като авторът им ще е принуден да застане зад тях с името (прякора си).. или поне ще ни улеснят в подаването на оплаквания, най-малкото .
А и от друга страна, ако за даден човек да се регистрира е предизвикателство, то той едва ли има с какво да допринесе за клуба. Общуването в Интернет предполага поне основно познаване на принципите му и елементарна култура.
Предлагам да почистим форума и да започнем да говорим за проблемите и успехите на града вместо да пикаем срещу вятъра!

______________________
Убий ченгето, без компромиси,
Ученик.

Редактирано от sitx на 12.01.04 10:49.



Тема Честита ти регистрация!нови [re: sitx]  
Автор Florian ()
Публикувано12.01.04 10:49



Добре дошъл като регистриран!

В качеството си на самопровъзгласил се доайен на регистрираните в клуба (като юзър с най-стара регистрация), те приветствам. Както виждаш, от голямо улеснение за всички е да не се чудим даден постинг vivanov ли го е писал, не го ли е писал, gat3way, песхо, sitx ли са го писали, не са ли го писали.

Ето - затова си има регистрация и затова в по-умните клубове няма провокации и т.н. Може би, твоето предложение е малко силна мярка - аз не съм решил за себе си. Принципно съм съгласен, ама не знам дали ще се приеме от другите, които не са регистрирани. Ако искаш - постави го на гласуване. Аз съм за. Но в гласуването да имат глас и нерегистрираните :)))

Е, хайде - това е от мен и дано скоро видим и други регистрации на по-постоянни и непостоянни клубари

Нова година - нов късмет!


Тема Re: Честита ти регистрация!нови [re: Florian]  
Автор sitx (Psychonaut)
Публикувано12.01.04 11:00



Първо, благодаря .
Дали мярката е крайна зависи от това как гледаш на клуба (ще ви помоля предварително да ми простите навика да ги наричам "форуми" ) - като сбиране на различни хора, чието общуване е ограничено единствено от добрата им воля и личното възпитание или като място за (доколкото е възможно) сериозни разговори. Моята гледна точка (имайки предвид колко "отдавна" следя форумите) плава малко зад втората крайност и според мен нещата излизат извън желания път.. но това може би е защото не ми доставя особено удоволствие да чета за власи които се ши*ат с цигани в кенефите на гарата .
Колкото до самата регистрация - всеки, който се чувства несигурен в способността си да се запише в онлайн форум може да ми пише. С удоволствие ще му обясня точка по точка целият процес на регистрация и настройка на форумите. При това е безплатно, разбирам да трябваше да си дадете последните пари - при такса 15 минути от свободното ви време не виждам какво ви спира?
Бих желал да призова всеки, който е за или против предложението да остави по едно мнение с вижданията си. И да се надяваме, че ще чуем от vivanov скоро .

______________________
Убий ченгето, без компромиси,
Ученик.

Редактирано от sitx на 12.01.04 11:04.



Тема New registration !нови [re: sitx]  
АвторWedge (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 11:27



OK i az ,sled tolkova godini v Dir.bg,makar i ot daleko se opitah da se logna sus staroto si ime i parola,no nebi,ne me pusna,taka che si napravih nova registracia.
Taka che sega veche njama nikoj da mi go vzeme,ID-to de:-)



Тема Re: New registration !нови [re: Wedge]  
АвторWedge (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 11:29



Obache kakto gledam v poleto pak pishe "Neregistriran" ?!?!,I to pro polozenie,che sum lognat v momenta v Dir.bg . Ja pomognete,da nebi za RUSE forum da ima njakakva otdelna registracia?



Тема Къде е новата ти регистрациянови [re: Wedge]  
Автор Florian ()
Публикувано12.01.04 11:31



Кога ще се насладим на дебюта й

Нова година - нов късмет!


Тема Re: Къде е новата ти регистрациянови [re: Florian]  
Автор Wedge (непознат )
Публикувано12.01.04 11:33



Aha ,chak sega razbrah,trjabvalo da vljaza prez "Vhod" oshte vednuz,malko tupo ,sled kato sum vljazul s parola vednuz prez dir.bg...obache sega vsichko e nared.



Тема Re: New registration !нови [re: Wedge]  
Автор Florian ()
Публикувано12.01.04 11:34



Виж горе на лентата (под рекламата) има ВХОД - натискаш и там пишеш име и парола. После идваш пак в клуба и си готов.

Нова година - нов късмет!


Тема Логваненови [re: Wedge]  
Автор Newbie (феникс)
Публикувано12.01.04 13:33



За да не ти се налага да си пишеш два пъти потребителското си име и парола,
зареждаш първо страницата с клубовете, после се логваш от Вход, след което системата ти отваря твоя профил.
Избираш от менюто "клубове", след което дир-а ще ти отвори страницата с клубовете, но вече отгоре вляво ще пише Добре дошъл,"ник-а ти".
Тогава вече отваряш клубовете,които си избрал в нов прозорец и си вътре логнат;)

не е важно дали ще оценят това, което правиш,
важното е да си доволен от това,което правиш


Тема Re: Логване [re: Newbie]  
Автор Wedge (непознат )
Публикувано12.01.04 13:50



Jasno jasno,veche razbrah i go napravih,mersi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.