Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 01.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема РУСЕ ВЪВ ВОЙНА!!!  
Автор Florian ()
Публикувано28.12.03 00:14



Терористите в Ирак убиха 4 българи. Един от тях е русенец!

Убиха АНТОН ВАЛЕНТИНОВ ПЕТРОВ. Този младши сержант е първата русенска военна жертва от Втората световна война насам. Това е абсолютно обявяване на война на България и Русе от страна на терористите! Аз определено се чувствам много засегнат и застрашен, щом убиха съгражданин. Момчето е станало на 26 години преди 2 седмици!!!

Младши сержант Антон Валентинов Петров, специалист по инженерна подготовка в "Специални сили" на поделение Пловдив. Роден е на 14 декември1977 г,, гр,Русе Средно образование. Завършил ССОВУ "Г. Измерлиев" , специалност "Пътно строителство и мостове". Кадрови сержант в българската армия от 14.08.1998 г. Произведен Младши сержант на 14 август 1998 г. Служил в гарнизоните Свищов и Пловдив.

Не знам за вас, но това определено е жестоко и отвратително. Никога досега не бях чувствал войната толкова близко. Не вярвах, че тези гадове могат да посегнат толкова близко до мен!

Вече определено ми писна от онези малоумни фанатици, които всеки ден убиват млади войничета в Ирак, Афганистан и се взривяват под път и над път къде ли не! Абсолютно е време да се вземат по-решителни действия за ускоряване края на войната! България вече даде жертви на тероризма и това ни прави изключително съпричастни във войната срещу това зло

Смърт на терористите!


Тема Непредизвиканонови [re: Florian]  
АвторHeпpeдизвиkaн (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 00:42



Дано не се разчетат грешно думите ми. Представям си каква е трагедията за близките на момчето , но ...
Какво търси той там ?! Днес слушах как сме дали жертви в борбата с тероризма и т.н.
Хайде да сложим нещата по местата им !
Тероризъм е атаката над 2-те кули в САЩ , но какъв тероризъм е когато става дума за война на собствена територия ?!
Все едно някакви гадни муджахидини да се наместят в България и да обявят българите да терористи !
Нещата винаги имат най малко 2 страни.



Тема Re: РУСЕ ВЪВ ВОЙНА!!!нови [re: Florian]  
Авторsitx (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 01:20



и какво ще направиш бе florian?
не ме разбирай погрешно, и мен ме боли, когато млади хората губят живота си напразно (направо ги осъждат на смърт, доколкото знам никой не е искал България да се бута в ирак). тази война не е това, което ни представят. лъжи, целенасочена манипулативна изфабрикувана информация, едностранчив поглед, маскиране на интереси зад "справедливи" каузи, фарс.
разбирам да нямахме проблеми, но когато отиваш в ирак за пари говори, че държавата ти май не е готова за война.



Тема Аз ли какво ще направя?нови [re: sitx]  
Автор Florian ()
Публикувано28.12.03 10:23



Ами нищо особено - за съжаление нямам правомощията на президента Буш. Единственото, което мога да направя е да гласувам през 2005 за един десен и отговорен парламент, който ще препотвърди досегашната успешна външна политика на борба срещу тероризма.
А за мен тази война е много просто нещо - група добре финансирани малоумни фанатици искат да попречат на Ирак да стане демократична, свободна и просперираща страна. А нашата армия е там да помогне на Ирак за това. И точно затова фанатиците ни убиват.
А - всички отиват в Ирак за пари. Няма американец отишъл там против волята му. Всички са наемници. САЩ са готови за война. И ще я спечелят тази война - въпрос на време.

Смърт на терористите!


Тема Насилието породи насилие!нови [re: Florian]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 16:24



Пак би избрал дясно управление? И да умрат още българи? Много интересно разсъждение!



Тема Re: Насилието породи насилие!нови [re: БCП]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 18:36



Комунистите да не се обаждат. Спомняме си кой прати български войници в Чехия през 1968.



Тема Re: Насилието породи насилие!нови [re: l]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 19:39



Виждам че си запознат със случая доста бегло ако не знаеш колко важно е било това за България!



Тема Било е важно ?!?!нови [re: БCП]  
АвторHeпpeдизвиkaн (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 20:05



Е тук вече съвсем оплеска нещатата !
Че какви интереси сме имали в Чехия ?!
Абсолютно безумие е тая простотия в Ирак , същата е и историята в Чехия.
Големите си искат зоните на влияние , а ние си подлагаме задниците .... е , напоследък за по 100$ на ден.



Тема Re: Насилието породи насилие! [re: БCП]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 21:26



kolko?



Тема Re: Аз ли какво ще направя? [re: Florian]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано29.12.03 00:13



Ако знаеш как ме дразни ислямът - точно заради фанатизма си. Смятам, че е опасен за света и трябва да бъде премахнат!
Говоря така, защото нямам власт и знам, че каквото и да кажа или направя няма да има последствия. Не знам какво беих направил, ако имам властта на Хитлер или Милошевич. Страх ме е да си го помисля...
Нашите момчета нямаха работа там. България бе измамена от един неприкрит американски агент (Соломон Паси), който каза в началото, че това е единственият вариант да си получим парите от Ирак (егати наглостта!), а сега каза да не се надяваме да получим каквото и да било (това не знам какво е ). Тоя все такива ги суче - и за АЕЦ-а и т.н.
Американците са си съвсем прави да им разкатаят фамилията на всичките рязани мангали след като им бутнаха къщурките в центъра на NY, обаче да не ми дрънкат простотии за оръжия за масово унищожение. Да нападнат Северна Корея де! Айде, ама те наистина имат такива оръжия и затова водят по-хард политика. А ония да си реват...

Peace bothers!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.