Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 01.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Махайте се от София!  
Авторвън (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 14:19



************

Научи се първо да комуницираш и после пише в клуба ни.

модератора

Редактирано от vivanov на 13.02.04 01:14.



Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: вън]  
Авторa-a-a-SexLover (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 16:31



Wi6 kvo be 6ibanqk stoli4anski, da ne sam ti vinoven, 4e si nekadyren i nqkyv "selqnin" ti e vzel rabotata. Na takviz kat tebe trqbva da se zabranqva da vlizat iz forumite i da gi pylnqt s prostotii. A 6to se otnasq do selqn6tinata, samata ti re4 nedvusmisleno pokazva intelektualniq ti proizhod, GADEN SELQNIN. Po-dobre se zarovi v nqkoq dupka i ne se pokazvaj, 4e samo ot tova, koeto si napisal miri6e na lajna.



Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: вън]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:33



Ядосвай си се, имаш право- гадно е да те уволнят!
Но сигурно, какин, по-не си ставал от УМНИЯ ГОТИН И вероятно ФИН русенски пичага! Ми, така е в живота... Печелят по-добрите!
А ти се стегни, поне в София работа бол.
Или пък ела при нас в Пловдив -все ще ти намерим вариант да метеш "Метро" примерно.



Тема А ва нидей тъй ва, чувек!нови [re: вън]  
Автор Florian ()
Публикувано10.12.03 18:05



Нидей с лошу, ва!
Ко искаш щи пумогним!
Не, сериозно сега - мога да ти помогна. Скоро се очаква приватизацията на Сливополските свинарници - ако потръгнат нещата ще има едно вакантно място за разтърмъчване на фекалиите. Според новите ЕС екологични изисквания, свинските фекалии трябва да се минат с търмъка преди да се използват за каквото и да е! Мисля, че ще се справиш на кастинга

На марш, на марш, на марш, с Генерала наш
В бой да летим - враг да победим!


Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: вън]  
Авторsitx (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 18:30



смъкваме ви стандарта? хеахехаеха, позволи ми да се спукам от смях, копеле!
ако ми обЯсниш как факта, че си пълен бездарник прави който и да е русенец по-лош от теб ще се махнем и няма да се връщаме.
също така ми е интересно как живеейки в десетки пъти по-мръсен град те прави по-чист и образован от нас? и как така ние слушаме циганска музика, когато вие имате така неразривна връзка с дивата селяния и чалгата.
а за работата - еми всички кретени столични сте предубедени към "провинциалистчетата", греша ли? как тогава си тооолкова по-добър и те измества някакво "плешиво импотентно копеле". имаш крайно негативно мнение за себе си, душо. фани се стегни. като не можеш толкова да си намериш работа бегай да копаш на нивата за еб*не в г*за!



Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: вън]  
Автор dream3r ()
Публикувано11.12.03 01:21



Ами смятай са ти къв си, щом някакъв "селянин" ти е взел работата. А ти като си такъв гражданин и толкова образован как го допусна? Ей ви на ся, комплексирани софиянци - да видите какво става когато работодателите оценяват само по качества и без никакви пристрастия. Ясно са вижда цената ти. Безценен си! Толкова безценен, че направо не струваш. Каква ирония, а?
Ти явно много разбираш от чалги и фолк, та да та питам. Ти запознат ли си, че най-известните чалга/фолк изпълнители живеят в София?
И като сме тръгнали да са определяме - поне да ти кажа какво мисля аз за софиянците. Вие сте тъпи комплексари, чиято единствена гордост е техния град, тъй като личните постижения никакви ги няма (ще оставя това без примери, но ти си знаеш). Град, който построиха комунистите като такъв, за да могат да съсредоточат управлението.
Столицата трябвало да представя държавата. Ха! Ако всички столичани са като тебе, нищо чудно, че за България се носи такова мнение по света.
Писал си са "вън", а? Ами тогава ти пожелавам отзад и вътре.



Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: dream3r]  
Авторвън (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 11:19



айде айде вие идвате и ни смъквате стандарта защото работите за по
15-20 лв на ден. ТОЛКОВА ЛИ СТРУВАТЕ 15-20 лв.?????????????
Ако не бяхте вие ПРОВИНЦИАЛИСТИТЕ щяхме тук да изкарваме по 700 евро на месец, но нали има окло 800 000 провинциалисти които само работят тук и не харчат почти нищо а отнасят парите си....Едно време София като беще окло милион си беше добре а сега стана 2 милиона с вас селяните!!!!
Зарди вас родителите ни не могат да си намерят работа защото работодателя си казва нали има негри от провинцията които ще ми работят за 15 лв. на ден като роби те са млади и здрави ще бъхтят нон стоп!!!!



Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: вън]  
Автор manu (беден)
Публикувано04.02.04 14:13



Вън си и вън ще си останеш.

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Махайте се от София гадни селяни!нови [re: вън]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.02.04 16:36



Ми един outsider не трябва да вини insider-ите за това, че са по-добри от него.
Това е все едно "Лада" да тръгнат да псуват "Опел", че, видите ли, "Опел" правят такива безбожно икономични коли, че "Лада" няма клиенти...


Редактирано от TAfricanski на 04.02.04 17:08.



Тема Re: защото вие тъпи софиянци ебахте майката на...нови [re: вън]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 12:07



Защото вие, тъпи софийски копелета ебахте майката на цялата държава, затова. Ако наистина си от София мухльо и си кадърен, няма да останеш без работа, но разбирам, че не си особено квалифициран. Пък и софиянци са мързеливи, с голямо самочувствие отгоре на какво? на град-столица от селски тип, където като слезеш на гарата и стъпваш в никоганеизсъхваща кал, дори през лятото и си обгарден от сергии, чалга и бакшиши. И като дойде някой чужденец и се хваща на главата. Но какво е София, обединени шопски села,така че шопския ви манталитет, ако ще Ню Йорк да е пак ще има сергии и чалга.
Като си недоволен, кажи на софийските щефпве на провинциалните фирми да не дават ниски заплати в провинцията на хората и сичко ще се оправи.
Ако не бяхте ебали майката на държавата и продължавате с тези наркотици-маркотици...незнам, за мен лично София е заразно зло, клоака, Содома и Гомора на България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.