Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 08.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ТвърдПесимист-апелнови [re: TвъpдПecимиcт]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 20:12



Аз ти предлагам да напуснем този шибан свят. Нека всички, които мислят като теб и мен, да дойдат с по един литър ракия пред "Паметника на Свободата" и да не носят кисели краставички и други месета. Молим.
Ша натикам едно маркучи в еднолитровката домашнярка и ще се изпоя докат умръ. Нека всички се изпоим и напуснем този шибан свят!



Тема Re: апелнови [re: пecxo]  
АвторTвъpдПecимиcт (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 22:12



Съгласен само че в АДА е още по-лошо вече бях там казва се жк.Чародейка...но сега съм във центъра Бургас и съм перфект...



Тема Burgas?@!?нови [re: TвъpдПecимиcт]  
Автор Newbie (феникс)
Публикувано22.12.03 20:03



ХАХАХа!
Какво ми сравняваш Чародейка с центъра на Бургас?!?
Що не го сравниш с Меден рудник:)
А пък Бургас си е едно набързо разраснало се покрай нефтохим СЕЛО!!!

не е важно дали ще оценят това, което правиш,
важното е да си доволен от това,което правиш


Тема Re: Burgas?@!?нови [re: Newbie]  
Авторrousse-sucks-very-hard (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 20:21



ами да!



Тема Re: Burgas?@!?нови [re: rousse-sucks-very-ha]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 13:01



Браво, и как е у градъ?
Бургас-страшен град, с един фалшив университет, нефтено море,мизерен плаж и грозна соц архитектура в центъра. Браво.



Тема Re: Burgas?@!?нови [re: пecxo]  
Авторбypraзлия (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 13:15



Хахаха Бургас цъфти бе всичко се строи-РАЗВИВА се за разлика от Русе....ела да видиш колко туристи има стотици хиляди!



Тема Re: Burgas?@!?нови [re: бypraзлия]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 15:41



Е как ще цъфти бе...какви са тия туристи...селогъзорци ли ахаххахахха



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: TвъpдПecимиcт]  
АвторNdD (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 17:14



Нямам време да прочета всичко изписано по темата, само ще кажа че последните 9 години живях в Русе и положението наистина ставаше по-зле и по зле. Имах възможност да постоянно да пътувам и в други градове, ами това е положението в БГ. Не става дума за черногледство, просто наистина хората няма какво да ядат. Проблемите са комплексни (колкото и клиширано да е това). Русе е хубав град, живее се спокойно. Не мога да се оплача от нищо в него, освен от липсата на работа. Сега съм в София ... от скоро. Кал, мизерия. Лудница. Струва си единствено защото прекарвам по 9 часа на ден на работа, което е значителен период от съществуването ми, и работата тука ми харесва. В Русе това аз не можах да го намеря! Съжалявам направих всичко възможно за да остана но не можах. Повярвайте никой не си отива от Русе защото не харесва града, положението му или хората. Не опира до песимизъм и оптимизъм.
Винаги ще идвам с удоволствие в Русе. Успех на всички които останаха. Дано се намери нещо което да дръпне града напред. Това със сигурност зависи от русенци но и от управниците на града и държавата като цяло.



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: NdD]  
АвторlDEFlX (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 19:16



Прави сте хора тук вече не може да се живее спокойно, няма работа и всички млади бягат от града, не знам само защо управниците мразят толкова русе?



Тема На който не му харесва да се маха от Русенови [re: TвъpдПecимиcт]  
Автор rusenetz (непознат )
Публикувано23.12.03 19:36



На който не му харесва да се маха от Русе!!!!!!!
Същото искам да го кажа и на всички селяни които не са родени в Русе, а са дошли от други кътчета на България тук ...просто да се изнасят че само ни смъкват и без това незавидния СТАНДАРТ!!!!!!!!!
МАХАЙТЕ СЕ СЕЛЯНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.