Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 09.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: 43]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано30.08.04 18:10



Здрасти, 43. Наистина тука и май в целия Дир е малко умряло. Направо почват да ми липсват провокациите, когато всеки ден с огромно нетърпение влизах в нета за да изпробвам красноречието си псувайки по някой софиянец или заарец. Ама сега в клуб Стара Загора най-важната тема е писана от някой махмурлия как се изсрал пред пощата и това било най-хубавото в Ст. Загора... И клуб Пловдив и той тъй. И последната ми надежда - клуб Вицове - също загинал. Двете теми, до които опирах в крайна нужда, едната против Русе, другата против София, заминали вече на задни страници и ми се наложи да си изливам душата в тема със заглавие: "София е е едно голямо село", която в последствие се изроди в "анти-Пловдив". Таман реших да подхвана темата за обгазяването на Стара Загора и да им предложа помощ от страна на клуб Русе за някакъв вид протест. Ти, ако искаш, може да действаш в клуб Пловдив по темата...



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: TAfricanski]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 22:34



Сега ще поръшкам из клубовете и ще ти кажа по какво ще взема отношение. Имах проблеми с компа и тези дни не влизах. Сега погледнах нашите от Пловдив, но освен, че изпитах желание да им кажа, че "взрив" се пише с "в", а не "зрив" както са го лепнали на една тема друго не ме вдъхнови...
Истината е, че като си дойдох от чужбината за един месец сега изпитвам ужас, че пак ще си ходя след 1 месец. Нямаш представа при всички изкушения на запад какво е да си си у дома! /Имах нужда да го кажа на някой!/



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: 43]  
Автор vivanovМодератор (оптимист)
Публикувано04.09.04 00:51



Мога да ти кажа само, че не си единствената, и аз, и други така го изпитват.
Носталгията винаги ще си остане, и на мен в момента ми е кофти и мисля кога ще пътувам следващия път ...



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: vivanov]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано04.09.04 12:33



Само вижте с какво заглавие е темата, в която пишем...
Аз пък много обичам да пътувам, да виждам нови работи, ама след повече от 10 дена извън Русе много здраво се изнервям от всичките глупости, с които се опитват да ме занимават! Да не говорим ако ме заврат в някой немски град, където има само германци и всичките говорят на немски като картечници... Е, и турци...



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: TAfricanski]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 21:02



Ми, извади една тема за носталгията или вообще за "зова на кръвта" и ще ти пиша там..



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: vivanov]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 21:11



Виванов, здравей!
Радвам се, че сте си същите. Тафрикански е станал най-активен при вас и най-високата му заслуга е че е невероятно искрен.
Ами вметнете една тема за тъгата по родния град или нещо такова. Не харесвам клубовете "Българи зад граница", защото там освен да си разменят рецепти в стил "как да емигрирам в ..." или как живеят в ... друго няма.
Сега, когато се върнах разбрах, че никога няма да емигрирам, че предпочитам да съм си тук, но ,пусто, имам задължения... Нищо, още малко време!



Тема Re: Abe lipsvate miнови [re: noname from neverlan]  
Авторinfinity (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 08:41



Не знам какво ти липсва, ама на мен ми липсват най-много приятелите, които отдавна си тръгнаха от Русе!

Снощи по ТВ 7 Дни казаха че Русе е градът с най-много херо наркомани и че има регистрирани 2 500 хероинозависими на възраст само до 16 години!!

Какво бъдеще ни очаква при такива параметри? За какъв ЕС говорим, като няма вече хора които да влезнат там!



Тема Re: Abe lipsvate miнови [re: infinity]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 09:22



Ti zashto mislish, che Bulgarija shte vleze v ES samo s gragdani -etnicheski bulgari.Az puk mislja, che nashite lideri otdavna znajat kak se prodava bulgarska teritorija na bogati aziatci, maloaziatci,turci,rusnaci i t. n.- bogati i gotovi da plashtat mnogo, mnogo pari i jelaeshti da stanat evropeici.Granicite sa samo uslovnost, kojato za bogatija nikoga ne e predstavljavala pregrada.Neshtata ot vremeto na Atila se povtarjat i sega-aziatskata vulna nemogesh ja sprja.



Тема Re: Abe lipsvate miнови [re: Lili]  
Автор БCП (Сталинист)
Публикувано09.11.04 10:46



Истината е че ЕС е нищо спрямо СИВ! Никога ама никога няма да се оправи България и Русе в ерата на капитализма. Само социализма е изход от това тресавище на мръсните пари и мизерията!

Без БСП няма оправия в Русе!



Тема Re: Abe lipsvate mi [re: infinity]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.11.04 13:58



Ами 2500 е по официалната статистика. Това може да означава много неща, едно от които е, чи тук статистиката се води по-добре, отколкото по другите места. А и хероинът си е скъпичко удоволствие!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.