Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 09.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема В случая песимист = реалистнови [re: TAfricanski]  
АвторTвъpдПceимиcт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 15:00



Защо в България хората не обичат песимизма- той все пак е характерен за по-образованите хора?
А в случая и оптимиста, и песимиста, и реалиста в мен създаде тоя пост, защото той отразява състоянието на града.
Плюс това не виждам нищо лошо в това всеки да изкаже своето мнение.
Нали сме уж демократи?



Тема Re: В случая песимист = реалистнови [re: TвъpдПceимиcт]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 16:00



Напротив - в България хората обичат песимизма, защото психиката ни е негативна и нихилистична. Може би за това спомагат близо 15-те години неуспешен преход, но според мен следи от такова мислене намираме още в Алеко Константиновите творения...

А нихилистите и песимистите никога не са били движещата сила на обществото, напротив - те са шизоидните типове които се носят по течението и плюят, плюят....



Тема Re: Стана ми готнови [re: gat3way]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:22



Нищо лошо за моите хора, но в последно време нашият форум явно дреме философски върху теми като: "Пловдив-древен и велик" или" Кой създаде Пловдив" и на мен ми е скучно. А вие сте много готини и сте гостоприемни, пък и не забравяй, че най-добрите ми години минаха в Русе.
Ама и вие като нас много мрънкате...



Тема Re: В случая песимист = реалистнови [re: gat3way]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:27



Голям симпатяга си, но много му се караш!
Човекът иска миролюбив спор и демократично иска всички да усетят песимизма му. Впрочем , имай предвид, че той е представител на висок процент от нацията ни и на средностатистическия българин!



Тема Не сме всички демократи!нови [re: TвъpдПceимиcт]  
Автор Florian ()
Публикувано10.12.03 17:57



Аз съм републиканец

На марш, на марш, на марш, с Генерала наш
В бой да летим - враг да победим!


Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: TAfricanski]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 18:06



Никакъв шанс Русе да западне. Има пристанище.
Що се отнася до изкуственото му поддържане- абсурд. Когато в Русе са чели виенските вестници, ние по-на юг сме си слушали само маанетата.
Няма лошо човек да е песимист, но трябва повечко да почете!

Не съм от СТ. Загора, а от Пловдив! Хай!
Вие сте си добре, плачете си...
А при нас една мадама от София зове всички на джихад срещу Пловдив!...И се налага да запасваме саби!



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: 43]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 18:15



Абе, 43, да не забравим че човека който призовава за джихад е с ник "rusenetz"... все си мислех че в Русе и Пловдив се изповядва една и съща религия (има и изключения но в общи линии и в двата града има доста арменци, евреи и дам, турци) Ама не...май местния шовинизъм на някои хора вече е въпрос на религия ;)

Long Live Saint Augusta Traiana ! Long Live Saint Sofia! Death to the infidels!



Тема Не бе, майнанови [re: 43]  
Автор Florian ()
Публикувано10.12.03 18:16



Това с джихада не е сериозно. Дамата от Сф просто е изнервена от вашите буфери (Локо Пд). Сега, това че биха Левски и цска и са на върха в класирането наистина е яко дразнещо, обаче си е истина, че сте най-футболния град у нас. Ами че в Пловдив са играли Гунди, Гонзо, Бонев, Стоичков...
Е, няма що - желая успех на буферите и на пролет. Нека бият цска и Латекс. Желая ви от цялото си синьо сърце едно хубаво второ място!
Настрани от футбола, Пд е родно място на редица велики Българи. Докато Сф не може да се похвали с нещо подобно. В близките 100-150 години Сф се изявява като лидер в някои отношения, но не може да си мери традициите в културата с Пд, Рс, че даже и с Търново.

На марш, на марш, на марш, с Генерала наш
В бой да летим - враг да победим!


Тема Re: Знаеш ли,нови [re: Florian]  
Автор43 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 18:31



всичко е така, Пв и Рс са били в началото. Но сам каза- онези са лидери, а победителите не ги съдят!
Освен това предполагам, че мадамата е закъсала с пича си. Сигурно е предпочел някоя готина пловдивчанка!



Тема Хм, вярнонови [re: 43]  
Автор Florian ()
Публикувано10.12.03 18:35



не се бях замислял за това. Права си, че може да има някаква лична драма

На марш, на марш, на марш, с Генерала наш
В бой да летим - враг да победим!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.