Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 08.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема sas,нови [re: sas]  
Автор Florian ()
Публикувано06.01.04 18:53



добре казано. особено онова за румънците и метрото в сф
Ами - така си е...

С пожелание за по-добра и синя 2004!


Тема Re: Кой кара мерцедес???нови [re: TвъpдПecимиcт]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 10:38



Кой кара мерцедес??? Сигурно съм от мамините синчета, ама не съм. И стига с тез хора дето ровят по кофите. И злато да има по сградите, пак ще има такива дето ровят. Щот ги мързи, затуй ровят. По - лесно е за един деградирал, алкохолизиран клошар, на който е виновен целия свят, да рови в контейнера, от колкото да бачка на строежа. Чисто и просто той няма трудови навици. Може да ги приемате за членове на БСП. И без друго никой не ще да ви стане член...хахахах. Работа има, ама хората ги марзииии, ако има някой ей тъй да им даде от небето.... Истината е тъжна, но не за замиращото Русе, а за замиращите хора.



Тема Re: Кой кара мерцедес???нови [re: пecxo]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 15:29



Само БСП вие в устата ей ужаснисте вече с тези изтъркани лафове!!!!
Костов не е ли същият а?



Тема Сам се оплете в агитации!нови [re: БCП]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.01.04 22:42



Виж ся. Почти никой не е доволен от Костов, а аз нямам обективни спомени за част от неговото управление, да не говорим за преди него, така че нямам мнение по въпроса. Затова вземам чуждото: недоволни сме от Костов. Като "Костов е същият" (разбирам го като бесепарите) за какво сте ни да ни управлявате?
И един личен въпрос - защо използваш интернет? Чувал съм, че информацията по ваше време е била забранена. Не може да слушаш BBC или Свободна Европа. Да не говорим какво е щяло да бъде, ако е имало нет тогава - всъщност е нямало да има нет. Та въпросът ми е - как еволюира така?



Тема Re: Тъжната истина за замиращото Русе !нови [re: TвъpдПecимиcт]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано09.01.04 05:54



А бе що пиеш, кат' не можеш да носиш. Псевдо-разсъжденията ти са толкова смешни, че ти се чудя на инфалтилния акъл, дето се напиняш тука да се пра'иш на интелектуалец.

A, i tazi idiotshtina si q postnal v Klub Blagoevgrad, kydeto vednaga beshe iztrita ot moderatora, zaradi typotiqta na draskanicite ti.


Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari

Редактирано от Bvlgari на 09.01.04 05:57.



Тема Знаеш ли че ИНТЕРНЕТ го има от 1962год.?нови [re: TAfricanski]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 10:20



И че се е ползвал по гимназиите още отпреди 1975 год. в БЪЛГАРИЯ...



Тема Щом има свободно време човека!нови [re: Bvlgari]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 10:26



Щом има свободно време човек и почва да праиви глупости май..



Тема Re: Интернет са ползвали още динозавритенови [re: БCП]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 16:46



Не е вярно БСП. Не само през 70-те пионерите са влизали в Интернет на сайта www.bkp.com и ввв.ссср.нет, още по времето на цар Борис е имало ниет. Ама ти низнаиш. Почему товарищ? То бива бива да пишеш глупости нарочно, ама...



Тема Re: Интернет са ползвали още динозавритенови [re: пecxo]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 18:38



Това си е твой личен проблем че не знаеш историята на ИНТЕРНЕТ.
П.С. В гимназията пре 83 год. лично съм ползвал.



Тема Re: Знаеш ли че ИНТЕРНЕТ го има от 1962год.?нови [re: БCП]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 20:57



Чаак пък 1962 г. ... Първата WAN е направена през 1965. ARPANET започната през 1967 ...

Не знам на какво казваш Интернет ти, но мрежите преди да е създаден IP протокола са имали други имена...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.