Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 23.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор tnt ()
Публикувано09.12.03 14:57



vivanov



Тема Re: Избори за модераторнови [re: tnt]  
Автор gat3way (UndergroundLoop)
Публикувано09.12.03 15:34



Mnogo sym polaskan che sym predlojen za moderator, no ne mislq che sym nai-podhodqshtata figura. Moderator - tova e chovek koito ne bi triabvalo da izkazva kraini mnenia ("moderate" - sreden, umeren, "moderation" - vyzdyrjanie). Az ponqkoga imam tozi navik. Smqtam che vivanov e po-podhodqsht ot men. No ako vse pak byda izbran na pyrvo vreme vi obeshtavam che mneniata na komplexiranoto zaraliisko kopelence nqma da vidqt bql den tuka ;)))) (basi kakva negativna kampania vodq)

Mnogo se nadiavam skoro da si imame moderator, koito i da e, i s tezi typotii da se svyrshi vednyj za vinagi.

PS - imam registracia no nqmam navika da se logvam
PS1 - nqmam vyzmojnost da pisha na kirilica v momenta (chakam bglinux da se izdyrpa, a servera neshto pravi nomera)
PS2 - az lichno podkrepqm vivanov i Florian...no mi e trudno da izbera mejdu dvamata ;)

uspeh

In House Music Veritas ;PPPPP


Тема Предлагам Нов Юзър за модераторнови [re: fukla]  
Авторпpeдлoжeниe (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 19:35



Най-добър е!!!



Тема Re: Моят глас е занови [re: vivanov]  
АвторTAfricanski (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 20:12



Аз име си имам, но когато му кажа ника си (TAfricanski), системата ми казва, че е зает. Е мноу ясно, че е зает! Нали аз го ползвам!



Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор ArnOld (:))
Публикувано10.12.03 11:15



oshte edin glas za vivanov!



Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Авторno1inParticular (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 15:30



vivanov...или gat3way или Florian...
Важното е да има модератор и кого да обвиняваме,нали?



Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор FUN-GSM (търсещ)
Публикувано10.12.03 16:19



Първо искам да благодаря на всички, които се сетиха за мен
за съжаление правилно сте забелязали че ме няма и наистина ще отсъствам от любимия си град за няколко месеца.....
радвам се обаче че и нашия форум ще има модератор най-после...
мога да кажа че за мен най подходящ е човек който е в Русе....и за това си мисля че Shaman е най добра кандидатура! Искам обаче да кажа че vivanov също заслужава поста:) но според мен модератора на клуб Русе трябва да е в Русе....това е засега и се надявам скоро на имаме модератор на клуба.



Тема Опа , опааа....Що съм ти сторил ?!нови [re: пpeдлoжeниe]  
АвторHoв Юзъp (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 11:43



Че така "елегантно" ме плъзваш към несвойствени ми функции :)
Сега , ако трябва да съм сериозен - абсолютен противник съм на каквото и да "модериране" на мненията. Дори и на очевидно тъпите. Ми то форума затова си е форум - защото е точно отражение на живота около нас. Има си по всичко - и разумни , и добри , и лоши , и тотално откачени постинги. Че нали същото си е около нас ?! Че нали точно те са безцениия извор "за бъзик" !
Единственото администриране би трябвало да се свежда до предодвратяването на спам и агресивна реклама. За това е и без никакво значение къде /географски/ е модератора - стига да поглежда един път дневно какво става тук.



Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор mark_bg (Анализиращ)
Публикувано12.12.03 00:30



Извинявайте за наглостта да се намеся в избора Ви, но понеже ние в Ст. Загора минахме през този етап бих искал да Ви приведа някой аргументи

вижте




Редактирано от mark_bg на 12.12.03 00:32.



Тема Re: Избори за модераторнови [re: FUN-GSM]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано12.12.03 00:55



Благодаря Васко, нека хората изберат кой да е модератор, дали постоянно живееш в Русе или не, важното да е русенец според мен.

А ти гледай да поддържаш връжка с любимия град, ако имаш от нешо нужда пиши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.