Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 10.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Синя Зона - Part IIнови  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 19:06



Въпреки че доста обсъждахме тази тема искам все пак да запитам какво се случи с тази прословута Синя Зона? Уж това щяло да бъде измежду първите задачи на кметицата...последното което чух е че ще се оборудват с parking meters от русенска фирма която произвеждала тези устройства и центъра на Сан Франциско бил оборудван именно с тяхната продукция...Някой да знае нещо по въпроса??

Аз лично съм ЗА синята зона...мисля че някои хора си позволяват доста волности при паркирането в центъра на града...а и общината ще спечели пари от цялата работа.

(Тук очаквам справедливия гняв на някои шофьори)



Тема Re: Синя Зона - Part IIнови [re: gat3way]  
Автор FUN-GSM (търсещ)
Публикувано21.11.03 22:00



няма кво да очакваш гняв защото и аз като шофьор искам да кажа че Русе има нужда от съвременна система за паркиране защото е истински ужас напоследък из града.....трудно се намира парко-място, а да не говорим за БЕЗОБРАЗНИТЕ паркирания на някой псевдо шофьори! все пак трябва да има някаква култура по пътищата...а не да е всеки да си прави квото иска....спира си дето иска паркира си като цар....а бе....айде дано скоро да въведат тая зелена зона....и ченгетата да си гледат малко от малко работата!



Тема Re: Синя Зона - Part IIнови [re: FUN-GSM]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 17:02



Вярно в това отношение гоним София дмем Какво става с тия проклети паяци гррррррррр



Тема Re: Синя Зона - Part II [re: FUN-GSM]  
Автор Florian ()
Публикувано22.11.03 17:05



Бих предпочел съвремена система за паркиране с подземни паркинги, а не с платено надземно паркиране. Улиците ни са тесни за това. Това може да се въведе само по някои широки улици (Борисова...).
Решението е - подземни паркинги на концесия.



Тема Re: Синя Зона - Part IIнови [re: Florian]  
АвторTAfricanski (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 18:07



Така си е. Обаче т.к. Ялта нали има подземен паркинг. Забелязал ли си някой да спира ТАМ? Защо всички се тикат като сардели по тротоара? Я ми разяснете какво представлява синята зона, моля.



Тема Re: Синя Зона - Part IIнови [re: TAfricanski]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 20:45



А,не, с подземни паркинги нищо няма да се реши. Освен ако паяците не си вършат съвестно работата, а в Русе това не става (не че ги няма, но някой малоумник е решил че са незаконни?!?)

Иначе идеята за синята зона доколкото знам е - за колите които паркират в центъра престоят се заплаща. Който не си плаща - паяка - и да си я търси на паркинга на КАТ в Здравец-изток. Колите на лицата които живеят в района и НЕ са паркирали неправилно не заплащат такса. Това се доказва с документ за местоживеене.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.