Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 18.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 8-mi dekemvri v rsнови  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 21:11



abe hora kagete nqkoe gotino mqsto kadeto 4ovek moge da si prekara dobre na 8-mi dekemvri bez da se nalaga da se ohar4i di dupka!



Тема Re: 8-mi dekemvri v rs [re: baby]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 16:20



Аз бих го прекарал в Deep Club....но най-вероятно ще бъда в Благоевград този 8-ми. А ти какво заведение би искал да посетиш?



Тема Re: 8-mi dekemvri v rsнови [re: gat3way]  
Авторsitx (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 19:29



извинявай, ама просто не мога да не отбележа, че gat3way не само осми декември, ами и всеки ден би прекарал в deep .
университета бидейки голяма гордост на града ще се отрази и върху програмата на едно 90% от заведенията в Русе (студентски партита и без студентски празник виждаме всеки weekend кажи-речи), така че зависи главно от това дали ще се организирате групово (т.е. да помислите евентуално за резервации и пр.) или поединично.. за което не мога да ти дам адекватен съвет. причината е, първо че ми е рано за да ми е празник ;) и второ че имам афинитет към домашните купони. но както каза колегата най-вече зависи от това, което търсиш. ако не са ти познати възможностите, които градът щедро предлага (хехе) можеш да се поразровиш, имаше няколко теми, които акцентират на периодично наболяващия въпрос "де ша одим уа?"

a gat3way - така и не разбрах какво мислиш за 6ти (slater/bailey).. няма какво да мислиш де, близо ти е (хр. ботев).



Тема Re: 8-mi dekemvri v rsнови [re: sitx]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 22:47



Казах ти - за Слейтър съм много навит. Навит съм и за афтъра - чух нещо за Knee Deep...не знам но ако е вярно ще бъде една мноооооооого дълга вечер . Малко housy си пада тая работа но след брутализмите на Слейтър ще си дойде перфектно релаксиращо.....

P.S навит ли си на осми да ходим към Благоевград???



Тема Deep ?! No , Thanksнови [re: gat3way]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 05:12



Не е от най лошите местенца в които съм ходила , но да си купувам кафе за близо левче - е , благодаря . Няма нужда.



Тема Re: Deep ?! No , Thanksнови [re: Toни]  
Авторpesho-пecxo (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 10:03



Eto ia zaspalata pak se obadi. 4e koi hodi na deep da pie kafe,ma? Y!!! Za spravka kafeto e 70st. , kato za teb moga da ti preporu4am bar "Lozata" v turgoviite, 20st kafe, 50 za bira. Hodi tam.
Ebaa, predstavqm si kak se ligavish nqkude ve4er na Kapu4ino i zapo4va da mi se dodraifva.
Ти си ултра-хейтър мойто моми4е, един хубав бар да отворят и пак има недоволни....................



Тема Re: 8-mi dekemvri v rsнови [re: gat3way]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 10:04



И ние ходим на диийп



Тема Re: 8-mi dekemvri v rsнови [re: пecxo]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано20.11.03 10:46



Къде е този Дийп и какво точно предлага?



Тема Re: 8-mi dekemvri v rsнови [re: gat3way]  
Авторsitx (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 12:27



уф аз че съм навит навит съм (даже мислех да те питам колко $ е сф->блг). ама не знам как ще стане, 8ми е понеделник. освен това остава 7ми където ама не може да ми е по-неясно какво ще правим. има някакъв шанс да сме само с баща ми по това време, а с него няма да има проблеми, надявам се..
за афтъра.. абе още имам едно наум след street-a . ама ако не се потрошим с удоволствие.



Тема Re: 8-mi dekemvri v rsнови [re: vivanov]  
Авторsitx (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 12:29



deep = бившия "Stars".
сега - house club приятна обстановка, собствена музика, наистина пипнато. предлага добро настроение .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.