Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 27.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Nqmame clubove za6to?-защото си лайно!нови [re: пecxo]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 20:31



ае стига бе,стой отгоре на тези неща, ти си от Русе а не от Зарата!



Тема Re: Nqmame clubove za6to?-защото си лайно!нови [re: gat3way]  
Авторпecxo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 12:06



бе тряя да се забавляваме с тея, те искат да ни ядосат, ние трябва да се смеем, а защо да не попишем малко глупости, забавно е!



Тема Re: Nqmame clubove za6to?нови [re: rusenskata_krasavica]  
АвторAндpиaн (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 21:09



Не те знам защо си така настроена кам Русе и не искам да знам.
Само ще ти кажа че ми е неприятно да говориш така за града ми и за хората които живеят в него-моите приятели не са олигофрени както казваш ти.

Това че ти харесваш определени неща които ги няма в Русе не означава че градат е тъп и замира.
Сагласен съм че нещата не вървят но искам да вярваш че ще се оправят а не да плюеш.

Аз живея в София от година но мога да ти каза че в някои отношения Русе е по-добар ти се сети в кои.

Когато обаче човек реши да излезе тук има страхотно много места кадето би могал да отиде и да се забавлява.В Русе те са едно две.
За това съм съгласен с теб.

Но не бади толкова рязка моля те!



Тема Re: Nqmame clubove za6to?нови [re: rusenskata_krasavica]  
АвторWedge (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 14:37



Ne sum osobeno siguren,che tochno HAUS club e podhodjasht za grad kato Russe....za smetka na tova,dokolkoto si spomnjam v Russe imashe a sigurno oshte ima rock club,i maj ne beshe samo edin.V HAUSa,da me prostjat fenovete mu,ne ste da mi se otkrehne v pametta ni edna grupa ili ime,no za smetka na tova v rocka.....edna kamara,e sega si pomisli,koj styl e malko po stojnosten,dulgotraen i s imena,kojito se pomnjat.
HAUS e tochno za SOFIA.....i tochno tam se hvashta naj-mnogo,Russe javno njama nuzda ot podobni klubove s podobna muzika.



Тема Re: Nqmame clubove za6to?нови [re: Aндpиaн]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано18.11.03 22:20



Андриане, мнението не е от някоя русенска красавица, а от някой заядливец, не смея да кажа от кое местоположение, така че не му се връжвай, това му е поредната регистрация, както виждаш русенска красавица има само едно мнение, което е копирано от друг форум ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.