Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 24.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Халите и БИЛЛАнови  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано04.11.03 18:02



Как вървят ремонтите около Халите, ще можем ли за коледа да пазаруваме в тях както беше обещано или пак ще останем с пръст в уста.

Чух от много хора че построяването на БИЛЛА е само въпрос на време, добре, все пак колко време ще чакаме още?

Май това са повече въпроси към кметицата, но може и някои тук да е запознат и да има отговор.



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: vivanov]  
Автор Florian ()
Публикувано04.11.03 18:10



Работи се в Халите - само това знам.
Имайки предвид обема на сградата, не е трудност официалното откриване на бъде преди Коледа. Надявам се. Стига да има пари и воля у новия инвеститор (не го знам кой е).



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: Florian]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 18:15



Някаква унгарска верига - СВА доколкото разбрах....пък за БИЛЛА не знам...нали преди не им дадоха терена в Ялта който сега и без това пустее....



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: gat3way]  
Автор Florian ()
Публикувано04.11.03 18:27



Сигурно преди от Билла не са дали достатъчно, за да уплътнят на Калчев портфейла. Иначе Ялта е добро място за подобен род магазин.



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: Florian]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 18:45



Вярно е,но след подобно отношение към инвеститори които създават що-годе добре платени 100-ина работни места и плащат данъци коректно не можем да очакваме да се скъсат да ни заливат с оферти...дори и при Елеонора....все пак в градове като Сливен, Стара Загора, Плевен и Пазарджик има БИЛЛА би следвало да направят и тука...

Чувал съм и за други вериги които планирали да правят хипермаркети в България - Кауфланд, Практикер, Хит и т.н...за Хит специално в 5-те най-големи града (вкл. Русе ;) ) се предвиждат търговски центрове с 30000кв м площ, сладкарници и т.н

Не знам вярно ли е това, четох го в Труд както и няколко онлайн издания но да се надяваме че скоро ще се случи...

Аз имам друг въпрос - какво правят в м-н 1001 стоки? Видях че строят нещо по-голямо там....



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: gat3way]  
Автор Florian ()
Публикувано04.11.03 18:52



За 1001 стоки не знам, ама дано да не е поредното заведение. Пазарът се насити май.
Ама виж сега - в тия градове (Плевен, Сливен и т.н.) нямат Метро. То ако става въпрос и в Шумен има Билла, ама това не е показателно за нищо. Има и други вериги. Дано дойдат. Печелят всички (без съседните бакалии).
Някой знае ли нещо за 1001 стоки?



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: Florian]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 19:07



Ами то и това ако стане кафене просто ще се пресити това място от заведения....в радиус 50 метра не бяха Балкан,Хазарт Клуб,Класико,Стената и т.н...дано го направят някакво място за хапване. Култовите (ха-ха) Хепи,Али Баба и Мистър Палачинка доста са се поизтъркали....ехх как си мечтая да направят Captain Cook и в Русе най-накрая....



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: gat3way]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано04.11.03 19:22



Еха, за толкова кратко време как се разви темата.

И аз съм споменавал че липсват в Русе този вид ресторанти с българска кухня, които могат да се намерят в другите големи градове.

За сега много обещания за разни хипермаркети чувам, но факт е че имаме за сега само МЕТРО.

Питах преди изборите Алексиева относно стоежа на спортната зала на кръговото, там където щеше да се строи БИЛЛА, но тя ми отговори че не влиза в бюджета завършването й. Та така може да си стои започналия строеж дълго, ако не се намери инвеститор.

Колко неща бих видял построени и завършени, но това поне за сега е мечта.



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: gat3way]  
АвторTAfricanski (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 19:23



Колкото по-късно, толкова по-добре. Ако Билла направят магазин сега, може да стане като с McDonald's. Когато се увеличи покупателната способнаст на русенци, тогава му е времето, защото не вярвам McDonald's пак да направят ресторант след 5 години в Русе, когато, надявам се, ще сме по-богатички от сега...



Тема Re: Халите и БИЛЛАнови [re: gat3way]  
Автор FUN-GSM (търсещ)
Публикувано04.11.03 19:27



първо по темата за халите: клуб Олимпиец пое халите-да се надяваме че около Коледа ще отворят......за Билла - няма да има скоро в Русе!
1001 стоко ще е някакво кафе или клуб отдолу а горе магазини с офиси...
до Пикадили ще е някаква банка някой знае ли каква??
а на мястото на механа Боляри сега се предвижда да дойде варненската Годзила като се очаква да вземе и кафето над механата
за Captain Cook видях че дори в Търново има да се надяваме скоро и тук........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.