Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 09.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Tempo - sport  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 14:29



Баскетболен клуб «Дунав» загуби при гостуването си на «Сливен» със 101-73т. Най-резултатни за русенци бяха Калоян Костов с 38т. и Венелин Първанов с 19. Следващият кръг е в четвъртък. От 18ч. в зала»Дунав» русенци приемат «Шумен-баскет». Малко по-рано, от 16ч. БК»Русе» е домакин на «Черноморец» (Бс).



Тема Re: Tempo - sportнови [re: pesho]  
АвторДPЪH (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 16:43



Аре стига с тва чалгарско радио бе ! егати нещастниците



Тема Re: Tempo - sportнови [re: ДPЪH]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 20:54



Iavno zaradi takiva limenski izkazvania kato tvoeto ne trqbva da informirame nikogo za nishto! 4algata v petak si e nomer 1! Razbra li!




Тема Re: Tempo - sportнови [re: pesho]  
АвторDiggi (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 21:52



nomer 1 za kogo ve pedal ?! mai vsi4ki ste pedali tam da eba mamka vi skapana
Koi vuob6te slu6a 4algarskoto vi radio ?!
i ti 6te mi stava6 ob6tinski savetnik - egati bokluka



Тема Re: Tempo - sportнови [re: Diggi]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 00:54



Оо, виж кво мой човек, дали сам боклук или не, мисля че дори и да ме познаваш явно, че не може да ми служиш за критерии или просто ми е все едно за теб и за това, което мислиш за мен. Тук въобще в крайна сметка не става дума за мен. Извинявай много, но ако прочетеш информацията, ще разбереш, че съм я публикувал, защото хората, които се имтересуват от спорта в Русе, влизайки в този форум могат да научат какво се случва в града им, понеже не е вярно че нищо не се случва. Смяташ ли, че това, което съм написал съответства на дебилния коментар??? Макар, че приемам за нормално сновенето на олигофренични атоми в пространството на този форум. Тази дискусия свърши отдавна, кво пускаме на 105.8 не е твоя работа. И не ми изнасяй тирада, че е твоя. Можеш да си избереш какво да слушаш и гледаш. Не псувай нас, а иди да псуваш когото трябва, че държавата е скапана и си напиши поне името, за да излезеш от жалката анонимност, в която изпадаш. Няма педали и непедали. Има хора, които могат и хора, които не могат. Така че приеми педалството за състояние на духа. И друг път не бъди педал. Ако искаш да ми кажеш, че съм боклук, не е много лесно да ме откриеш. Вместо да слушаш "чалга"(бих казал, понятие, което невежите използват като чучело, което размахват, за да ги видят хората колко са интелегентни) иди петък вечер на опера.
Втори факт за невежеството ти: Никога не съм смятал, че ще стана общински съветник на тези избори. Бе, кво съм тръгнал да ти давам отчет......



Тема Re: Tempo - sportнови [re: Diggi]  
АвторTAfricanski (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 19:47



Бе к'во против радиото имате? Мене ме кефи. Аз и без туй след 7:30am не слушам радио, тъй че да пускат квато чалга си искат в петък вечер. Кой слуша радио тогава?



Тема Re: Tempo - sportнови [re: pesho]  
Авторshmatka (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 19:49



samo da te popravq iskam..znachi v chetvyrtyk nqma da ima mach ot 18.00..vece nqma BK Shumen..momcheta neshto sa se otkazali..taka che shte imam edin mach na momchetata na Petko Dechev sreshtu burgaslii..ta tva e



Тема Re: Tempo - sportнови [re: shmatka]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 21:05



Tova e neshto novo...Mersi za informaciata! Sigyrno za tova Ryse ne igraha s tqh...Ot subota po4vam da sleddq i BK "Ruse" stot pri gostyvaniata neznaeh kogo da tyrsia, no ste se obajdam na Juri za rezyltatite.



Тема Re: Tempo - sportнови [re: pesho]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано04.11.03 01:46



Мога да потвърдя новината че Шумен се отказват от първенството и затова мача им с Русе не се проведе. Същите проблеми имат и Лудогоретс, но засега стискат, говореше се че и Русе мисли да се откаже, но това са май повече слухове от колкото истина.

Браво Пешо че пускаш новини за спорта в града ни, мен ме интересува и ти благодаря за всяка информация.



Тема Re: Tempo - sportнови [re: pesho]  
Автор vivanov (оптимист)
Публикувано04.11.03 17:55



Мисля че трябва да споменим и юношенската школа.

В Търговище се изигра квалификационен турнир от първи кръг на баскетболното първенство за юноши старша възраст. Русе загуби от фаворита Лудогорец но победи домакина от Търговище. В турнира участват още отборите на Шумен и Преслав. Следващия квалификационен турнир ще бъде на 15-ти ноември в Русе.

Тази неделя се играят мачове от първия кръг на първенството за девоики старша възраст. Отбора на Приста домакинства в Русе.

Ето и една снимка на зала Дунав:






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.