Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 18.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Xa 4estitoнови  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 16:38



Ruse doskoro be6e edin ot gradovete bez 4alga radio oba4e ve4e si imame i takova :) Slu6ahte li Tempo sno6ti ? :) E , bez men ve4e :))) Az minavam na nekoe sofiisko



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: user]  
Автор4estito (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 17:00



che koi slusha radio ?

temp-o samo chalga li puskat veche ?



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: user]  
Автор T@mally M@ak (Pt №78)
Публикувано27.09.03 19:41



..............xe-xe ne moga da povqrvam, ne ne tova ne e istina

"Ще умреш само веднъж,но завинаги!"


Тема Re: Xa 4estitoнови [re: T@mally M@ak]  
АвторRusenec (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 22:01



Spoko ve;))tova po radio Tempo e samo za zagrqvka.Horata shteli da otkivat Pop-folk diskoteka na mqstoto na bivshoto Malibu.Shte se kazva "Hit Club".Mnogo shte mi e interesno da vidq shto za hora shte hodqt tam



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: Rusenec]  
Авторнeдoyмявaщa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 00:38



Стига бе..не,това трябва да е шега.Не стигат ли всички кръчми,ами и диско ще правят????Аз още по радиото чалга не съм чувала,ама ако чуя, сигурно и аз ще съм отчаяна...Как ще правят диско....айде, стига...Някой знае ли какво стана с Пацо Колев?



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: нeдoyмявaщa]  
Автор Soul Brother (непознат)
Публикувано28.09.03 15:35



аее не разбрахте ли!
има само едно радио..101.6..особено петък вечер!
другото е пълнеж в ефира..
ае



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: Soul Brother]  
Авторнeдoyмявaщa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 18:27



какво по-точно трябва да ме накра да слушам радио в петък вечер? Може би отчаяние...и примирение.



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: нeдoyмявaщa]  
Автор Soul Brother (непознат)
Публикувано28.09.03 22:44



хм не разбирам въпроса ти..
за истинските ценители на музиката, за която говоря, не е от значение петък вечер ли е...или събота сутрин ?!
..


"Когато на хубав човек му е кофти това е блус, а когато на кофти човек му е хубаво това е чалга."



Тема Re: Xa 4estitoнови [re: Soul Brother]  
Авторнeдoyмявaщa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 11:41



Просто си мислех,че хората чакат петък вечер, за да излязат и да видят други хора,да се забавляват или най-малкото да си починат от гадната работна седмица. Не говоря за безделниците, на които всеки ден им е почивен ден. Но пък най-вероятно си прав, за ценителите на музиката...няма граници. Което ме довежда до една мисъл, има ли някое радио онлайн,което да си заслужава? Защото много скоро ще освободя града от присъствието си, съответно и държавата...а ми се иска да слушам хубавата музика,за която говориш толкова убедително.



Тема Re: Xa 4estito [re: нeдoyмявaщa]  
Автор Soul Brother (непознат)
Публикувано29.09.03 20:15



хах "има ли някое радио онлайн,което да си заслужава",
смятам, че не си зададе правилно въпроса..за някой бъдещето Темпо ще си заслужава,за мен ще е губене на време, пък трери въобще не ги интерисува...та мога да те посъветвам с някоя станция, но би ме улеснила, ако ми кажеш горе-долу стила музика, по който си падаш...мога да ти предложа изпълнители, които наистина си заслужават..мога да ти предложа и албуми в зависимост настроението, в което си...въобще добра музика, но за нея се изискват и добри слушатели :)


"Никога не бързай..просто тръгни на време."




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.