Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 28.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Униформи в английската гимназиянови  
Автор пeшexoдeн (турист)
Публикувано26.09.03 13:09



Как ще коментирате?



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: пeшexoдeн]  
Авторнeдoyмявaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:05



Смятам,че е разумно, но невъзможно. Когато аз бях в английската си спомням,че имаше подобно предложение. Забраниха късите поли,панталонки и чехли...беше абсурдно,народът се разбунтува и правехме бойкоти направо. Много ми е интересно как ще стане номера с униформите. Подгответата можеш да ги накараш,ама лелките,които отиват на ревю сякаш,а не на у-ще...не знам



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: нeдoyмявaщa]  
Автор groovy ()
Публикувано26.09.03 14:53



Ами аз съм последна година в английската и за моя випуск няма униформи, но ще ми е супер забавно да гледам другите в униформи. От друга страна обаче си мисля, че има много по важни работи за вършене от въвеждане на униформи, това е последният проблем на гимназията ...



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: groovy]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 15:06



Ти остави това ами кажи кога ще спретнете някое яко хаус парти



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: пeшexoдeн]  
Авторbiv6 (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 20:43



Kogato biah posledna godina Mitova takmo ia spusnaha s para6uta napravo na direktorskoto miasto. Ne znaia kvi sa i v glavata na babata, ama kakto 4uvam kato ni6to 6te im nahluzi na ina4e ni6to nepodozira6tite u4eni4eta po niakoia zadalzitelna dre6ka i 6te stoi siaka sutrin na vhoda da sabludava dali se izpalniava zapovedta!!! Tezko im na u4a6tite s takava direktorka.... A moze i da e romanti4na du6a, koi znae... Ili puk seks-tigrica pod prikritie!!!!:)))))) A nazdrave!



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: biv6]  
АвторRusenec (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 22:29



S tova samo4uvstvie ne znam kakvo shte si polu4i nakraq....daje koito bil beden i nqmal pari za uniforma shtqla da mu nameri sponsori,koito da mu q kupqt....
basi naglostta



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: Rusenec]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано28.09.03 15:15



Ами аз съм 10ти клас и ще имам униформа:)) Яко а?:)) Бъзикам се естествено...това е най-великата глупост,която съм чувал и ще преживея...нищо не помага....а "само" 46 лева ни е сакото....направо велико, ама...скоро ще гледате цирк АГ в русе:))
Peace all!!!:))

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: biv6]  
Автор пeшexoдeн (турист)
Публикувано29.09.03 13:01



Доколкото знам, предложението за униформите може и да е на директорката, но решението се приема от училищното настоятелство.
Но подтекстът на моя въпрос, всъщност е: "какво против униформите имате" - никой досега не даде достатъчно смислен аргумент.



Тема Re: Униформи в английската гимназия [re: пeшexoдeн]  
Авторнeдoyмявaщa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 14:45



Униформата е ограничение...Ако всички училища бяха с униформи, аз сигурно бих се радвала да сложа униформата на английската. И въпреки всичко, това е нещо,което ти налагат. А на мен така не ми харесва да се решават нещата.



Тема Re: Униформи в английската гимназиянови [re: нeдoyмявaщa]  
АвторRusenec (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 19:32



Ami ne mislq 4e u4ilishtnoto nastoqtelstvo e izigralo osobena rolq;)Tuka stava duma za PARI.Tezi uniformi se nalagat bez pri4ina i osnovanie.Spored direktorkata AG "Geo Milev" bilo nai-renomiranoto u4ilishte v Ruse i trqbvalo da ima uniformi zashtoto renomiranite u4ilishta v Qponiq i Angliq imali i bilo mnogo hubavo(tova sa dumi na direktorkata)S vsqka izminala godina bala za priem namalqva
Moeto mnenie e,4e kato iskat da ima uniformi trqbva da gi nalojat ot 8-mi klas i vseki da si pravi smetka dali iska da vliza v ag i da nosi uniforma.Kato si v zavareno polojenie nqmash golqm izbor.V drugi den shte izmislqt nqkoq druga prostotiq.......
Malko go ima i tova 4e direktorkata se pravi na vajna kato vyvejda uniformi vyv poverenoto i u4ilishte.
Tova si e moe mnenie
Ade sys zdrave




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.