Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 28.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема фалит на метро?нови  
Авторmetro-fen (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 22:44



чувам, че и метро ще фалира. Вярно ли е?

Редактирано от vivanov на 08.03.05 20:46.



Тема Re: фарит на метро?нови [re: metro-fen]  
Авторaide de (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 18:32



am stranno i az chuh neshto takivo a mi zvuchi mnogo stranno i nevqrno ama znae shteli da otvorqt na engovo mqsto Bella pak podobna veriga magazini



Тема Re: фарит на метро?нови [re: aide de]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано21.06.03 18:49



И аз чувам, че ще затварят - само софийските работели на печалба. Но и за другото май е вярно, че ще отварят някакви други хипермаркети.



Тема Re: фарит на метро?нови [re: Mopraнa]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано21.06.03 19:38



Az tva za METRO vsqka godina go 4uvam :)
Tei kato gledam oshte ne e faliralo !Puk znaish li taq godina moje da mu e za posledno!No mnogo se sumnqvam !



Тема Re: фарит на метро?нови [re: OPREV]  
АвторHalite (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 21:22



Kato otvori vrati novia hiper market v Halite, Metro moje i falira. Cenite v halite shte sa kato v Metro i zashto da hodiat rusenci chak izvun grada?



Тема Re: фарит на метро?нови [re: Halite]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано21.06.03 23:27



Е, хубаво ще е да има голям, добре зареден и с прилични цени магазин в центъра на града, пък и на мен ще ми е на две крачки Обаче едва ли ще може да побере всичкия набор от стоки, които се предлагат в хипермаркетите като Метро. Просто са си две различни неща.
Пък дано Халите наистина да станат хубави и да не ги напълнят с боклуците, които иначе се намират във всяко квартално магазинче.



Тема Re: фарит на метро?нови [re: Mopraнa]  
Автор FUN-GSM (непознат )
Публикувано22.06.03 11:56



mdaa nai-posle halite ste stanat normalno mqsto za pazaruvane!
sto se otnasq do metro mislq si 4e ne mojeme da sravnqwame halite koito ste sa za hranitelni stoki s METRO!
iny4e sled kato McD i KFC faliraha v Ruse ve4e nisto ne moje da me u4udi, no ako falira i Metro zna4i naistina polojenieto tuk e......!
Iskam da pohwalq kmeticata za rabotata po ulicite kakto za asfaltiraneto taka i za oswetlenieto! BRAVO



Тема Re: фалит на метро?нови [re: FUN-GSM]  
Автор vivanov ()
Публикувано22.06.03 23:41



Za Halite e super, ama ne biva tei evropeiski verigi da falirat masovo v Ruse, tova ne nosi dobro ime i taka oshte po-malko shte iskat da "investirat" v grada, kato si otvorjat magazin ili neshto podobno.

Aко Метро наистина фалира, трябва веднага да се намери zаместител, мястото не бива да опустява и да се zанимерява.

Отворете нова тема zа благодарност кьм кметицата



Тема Re: фалит на метро?нови [re: vivanov]  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 19:29



Ne vqrvam da mahnat Metro prosto ei taka.Takiva golemi pari hvurliha samo za 6 meseca da go postroqt -ba4ka 3 godini i da go zatvorqt!?Tva ne e kvartalna bakaliq vse pak.Kolkoto do halite naistina ne mogat da zamestqt metro.tam moje da se prodavat samo hranitelni stoki.Dali puk BILLA ne sa go vzeli.100 % 6te im izleze mnogo po-evtino.Vijdal sum v Avstriq i Germaniq magazini BILLA,koito sa s goleminata na obiknoven srednogolqm hranitelen magazin(Ne6to kato DAV vav ruse) i to ne v otdelna sgrada a v nqkoi blok ili druga postroika.



Тема Re: фалит на метро?нови [re: kamikadze]  
Автор vivanov ()
Публикувано24.06.03 20:35



Tochno taka, v zapadna evropa kato iskat da otvorjat nov magazin v centyra, njama otkyde da vzemat svobodno mjasto, zatova masovo se gradi v zhilishtni sgradi koito imat svobodno mjasto za magazin na partera si, prosto e vgradeno i mislja che tova e reshenieto, shtom BILLA ne mogat da ja postrojat do krygovoto zaradi sportnata zala i lipsa na mjasto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.