Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 30.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zalba - Ku4eta v parka bez nadzor  
Авторjani (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 21:27



Bezkrajno sum vuzmutena ot ku4etata v parka, kojto se razhozdat svobodno bez namornici, a na stopanite im hi4 ne im puka. Strahuvam se da pusna deteto mi(koeto nqma i edna godinka) da hodi, za da ne se izpla6i ot tqh... Izkam da pusna zalba i pone da nakarat sobstvenicite na ku4eta da gi razhozdat vurzani. Vseki na kogoto kaza otgovarw: ``Nqma smisul, ni6to nqma da posledva``...Dali e taka?

nqkoj iska li da se prisuedini kum men?



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: jani]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано19.06.03 22:04



Ami moje !Po princip vsqka ve4er karam kolelo v parka i naistina ima takiva ku4eta !Primer : dnes edno dva puti shteshe da me grizne pak 4e sum na Bike i ne moji da me stigne nqkuv jaluk pitbul !!!



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: OPREV]  
Автор4i4o Bu4 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 22:07



Ami slagajte zdravite 4epici
i boj po gadnite pseta
ne moga da razbera kat imat pari da hranjat takiva zmejove
shto ne gi dadat v Rodopa i da si narodjat deca da si gi hranjat.....



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: 4i4o Bu4]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 22:52



В "Пръв Поглед" на Кис 13 доста често се е обсъждала темата за бездомните кучета и за парка особено. Има доста хора на вашето мнение, не знам обаче кой трябва да направи нещо ако не самите хора! Аз също карам колело в парка:)



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: jani]  
Авторjani (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 23:00



Az nqmam predvid samo bezdomnote ku4eta, a po skoto tezi s BEZOTGOVORNI sobstvenici. Utre vuznamerqvam da prou4a kak stava tova s zalbata i 6te svirna tuk vuv foruma
I nie vseki den s deteto se razhozdame v parka, edna molba - budete vnimatelni s teq koleleta i ponamalete skorosta kato stana vupros



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: jani]  
Автор vivanov ()
Публикувано20.06.03 02:17



Успех с кучетата, иначе за колелетата незнам, това не може да се регулира, просто трябва водачът на превожното средство да внимава и съобразява с децата.

Приятна ражодка с детето, а на другите приятно каране днес, щом всеки ден сте в парка.



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: vivanov]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано20.06.03 09:13



Jani obeshtavam :) pove4e nad 40 v parka NE ! :)
btw vij tam za jalbata moji da udarim po edin podpis !



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: jani]  
Авторjani (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 13:42



kato z anachalo izpratih zalba ot stranicata na Obshtina Ruse, puk da vidim kakvo 6te stane!- naj-veroqtno ni6tno, no... vse pak

Priqtni razhodki i na vas i vesel weekend



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: jani]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 15:31



ako iskash kachi edin tekst na jalba... i koito ima jelanie i e saglasen s mennieto ti... da go vzeme i da prashta i toi podpisana ot nego tazi jalba ot saita na obshtinata... v smisal taka moje da se pokachi broikata na jalbite



Тема Re: Zalba - Ku4eta v parka bez nadzorнови [re: ole]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано20.06.03 18:34



Az bih kazal ne ako iskash ami napravo go dai toq text i az da pratq !ako go nqmash az shte si napisha moi :)))4akam otgovor




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.