Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 26.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема БАСЕЙНИТЕ в Русе  
АвторDGD (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 00:22



Споделено, но накратко:

ХЕИ направилипроверка на басейните и установили, че може да функционират. И преди да го установят те си фхункционираха. Има само няколко забележки - не е ясно каква е температурата на водата, хлорното съдържание и кой пикае в нея.

Бихте ли посетили някой русенски басейн и кой....нека кларисаме. Но и нека се аргументираме защо.

Същото това ХЕИ установили, че водата в Дунав не става за къпане. Не знам защо, но ми намирисва на потни старчоци отправящи се точно към тези места....просто нямат пари да отидат на цивилизован басейн и да се порадват и те малко на живота. От друга страна как би се чувствал един пенсионер ако около него кръжат и скачат във водата разни 13-14 годишни оставени без надзор деца....

Е какво е вашето мнение. Имаме ли култура на съвестни посетители набасейни, и ако имаме култура дали не сме единствените с така, защото покрай нас се лее пот и пикня във водата?

Чакам мнеия.

И относно класацията, понеже аз п редлагам, нека кажа - Басейна на Георги Димитров е няй-добрия, закрит е, няма особено много посетители, има къде да се изкъпеш след това, плуването е задължително с шапка. Има спасител и входа не е особено голям. Класическия басейн за поддържане на спортна форма.


Мисля обаче, че повечето мъже в този форум биха гласували за Норд - момичета по бански и разделен на класи...но дали имате да си платите по 5 лева за V.I.P локвата.



Чакам ви!



Тема Re: БАСЕЙНИТЕ в Русенови [re: DGD]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано18.06.03 01:39



Защо сега, входът на Норд не струва ли 1 лев?

Георги Димитров си е спортен басейн, там тренират плувците както и ватерболистите на Локомотив Русе, но през лятото си е нормално да отидеш на открит басейн, така остава главно Норд както и Рая, но там не сьм бил още и не мога да кажа, иначе за Дунав и Локомотив знам че не ходи много народ там.

Ако може някои да казва и цените и предложените съоръжения, ще можем по-добре да сръвним.



Тема Re: БАСЕЙНИТЕ в Русенови [re: DGD]  
Автор Anna_5 (непознат )
Публикувано18.06.03 08:49



След като обиколихме всички басейни този уикенд трябва да ти кажа, че ВИП-Норд наистина най-става. Може да е 5 лв., но не те прескачат и не ти ходят по главата. Що се отнася до мацките с прашки - за голямо съжаление на всички имаше 1-2 които ставаха.
Но аз все пак ходя на басейн заради тена, не да плувам. Шезлонгите напълно ме устройват.
Ще се радвам, ако ми кажете за нещо по-добро.



Тема Кой става за малки дечица?нови [re: DGD]  
Автор viva_viva (непознат )
Публикувано18.06.03 11:28



Чудя се къде на басеин да заведа дъщеря си (6 год), така че детето да остане доволно?



Тема Re: БАСЕЙНИТЕ в Русенови [re: Anna_5]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 12:11



съгласен съм за Норд... или градския... лично аз се възползвах събота от 10 до към 12 и нямаше хора, след което стана ужасно пално с подрасващото поколение и невъзможно за плуване...чесно казано не бих отишъл пак ако няма да е за някой друг сутрешен час, следващия път влизам на средния за 5 лв и като човек... а колко е мръсна водата кои какво прави в нея няма как да се каже... трябва анкета да се заформи "Пикаете ли?".... :)...
И личния ми извод е че 5 левовия ВИП си е Бест... и Рая не е за отричане но тази година не съм го виждал



Тема Re: БАСЕЙНИТЕ в Русенови [re: ole]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 12:13



изпуснах да кажа че според мен мястото на Майката и 6 год. дъщеря е на Рая..



Тема Re: БАСЕЙНИТЕ в Русенови [re: DGD]  
АвторDGD (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 12:58



Виждам, че темата ви се е сторила интересна, щом само за няколко часа сте успели да си кажете мнението по въпроса за Русенските басейни.

Сега е време и аз малко да си излея душичката по въпроса.

Майката и 6 годишната дъщеря - може би на Рай наистина е най-добре. Но от друга страна може спокойно да отиде на РИП на Норд, поне ще може да научи детенцето да плува...иначе в общия не й препоръчвам - там по обед става като в аквариум с току що родили Гупи...фрашкано е с деца и се блъскат, настъпва една суматоха...пляскане и прочие - повечеприлича на Сьонга, тръгнала в ниските притоци към мястото където се е родила (сигурно сте гледали какво става и как рибата пляска, защото е плитно, не и стига въздух и освен това на квадратен метър има толкова риба, колкото не е имало и във Фризера на риберския щанд в Халите.)

За Рай чух много добри отзиви от мои приятели, които миналата събота са си прекарали чудесно тамV Освен това ми казаха, че имало достатъчно място, където може да поиграят и футбол и да поплучав и изобщо ,условията им се сторили прекрасни.


На Локовотив - в никакъв Случай не ходете. Там също входа е лев, но непрепоръчвам.

Е, продължавайте да пишете....



Тема Re: a baseina v Drujbaнови [re: DGD]  
Авторkateto (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 14:24



Nikoi ni6to ne kaza za baseina v Drugbite? Ne sum hodila tam, no 4uvam e bilo dolu gore dobre. Ako niakoi ima nabljudenia neka da pi6e!
A za Luxor kakvo 6te kajete, dali hodiat mnogo hora tam?



Тема Re: a baseina v Drujbaнови [re: kateto]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 15:06



Ne znam no me kefi reklamata na aquapark-a v drujba : "NO ROMA PEOPLE ALLOWED!" ... taka che vodata moje i da e chista.... ;)



Тема Re: БАСЕЙНИТЕ в Русенови [re: DGD]  
АвторAnna_5 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 17:39



За Дружба ще ви трябват тампони за уши, а наоколо е строителна площадка и пепел. Най Рай, уж е по-далече, имаше поне 100 коли, освен идващи с таксита и пеша и хора - навсякъде, ама навсякъде.
Къде е Luxor?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.