Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 26.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-сетне циганията в центъра свърши!  
АвторBeerMan (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 08:02



Мизерното гъчкане и отвратителен мирис на кебапчета пот и разлята НАЛИВНА бира вече е история!
Бездомните кучета също могат да отдъхнат и да се поразмножават след изключителното им оредяване около Тарлата и Бирения фест в навечерието на кметските избори!
Да живее купона!!!!



Тема Re: Най-сетне циганията в центъра свърши!нови [re: BeerMan]  
АвторDGD (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 10:30



URAaaaaaaaaaaa,

no kakto se kazva, radostite traiat kratko.
POZNAI kakvo 6te se slu4i skoro - BIREN FES, no na KAMENITSA.

Tia hora sa si re6ili 4e triabva da iztsotsat vsi4ki pari4ki, s koito rusenetsa razpolaga i da gi zavlekat po drugite krai6ta na stranata, dokato mestniia biznes se gar4i v nelovki opiti da realizira mijavi prodajbi.

Rusentsi sa dosta tapi, za da pozviliavat tova da se slu4i.

Za idnata godina pojelavam na BIRENITE festove pove4e dajd i po-malko prihodi!

USPEH



Тема Re: Най-сетне циганията в центъра свърши!нови [re: DGD]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано16.06.03 17:57



At last det sa vika!Nai sa radvam 4e sa maaanaha onez mangali s bluskashtite koli4ki !Te bqha e bati obrazite!A da ne govorim za gu4a i cqlata taq ludnica !!!Super si e taka! Utre samo poglednete kolko shte e spokoino mmmm ieee!



Тема Re: Най-сетне циганията в центъра свърши!нови [re: OPREV]  
Автор FUN-GSM (непознат )
Публикувано17.06.03 09:57



a be vie kwi hora ste v toq grad kak moje da ne se radwate na podobni proqwi! neznam toq grad s kwi hora e pylen ama ako teq proqwi gi nqma v rs ami sa v drug grad naprimer wsi4ki po4wate da prikazwate kolko typo e v rs i t.n. aide stiga ste goworili gluposti plzzzz



Тема Споко!нови [re: FUN-GSM]  
АвторBeerMan (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 12:32



Споко човече!
Нямам нищо против събитието, а имам против МИЗЕРИЯТА - пот кебапчета и ..........! А наливната бира беше отвратителна!
Лошото е че фрашканицата е винаги и единствено по такива мероприятия!
Даже ми става тъжно! 4ао!



Тема hmнови [re: BeerMan]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано17.06.03 12:51



Sigurno birata razredena s 2 litra voda na halba ne e glupost ili puk teq mijavite gotva4i deto si burkat v nosa dokato praqt kebap4eta ne sa glupost?Kato zamisl "OK" ama neshto ne moa go vuzpriema tva na pupa na grada !!!A i teq horizont prosto bqha nomer edno (nishto protiv grupata ) deto vseki den mi peqt edno i sushto (4ak da zapspish )Neznam kvo mu beshe hubavoto na tva ? Cqlata ciganiq deto po princip si sedi v mizernite geta samo si namira povod da sa navurta po centara !!!



Тема Re: hmнови [re: OPREV]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано17.06.03 16:51



E haide sega, vazhnoto e che ima zhivot, horata se sybirat i piruvat, zashto i kakvi sa, ne e tolkova vazhno, siguren sym che i inteligentni hora sa bili na festa, ne dori go znam!
Inache vinagi si e taka na takiva miroprijatija, mrystno, potno, mirizlivo ... njama snachenie dali shte e v Kaspichan, Ruse ili Viena.

Haide, povechko optimizym hora, stiga samo loshi neshta, ama naistina pisna mi veche!

Ljato e, neka se radvame na zhivota i ako e nuzhno da si slozhim rozovite ochila, za da vizhdame vsichko ot po-dobrata strana, tova e!

derzaite



Тема Re: hmнови [re: vivanov]  
Автор OPREV (минаващ)
Публикувано17.06.03 18:02



<- samo deto ne sa rozovi



Тема Re: hmнови [re: OPREV]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано17.06.03 18:32



eh sega, takyv e izraza!



Тема Re: hmнови [re: vivanov]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано17.06.03 21:34



Що бе човек, което си е вярно - вярно е. Мероприятието си беше доста смрадливо И на мен ми е прятно, когато има хубави поводи хората да се събират и веселят, но бирфеста трудно бих го определила така. Никъде по света такива прояви не се разполагат в центъра на градовете. Пък и съм гледала какво представляват подобни германски фестове - всичко е добре организирано, чисто, с качествена храна и пиене. А тук просто се превръща в поредния начин да се измъкнат парите на хората без много много услия. Ако ще съществува и занапред в такъв вид поне да е някъде в парка или пред Пантеона, примерно.
Аре, и да се гледа през розови очила не е здравословно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.