Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 29.09.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Полигона (Нелегални Гонки)нови  
Автор DiLDoG (Maгьосника)
Публикувано20.05.03 22:49



Здравейте фенове на автомобилния спорт. От няколко седмици на Полигона в нашия град отново стават нелегални дуели между автомобили . В края на седмицата Неделя (25 Май 2003г 12.00 часа) отново ще има такова шоу. Нека да дойдат всички на които им тече бензин в кръвта, пък и такива които обичат да са на всяка манджа мерудия (сеирджии то без такива не може). Миналата година след края на някое състезание някои автомбили останаха без няколко важни кончета , но както се казва един живот се живее, пък майната му на скопеният автомобил. Така че часът и мястото на срещата вече са известни



Тема Полигона (Нелегални Гонки)нови [re: DiLDoG]  
Автор HoRaSiO ()
Публикувано21.05.03 18:44



I ti kakvo karash ?



Тема Re: Полигона (Нелегални Гонки) [re: HoRaSiO]  
Автор OPREV (непознат)
Публикувано21.05.03 20:16



12.00 ili 24.00h ?



Тема Re: Полигона (Нелегални Гонки)нови [re: DiLDoG]  
Автор OPREV (непознат)
Публикувано21.05.03 20:20



Hm 4udq se dali ne moji da se naprai sait na tva neshto rusenskiq klub?Az moa q svursha taz rabota estestveno sreshtu $ :)ako ima naviti moesh da poglednesh drugi moi proekti
www.studio-design.hit.bg
www.op-design.hit.bg
http://netgroup.dynup.net.bg
mojesh da me imash v predvid za nqkoi drug sait!
Mejdu drugoto ne sum hodil nikoga na takiva sustezaniq ama triaa otida ve4e kraino vreme e !Estestveno samo sha zqpam :)



Тема Re: Полигона (Нелегални Гонки)нови [re: OPREV]  
АвторSliver (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 01:43



Nali nelegalno e, a pyk se trybi na ljavo i na djasno, policija njama li da ima?

Prez ljatoto kato si pravih knishkata bjah za posleden pyt na poligona, malko mi se struva riskovano tam da se pravjat takiva systezanija, no to nali tova e trypkata v zabranetite neshta.



Тема Re: Полигона (Нелегални Гонки)нови [re: DiLDoG]  
Авторgalkata (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:58



na men mnogo mi haresvat gonkite i sam hodila nqkolko pati da gledam.ama iskam da popitam dali ima nqkade snimki ili klipove ot gonkite v ruse.6toto razbrah 4e imalo v neta




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.