Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 21.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема McDonald's ?  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано13.05.03 20:11



Сега не съм си в Русе, но чух, че ще го затварят. Вярно ли е или само му правят ремонт? Абе, не че съм им фен, но шейковете определено ще ми липсват...



Тема Re: McDonald's ?нови [re: Mopraнa]  
Авторkentuki (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 20:33



I za Kentuki kazaha, che shte go zatvariat samo sezonno, a poveche ne se vurna...



Тема Re: McDonald's ?нови [re: kentuki]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано13.05.03 21:05



Дано да го махнат! Ебати химическата смрад е около него.



Тема Re: McDonald's ?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор TpakTopuc (непознат )
Публикувано13.05.03 21:25



Ama pone mojeshe besplatno da mu polzvash toaletnata kogato ti se dopikae



Тема Re: McDonald's ?нови [re: kentuki]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано13.05.03 22:17



Ееех...Понякога още сънувам Зингери .
Абе McD сериозно ли очакваха да печелят при цените, които слагат на отвратителните се бургери? Явно им е минало нещо подобно през болните умове...



Тема Re: McDonald's ?нови [re: Mopraнa]  
Автор FUN-GSM (непознат )
Публикувано14.05.03 00:39



a be wii ludi li ste v rs mcdonalds e super pe4aliwsho! pone predi nqkolko godini beshe edin ot nai dobrite im restoranti v BG nai na pe4alba! taka 4e ne wqrwam po skoro e za remont zatworeno predpolagam za 1-2 sedmici i ne mislq 4e e zle rs da ima takowa zawedenie samo + e twa za grada nisto 4e hranata im e zle!aide



Тема Re: McDonald's ?нови [re: TpakTopuc]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано14.05.03 00:54



Dа бе, преz лятото я иzполzвах тоалетната много често.

Ne mogat da go zatvorjat, chak da sa na minus ne vjarvam, vse pak njamat konkurencia, (Kentucy Free Chicken gi njama veche) a i Ruse e goljam grad i prosto ne vizhdam smisal da go zatvarjat!

A i e vazhno za grada, da imame takav restaurant!!!



Тема Re: McDonald's ?нови [re: vivanov]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.05.03 01:10



Защо да е важно за града? Целия център беше осмърдян!

Освен това е закусвалня, а не ресторант.



Тема Re: McDonald's ?нови [re: FUN-GSM]  
Автор navuhodonosor (непознат)
Публикувано14.05.03 15:29



McD si zatvarq ne za remont, a za postoqnno, tova si e potvyrdena informaciq, vervaite mi. Makar 4e za pyrvi pyt 4uvam 4e e bil mnogo pe4eliv6 - (vij za tezi po moreto i v sf ne znam mogat da sa po malkooborotni ), i bez tova haresvah samo kartofite:)



Тема Re: McDonald's ?нови [re: navuhodonosor]  
Автор FUN-GSM (непознат )
Публикувано14.05.03 19:40



ne moga da powqrwam a i ne mi se iska stoto twa ne gowori dobre za rs kato grad sled KFC sega i McD ako zatwori kofti..neznam no sys sigurnost predi nqkolko godini restoranta v rs na McD beshe edin ot nai dobrite v BG!!!twa go znam 100% vervaite mi:) iny4e az winagi katto sym minawal ot tam e bilo pylno i ste e zle ako go mahnat ne 4e im hareswam hranata ama ne e dobre taka da se mahat nestata ot rs misla....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.