Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 26.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ROUSSE MUSICнови  
АвторNEXT G (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 10:46



Spored vas za6to niama mnogo populiarni izpalniteli, muzikanti, pevtsi ot Rousse??



Тема Re: ROUSSE MUSICнови [re: NEXT G]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано24.04.03 17:14



Всещност има-особено що се отнася до класическа музика. Изобщо музикантите, завършили русенското у-ще по изкуствата, за мен са сред най-добрите в страната. Явно не си особено запознат щом задаваш такива въпроси.



Тема Re: ROUSSE MUSICнови [re: Mopraнa]  
Автор navuhodonosor (непознат)
Публикувано25.04.03 10:56



Явно във въпроса се нямаше напредвид изпълнители на класическа музика



Тема Re: ROUSSE MUSICнови [re: NEXT G]  
Автор akyлka (розова)
Публикувано25.04.03 11:55



И аз това съм се питала много време!!!
Защото имам много познати от Русе, музиканти, а да не говорим че половината гупари са от Русе, имам предвид тези в Сф!
Някой да обясни, знам за у-щето по изкуствата(мисля беше музик.гимназия), ама тя не е единствената в Бг,нали?

Words aren't useless!


Тема Re: ROUSSE MUSICнови [re: navuhodonosor]  
Автор Mopraнa (La reine Margot)
Публикувано25.04.03 14:03



А,забравих-те явно не влизат в числото на изпълнителите,представляващи интерес
Е, защо да ги делим - ставаше въпрос за музиканти, все пак. Просто русенци имат повечи успехи с класиката. Иначе в поп музиката първенците са от София и черноморските градове.



Тема Re: ROUSSE MUSIC [re: akyлka]  
АвторNEXT G (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 14:11



И аз това имах предвид...защото ен може за последните 2 години от русенци, 5-по ред град в страната сме все пак, да излязат едва 3 албума.
Първият на джазмена Стайко Стайков, вторият ан фолк звездата Глория,
третият на Рап изпълнителката Дрил...
явно на русенци им липсва нещо...знам още, че сме и най-критичната публика. Но като цяло някъде другаде е причината...



Тема Re: ROUSSE MUSICнови [re: NEXT G]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано25.04.03 19:09



Знам че и много млади русенски музиканти (от русенското музикално училище) отиват в София да свирят и правят албуми, това също не трябва да се забравя, факт е че малко русенци свирят и правят албуми в родния Русе!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.