Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 29.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема LAN !!!нови  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 09:52



Ima li predstawa nqkoi koga ste ima lan v raionna okolo 1wo raionno ili po widin nqkyde kazaha mi 4e ima nqkyde v tozi raion no az neznam! Edinstwenata alternatiwa tuk na btk e regiana(300lv modem+7c mb!). Ako ima nqkoi jelaest v raoinna okolo 1wo raionno za LAN neka da mi pishe na vasko@bitex.bg ili na icq: 58987636 .



Тема Re: LAN !!!нови [re: Vasko]  
АвторAward (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 02:01



za regiana ... modema naistina e 300 leva moje na dve vnoski a pyk traffika ne e na 7c golemite paketi stigat do 3.8c na MB, ako se otkajesh parite za modema ti se vryshtat minus 100 lv t.e poluchavash 200 leva ...



Тема Re: LAN !!!нови [re: Award]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 11:33



Wij ne e priqtno ako trqbwa da zatworish 300lv! Ako malko pomislite ste go naprawite s nqkakyw depozit(naprimer-100lv) i dogowor za polzwane! A sto se otnasq do cenata na mb tq pak si e viskoka



Тема Re: LAN !!!нови [re: Vasko]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 11:54



модема може да си го вземеш поднаем....25лв/месечно, вкл. смешните 33MB
аз ползвам 20-30MB/ ден х $0.048...50-60лв месечно
модема го платих 3х100лв
не разбирам защо отваряте нова тема .....доста го обсъждахме, остава заинтересуваните да си звънят по телефоните, да си ходят по офисите и да си избират. познавам достатъчно хора които успяха да организират по кварталите си LAN.
че търговците ни не са никакви търговци си го знаем, ама що трябва и userите да ги мързи!? като ти трябва нещо -вземаш, като не ти отърва... търсиш друго или "просто" си спечелваш парички ...
във всички случаи трябват усилия, можеш да ги вложиш в убеждаване на доставчик ...



Тема Re: LAN !!!нови [re: ha!]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 18:50



mi to4no zaradi towa iskam da wida dali ima drugi useri okolo 1wo raionno da napawime mreja i da si namerim dosgtaw4ik!sam nestawa!ne sme milioneri oste
ako vidish na4aloto na temata ste razberesh 4e towa wsystnost e temata!
a na usera ot regiana ste mu kaja 4e i da imam tezi 300lv nqma da gi dam na regiana, zashtoto smqtam 4e cenite sa im naduti kakto na modema taka i na neta!



Тема Re: LAN !!!нови [re: Vasko]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 07:55



вярно
извини ме, моля, за разводняването на темата



Тема Re: LAN !!!нови [re: ha!]  
Авторegukoucu (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 14:28



Award...ma ti mnogo znae6 be du6ko:)))



Тема Re: LAN !!!нови [re: egukoucu]  
Авторha! (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 18:45



нали ....... ужасна съм



Тема Re: LAN !!!нови [re: ha!]  
Автор navuhodonosor (непознат )
Публикувано29.03.03 16:35



Stiga be, da ne si otrqzal myjestvenostta ??:)))
ili Petia e otgovorila:PP



Тема Az sum v LAN!!!do Rodilniq dom [re: navuhodonosor]  
Автор OPREV (непознат)
Публикувано29.03.03 17:53



Az sum v LAN do rodilniq dom 30 4oveka.Ako ima nqkoi to4no blizo da rodilniq i posle ot nego nadolo kum vidin moje da stane nomera da stigne i do tebe lana!
Pointersuvai se koi ot kvartalnite ti susedi ima komp i si organiziraite edin LAN posle moji da sa razshiri do nas!Az do kolkoto zna imalo nqkvai pishlemenca deto iskali lan s nashta mreja ama mnogo dulug im izliza kabela!Puk te niaat tolkoz pari!
Te sa namirat to4no nad zakuskite "Liliq"Ot tam ako trugne nadolo sha e got!Prosto po4nete da pravite lan vuv vashiq kvartal!I moji da sa suberem dvete mreji:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.