Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 30.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възможности за работа, моля?  
Автор Lyubaka (Бай Трифката)
Публикувано08.02.03 02:18



Ако обичате, кажете ми какви възможности за работа в Русе има за човек със средно техническо образование, шофьорска книжка и специалност текстилна техника. Умолявам ентусиастите да си спестят излишните остроумни забележки. И предварително благодаря за полезна информация.

Constipated people don't give a shit!


Тема Re: Възможности за работа, моля?нови [re: Lyubaka]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 09:28



tehnolog shevno proizvodstvo,zaplata okolo 300-400 lv pone sudeiki po obiavite za rabota na v-k Utro.



Тема Благодарност.нови [re: info]  
Автор Lyubaka (Бай Трифката)
Публикувано08.02.03 17:36



Благодаря Ви за своевременния отговор. Ще съм благодарен и на други мнения(Брат ми стои безработен вече година с гореспоменатите квалификации.)

Constipated people don't give a shit!


Тема Re: Благодарност.нови [re: Lyubaka]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 18:10



buroto po truda ne e zadyljeno da namira rabota na horata,tova si e tqhno zadyljenie...moje bi brat ti ne e tyrsil dostatychno?



Тема Re: Благодарност.нови [re: someone]  
АвторVenelin (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 22:51



Ima rabota, samo da tarsish i da iskash, edinstvenia problem moze da e sravnitelno nisko zaplashtane, no rabota ima.



Тема Re: Благодарност.нови [re: Venelin]  
АвторMilan (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 20:32



Veneline kyde ima rabota v Ruse.Az ot 1mesec ve4e tyrsia.Ne bih kazal 4e ima mnogo predlojenia za rabota.Dori ignoriram zapla6taneto.Gotov sym na vsi4ko.Mejdu drugoto niakoi rabotil li e vyv firma Ditra?



Тема Re: Благодарност.нови [re: Milan]  
АвторVenelin (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 00:41



ne sam ja chuval tazi firma, kakvo pravjat?
emi, mnogo predlozenia ne sa, no naprimer v Ruse ima mnogo shivashki firmi, trjabva im podrashka na mashini etc. vozene na stoka. V pechatni platki sam chuval che imat rabota, savsem razlichna, tam predpriatijata sa svarzani s Prista Oil .....



Тема Re: Благодарност.нови [re: Venelin]  
АвторMilan (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 00:41



Dobre ,oba4e niama obiavi v "Utro".Ima samo za 6iva4ki da go ... . Probvah vyv Fines (6iva6ka firma)za 6ofer ama ne stana.Kyde da si tyrsia rabota osven obiavite vyv Utro? Niakoia 4astna borsa? Bez Miraj .Tam sa ebati lainarite.



Тема Re: Благодарност.нови [re: Milan]  
Автор vivanov (непознат)
Публикувано14.02.03 02:14



няма ли познати които да помогнат, някакви връзки? само така ще мозе да получищ наистина добра работа.



Тема Re: Благодарност.нови [re: vivanov]  
АвторMilan (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 01:12



Нямам познати или роднини които да помагат. Oтносно работата ,не съм претенциозен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.