Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 06.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема KIS 13-AMATIORI  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 20:16



ne smaqtate li 4e Kisa e mnogo skapana televiziq.Samo kato vidq vode6tite i mi stava qsno za kvo stava vapros.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
АвторBeнeлин (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 21:19



и за какво става въпрос?



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
АвторLOOP_RORR (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 21:21



АМАН ОТ НАГЛИ, АГРЕСИВНИ, ТЪПИ РЕГИАНЦИ В КЛУБА



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: LOOP_RORR]  
Автор Majesty (Дивак Сладък)
Публикувано01.02.03 22:43



Абе незнам дали е регианец ама водещите на кис-а са ебаси и смотаните


Majesty:Обичам пички с къси полички

Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Majesty]  
АвторKis 13 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 23:43



Kis 13 sa nai shibanata mizerna televiziq s nai shibaniq i smeshen kabelen internet....loshoto e che drug kabelen internet ne moze da stigne do CEntura...i zatui sam pinuden i da im gledam televiziqta i da im polzvam interneta...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Kis 13]  
Автор calamus (любопитко)
Публикувано02.02.03 11:32



къде в центъра?
аз доклокото знам почти целия е покрит с кабелен интернет



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Kis 13]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 14:01



regiana syshto pokriva centara i interneta im e po-dobyr. Za delta ne znam.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
АвторDaddy (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 17:40



Що бе, сладури са :) Ако от КИС са аматьори, то примерно Делта са по-прости и от миньори.



Тема Re: Regianaнови [re: Kis 13]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 00:24



Kak be az polzvam toia na Regiana i sum super dovolen, jiveia na Pliska



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: someone]  
АвторPp (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 00:25



Delta niama i niama i da ima nikoga, s tazi skapana mreja



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Daddy]  
АвторTiho (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 00:27



Bravo Daddy, no az sum na Regiana i kachestvoto e super a te imat novini na vseki chas



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Авторбeздapниk (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 15:34



Абе кой е тоя дето е принуден да плаща на кис за интернет и кабелна. аз до колкото знам цялата работа е пожелание на клиента и т. н. никой никого не задъжава... а и кой предлага неограничен интернет 128kbit за тия пари????



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Majesty]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано03.02.03 19:00



Не може да се говори въобще. Водещите са различни. Не се съгласявам, че Деси е смотана, напротив - тя е образец на интелигентност, съчетана в външност и умение да се общува в ефир.
колкото до Интернета - не съм го ползвал.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: бeздapниk]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 19:19



kolko pari iskat na mesec we?



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: az]  
Авторlnformiran (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 14:40



100 лв на месец без ограничения с 1 лв ресто ... кой ти го дава???



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: lnformiran]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 15:14



Много е скъпо, не правят и опити за някакви по-гъвкави цени и това им е проблемът. Дори 60 лева (с 1лв. ресто) е много като добавим и 10 за кабелна тв... става 12.70= ....лв. годишно. Типично разбиране на бизнеса по русенски начин - "да им взема парите, пък за после ще мислим, няма къде да отидат, при мен ще дойдат". Тази е селяндурската представа за клиентите "Пийте разреденото ми мляко, гладни гражданя", " Не пипай хубавите ябълки - те са за красота - на същата цена ще ти дам гнили", "Тъпчете се в микробусите, няма и да купя по-големи, къде ще ходите, при мен ще се возите като фалира дапа...", "Що да ви пускам качествена програма, гледайте си сапунки, Кой е по и най и Резонанси"

А самата им програма наистина не кой знай какво - доскучели ни водещи, аспарух беше много забавен, когото бе още нов - никога не знаеше какво да каже и в опитите си да бъде оригинален ставаше жалък. Доколкото чувам, им плащат под 200 лева, работят в провинциална кабеларка, което не мисля, че е кой знай колко пристижно. "Какво работиш? - Обличам се с женски дрехи и се правя на циганка, за да разсмивам деца, безработни и пенсионери." Разбира се трудно е да се правят новини, но ми дотегнаха репортажи за безработни, които са викнали телевизията, за да ги снима (без това да може да промени нищо) а самата телевизия с радост се отзовава, защото няма с какво да запълни емисиите си с новини.

Недоумение предизвиква фактът, че такова телевизионно недоразумение като "Кой е по- и най-" продължава да се държи на екран. Ако не знаете кое е това предаване, значи сте щастливец. За нищо на света не го гледайте и не участвайте в него. Целта му е водещата (дъщерята на "продуцентката") да покаже новото си кожухче и да раздава пакетчета с царевични пръцичи осигурени от пет-шест спонсори на нагъчкани деца, през цялото време едно омразно същество - малката Гери пиши и се държи грубо с децата. След цялото шоу участниците в него се чувстват като употребени, а продуцентите (шева на телевизията също се води продуцент) отчитат приходи. Не познамвам човек, които веднъж е присъствал на снимките на това шоу и да желае доброволно да отиде пак там.

Доста жалка е и филмовата им проглама - не си спомням да съм гледал филп през последните години - дават се мухлясали филими, Азис или сапунки.

Младата надежда - водещият на петъчното чалга-предаване - също доскуча. А липсата на новогодишна програма само може да ни радва (обсадата на телевизията - сградата на първо автостопанство (?!) - донесе кратка радост, но се оказа инсценировка с участието на второразреден софийски !?+"% - априлов)

Всичко това само доказва, че заглавието на тази тема е напълно закономерно - но защо на аматьори плащаме по 120 лева годишно?! Разбира се, че толкова могат, но парите ни саси истински!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: kamikadze]  
АвторAMATlORA - rabotest w kis 13 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 18:47



Pic stom ne ni hareswash hwani distancionnoto o obyrni kanala.



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: AMATlORA - rabotest]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 20:25



А не е ли по-добре да се резне кабела и да не се плаща заплатката ти?!

По-добре чети няколко пъти това, което е писано и си плюйте на ръцете (ако не можете, плюйте си на краката) - работете здраво, търсете новини, правете свесни предавания, най-вече правете свесни предавания, ако това е върха на възможностите ви, вървете да продавате червила за жените на пазара...

Самият стил на телевизията е доста изхабен - гледах Резонанси - егати тъпнята - в пенсионерския клуб е по-интересно. Това предаване, например, се прави от откровени аматьори - деца, пиян учител, единият от водещите май го виждам да работи като пазач... Стигна се до там, че даваха гафове от снимките на предаванията (самото предаване е един гаф, но на фона на "Кой е по- и най-" е истински интелектуален триумф).

Ако се кара така, телевизията никога няма да излезе от селско-кварталния си стил - култувата новина в централната емисия новини бе за някакъв циганин, който си хвърля спалнята през терасата. Социалната тема е готина, но какво се случва в този град - цигенин ?!

Журналистиката в града не е била никога не е била на ниво (славо богу отървахме се от съществото Галина Вълчева - една жалка женица, която манипулираше с това, че работи в телевизия), но понякога се изисква нещо много просто - да отдадеш себе си.



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: *****]  
АвторDali (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 01:55



t iavno si rabotil v mediite, shtom si tolkova vesht i poznavash Galia Vulcheva



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: Dali]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 14:25



О, за щастие не работя за русенка медия, но Галина Вълчева е доста досадна личност, която е символ на провинциалната журналистика (тя е толкова жалка,че за нея не бива да се хаби отделна тема) При нея се наблюдава изключителен тесен обхват на темите - говори за това, което пряко я засяга и което всеки от нас вижда, а когато не са я обслужили както трябва (примерно) води екип и прави смел разобличителен репортаж. А помните ли как това същество набута детето си в елитно училище - след като тъпото й чедо не можа да премине теста, тя каза, че теста е депресирал дъщеря й и спретнна открито студио с шефа на инспектората и директора на школото. Дори имитацията на журналистика стигна до там, че имаше "открита телефонна линия" а единственото телефонно обаждане бе на разгневена гражданка (в ролята психясала журналистка, чието дете също не бе преминало теста). Водещата бе също засегната, защото и нейното дете не е прието в елитно училище (май при журналистети няма кой знае какво IQ) като резултат щерката бе набутана в класа, за който не покри стандартите.

Истинско щастие е, че кис не пускат програма Север (където са достойните конкуренти на щялата плеяда кисовски водещи), за което следва само да им благодарим.

Виждам, че тази тема има повече прочита, отколкотто "Резонанси" и "Кой е по- и най-" взети заедно



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: *****]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 14:36



... а и не бива да се смята, че човек, трябва да е вещ и да е в бизнеса, за да знае що за същесдтво е ГВ, само трябва по-внимателно да се гледа телевизия.

За тези които са пробуснали Галя Вълчева работи в Канал 1, но съм запомнил с репортаж, в който разказваше нещо за Русе, при кеото бе натопила краката си (заедно с чорапогащника) в шадравана на центъра - "изтънчено" зрелище...



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: *****]  
АвторFY (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 21:23



Съжалявам пичове,но и аз гледам тая скапана кабелна телевизия .Имам предвид,4е ползвам техните услуги като cable TV.Тия от КИС са такива жалки селяндета ,че понякога дори ми става тъжно за тях.И този грозен,грозен диалект....И аз съм русенец,но изобщо го нямам тоя шибан мек говор.Селяндурите промениха облика на града ни...Наистина тоя пич е прав ,дето казва ,4е никога в Русе не е имало добри журналисти...Вижте само флагмана на русенските вестници-"Утро",това е пародия на вестник?!
Съжалявам,но е така!Боли ме защото Русе е вече мъртъв град...



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: FY]  
Автор recalcitrant (непознат )
Публикувано07.02.03 04:44



abe oshyte na linia li ste? ta kakvi erotichni kanali avat sega po ki13?aide, pichove porazmurdaite se ...da ne spinkate vsichki veke?



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: recalcitrant]  
АвторHackW (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 22:17



Ми к`ви да са XXL , че е безплатен



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Автор Grande_Amore (sladka)
Публикувано17.02.03 03:31



TAKIVA SA! UJASNI SA!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Grande_Amore]  
Авторlalo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 10:34



И аз мисля да се отказвам от тях - за какво да им плащам?! Да гледам новини по битиви? Собствената им програма е отврат, а другите програми или ги има по сателит или не струват...

Ще им резна кабела ще им бия шута и ще си живея живата



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: lalo]  
АвторOcъдeн (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 11:10



Няма оттърване братче! Съдят до дупка!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Ocъдeн]  
АвторLalo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 12:31



Че защо да ме съдят, ще си платя последния месец и ще им кажа, че се отказвам... Да ме откачат .... никой не е обречен да им търпи тъпите баби, цигани и кака яна.



Тема KIS-13 AMATIORIнови [re: Lalo]  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 00:31



na men minalata sedmica mi reznaha kabela det ne sam si pla6tal 9 meseca.
ako ne gi platq mogat li da mi napravqt ne6to-da me sydqt naprimer



Тема Re: KIS-13 AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Автормoraт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 09:09



щом са те резнали, чакай призовка за съда



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Lalo]  
АвторCiganina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 13:25



Az moa li ne moa ti... Ela 4e si tarsim treta baba!!! I istinski ciganin!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Ciganina]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 14:35



А познай дали ще дойда, бе готин...

Именно в това е разликата между аматьорството и професионализма, което за пореден път доказва правотата на заглавието на тази тема.

Първият път е било забавно двамата водещи да се обличат като баби или цигани, за да правят смешки, но ВСЕКИ ДЕН е направо прекалено. Вече не е свежо, е си е направо досадно... Лично аз не издържам и 30 секунди от този грандиозен, според теб, скеч и превключвам на друг канал (но скоро ще бъде и на друга кабеларка) Някой те лъже, ако ти е казал, че ставаш за тази работа. Смешно е мъже да се обличат като жени, но в селски вечеринки. Виждам, че и КИС13 се съотнася към този жанр.

Опитвам се да разбера водещите. Доколкото знам получават 170 лева, а и с тези умения нямате кой знае какви шансове за работа в по-елитнии медии. Но, пич, аз като зрител ти плащам част от кирливата заплата и е добре да се вслушаш в това, което ти се казва.

Никой не е роден научен, дори и от аматьора може да стане добър професионалист, но трябва да има желание, не агресия, не нападки.

Слави Трифонов показва, че и без диплома за висше образование може да се направи велико шоу - независимо от залитанията на шоуто му, то е огромна машина, за която работят стотина ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, но трябва да превърниш студиото в твой дом, а телевизията в твоя съдба...



Тема Re: KIS-13 AMATIORIнови [re: мoraт]  
Авторнe мoraт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 17:26



Елементарно е . Последните 9 месеца качеството на сигнала им е било под всякаква критика/което определено е истина/ - обаждал си се - никой не се е отзовал. Писнало ти е и от 1 гоедина не ползваш техен сигнал -кабела си е висял там някъде. Те не спазват техническите изисквания така , че не могат да имат никакви претенции.
Нека опитат да заведат дело. Изискай експертиза за качеството на окабеляването и сигнала им. Запитай "защо след последната гръмотевична буря си носил ТВ-то си на поправка".
Такъв таралеж ще си вкарат в гащите , че ще ти платят само и само да се прекъсне делото.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторciganina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 10:52



Mnogo si prav - absoliutno si prav - vseki den moze bi e dosadno, no kato imash po-dobri idei - pishi na prav_pogled@mail.bg ! Ima samo edna osobenost - vmesto da mi dava6 primeri s tozi i onzi - nameri mi idea za ne6to svezo bez gram razli4en dekor, bez kustiumi, bez rekviziti... bez ni6to. I na 4elna stoika da zastanes - ne mozes da pravis vseki pat nesto svezho samo s edna kamera i edin operator!!! A tova koeto naistina mozes ostava dale4 ot tova koeto imas vazmoznost da pokazes!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: ciganina]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 14:29



Ето, че се стига до съгласие - аматьорска телевизия - камерките са готини, но за баща, които снима първокласничката си на 15 септември. Декорите (някаква тераса с масичка) също са непроменени. По-тревожна е липсата на идеи. Вместо да висиш по форумите (от което можеш също да научиш много неща) правете скечове по вицове. Има доста неща в нета, откъдето да вземете идеи.

Готин, сериозно ли очакваш да ти давам безплатни идеи за предаване, което не изтърпявам и 5 минути (и да ми отговориш от екрана, все ми е тая, няма да те чуя, защото сутрин си гледам бизнеса). За 200 лева месечно не можете да осигурите дори присъствие на автерничен циганин, а за да ви давам идеи, трябва да уговорим значително по-висок хонорар.

важното е дасе мъчите, опитвайте се и все някога ще успеете...

Смешното в случая е, че се принизява личността на новинаря, не може да се приеме насериозно новина от водещ, които сутринта се облича като жена (респ водеца, коята се прави на циганка)...

Мъчете се... за щастие са изобретени дистанционните... и ножиците




Тема koq ot rusenskite televiziiнови [re: *****]  
Автор LOOP_RORR (engine)
Публикувано19.02.03 21:01



spored teb e po dobra?

DELTA
REGIANA
SEWER
kis13

IZWINIAWAJTE AMA WSE EDNO SYM NA MITAKA I RAZNI NEDOZADOWLOENI PICHOWE I PICKI MI RAZPRAWQT KOLKO E MYRTYW GRADYT, KOLKO SA SMOTANI UPRAWNICITE, SHEFOWETE, JURANLISTITE, KRYCHMITE A SEGA I WODESTITE. PRI KOETO NE SE VIJDAT SAMI KOLKO SA JALKI.
NE KAZWAM CHE KIS13 E WYRHYT NO PONE SE PROBWAT DA PRAWQT NESTO, IMAT PREDAWANIA A DELTA NE, WIZDAL LI SI KONCERT ZASNET OR REGIANA - METLI, NASECHENI DVIVENIA, UJASEN KADYR, GADEN ZWUK.....
KATO IMASH 3CCD KAMERA KANON OSTE NE ZNACHI CHE SI DA BEST.



Тема Kiss- tehnika bez ideiнови [re: LOOP_RORR]  
Авторzritel4e (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 23:05



Drugarche milo i nenagledno, do kolkoto sum gledal Regiana imat strahotni zastavki, shapki i proizvejdat super reklamni klipove. Po otnoshenie na gafovete, koi gi niama? Riskovete na jivoto predavane ne sa kriterii za profesionalizum. Gledal sum koncerti na jivo predavani ot Regiana i triabva da vi priznaia, che biaha sus strahotna dinamika nuh da ulovish momenta i kadura. Imat sobstvena produkcia na klipove kato D2 i grupa TE, koito sa odobreni za izluchvane v nacionalen mashtab ot muzikalnite meidjuri v Bulgaria. Operatorite sa zavurshili kurs za profesionalno obuchenie na shkolata na BTV - Pro Media. Purvata kabelna dostavchik na internet po kabel, imat edinstvenata stranica s novini ot Rousse i to s kartina, novini na vseki chas, a ot minaloto liato sa edinstvenata rusenska TV, koiato izluchva televizionna programa i v kabelnata radiomreja na Rousse i regiona.
Televizia, internet i radio v edno! Kiss kade e v cialata taia hava,a kisudjia kuh i nedorazvit? Mechtatel si ti, zashtoto govorish sus zloba sreshty Regiana samo po edna edinstvena prichina- ti ne rabotish tam i ne si i malka chast ot ekipa na TV-to.
N o ne e samo tova, i nikoga niama da budesh! A, da ne propusna i nai-vajnoto ot koeto vsushnost triabvashe i da zapochna, koi napravi purvite novini ot vsichki kabelni v Rousse,Regiana rаzbira se! Трябва да отбележа, че Региана е водещата сила, ако не беше тя в Русе нямаше да има Новини. Тази година през март се навършват 4 години Новини с Региана. Пожелавам на целия екип на Региана да остареят заедно. А ти дерзай!



Тема Kiss- nekadurniciнови [re: LOOP_RORR]  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 23:23



Pravilno, Kiss imat tehnika, a niamat idei i kachestveni hora shapkite im sa izcialo kradeni i niamat idei za sobstveni. Vijte im nadpisite i vremeto, a za muzikalnia kanal da ne govorim. a da i fiksinga e maitap....



Тема Re: Kiss- tehnika bez ideiнови [re: zritel4e]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 14:00



basi kak mi se povdigna kato te chetoh



Тема Re: Kiss- nekadurniciнови [re: znaesht]  
Авторbla bla (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 08:16



Leleee R. bili profesionalisti - tva sa prostotii ne mi se i govori za tyah te ne sa faktor v Ruse. Pri tova nikakxv.Znam che e taka - imam poznati na selo:)=S tyahnata programa chovek moje samo da se zabavlyava pri tova za kratko vreme, stot posle omrxzvaaaa.
Iskam da popitam otgovornite faktori koito kakto stava yasno pisat tuk pod razni imenca - dali sa si gledali programata na zapis i dali iskat da si ya gledat 2 pat.Edva li - pxlna boza.Osobenno ima edno nedurazomenie - DJ Vladi se naricha det se poyavyava na ekran v petak da dosajda che i po 2 ta kanala.Muka muak - ujasno e.To mi e yasno che tva e chalga tv kakto i R. ama chak da mahnat eurosporta i eurosportnews??? ne moga da go ponesa=
Kazaha che bilo skxpo - ami az kat sam se varzal nelegalno kvo mi dreme - ne mogat da me hvanat:))
A ako niyaki tvardi che ne sa KIS a chalga tv - molya primeri - zasto mahnaha VH-1 i MCM a sega gledkame GR tv nykakva si MAD - zasto ne pusnat VIVA ili boje opazi!! VIVA 2 ne vsichki sa fenove na DJ Vladi i na chalgata vaobste !!!
Hayde che stana mnogo dalgo tva pisane - ste se porodyat v nyakoi glavi mislovni procesi.Ama dano da sa v pravilnata posoka - az si iskam programite koito spomenah i sportnite sxsto - i..nyakoi den moga i legalno da se varja kam KIS a ili pak kam DELTA ama kam R. - NIKOGA - mnoo prosti be !!!
S Obi4!!!



Тема Re: Kiss- tehnika bez ideiнови [re: zritel4e]  
Автор LOOP_RORR (engine)
Публикувано21.02.03 19:27



"Drugarche milo i nenagledno, do kolkoto sum gledal Regiana imat strahotni zastavki, shapki i proizvejdat super reklamni klipove."
Emi zapishi si gi na edna kaseta 240 minuti LP
i si gi gledkaj, samo rei pyti na denonostie ste prewyrtash kasetata.

"Riskovete na jivoto predavane ne sa kriterii za profesionalizum." Koj togawa e kriteria?????

" Gledal sum koncerti na jivo predavani ot Regiana i triabva da vi priznaia, che biaha sus strahotna dinamika nuh da ulovish momenta i kadura."
niama da sporq, stom ti hareswat

"zashtoto govorish sus zloba sreshty Regiana samo po edna edinstvena prichina- ti ne rabotish tam i ne si i malka chast ot ekipa na TV-to" - ne iskam zastoto powecheto mi poznati koito rabotqt pri Wejen ne sa wzemali zaplati s meseci.

"N o ne e samo tova, i nikoga niama da budesh! " Ti da ne si lichen systaw

Priznawam che ne sym redowen zritel na "Regiana" ako nqkoj move da mi kaje zawedenie kydeto q gledat ste otida da pogledam:)

Ne se syrdi chak tolkowa de :)



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: *****]  
Автор{_~/\/\~_} (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 17:27



ne rejete kabelite che tezi sled was ne mogat da gledat LUS MARIA


и какво



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Автормaняk (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 17:46



Аз немога да разбера какъв ви е проблема. Та нали затова са кабеларките, за да можем да гледаме други телевизии и програми. Че кой те кара да гледаш КИС 13, Делта или Региана. Гледай си Диема +, Нова и т. н. Че аз дори незнам какво дават по тяхните канали и никога не съм ги гледал.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: мaняk]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 22:17



Не си ги гледал, защото не са интересни. Смисълът на една телевизия е да привлича зрители, те, между другото , ще гледат тъпи реклами и ще купуват ненужни продукти.

Колко от вас гледаха шоуто "Кой е по и най". Знам, че са по-малко от прочелите тази тема. Защо още продължават да го държат?! Да гледаме новите дрешки кака яна?! А с онези 10 лева, които даваме финансираме и това предаване. Ако съберем умножим 12 вноски по 10 лева, получаваме 120 лева!!! Много хора работят за тези пари половин месец. Плащаме заплати на техници, сценаристи (доколкото ги има в една квартална телевизия), оператори, и тн.

Има много тъпи телевизии, но за тях се говори в клуб `телевизия` (там ще научите и подробности за хуя на някой си Бареков, но това пък е за друг клуб). Да се надяваме, че някога КИС13 ще стане достоен да бъде оплюван в професионален клуб.



Тема Re: Kiss- tehnika bez ideiнови [re: zritel4e]  
Авторnoone (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 02:24



da, njamam nishto protiv TV Regiana, osobeno za ekipite, koito rabotjat v razlichnite i napravlenija, no imam (meko kazano) osobeno mnenie po otnoshenie na rykovodnija ekip na televizijata.
Jalkoto e v tova , Jeni, che horata koito rabotjat za vas(Teb i tvoeto semeistvo) napuskat ne zashtoto ne si haresvat rabotata ili ne umejat da ja vyrshat,a zashtoto im lipsva i nai-elementarnata motivacija, a ti zanesh kakva e motovacijata pri trudovite vzaimootnoshenija - ZAPLASHTANETO !!!
Zamislete se zashto srednija period v tekuchestvoto e okolo 8 meseca, zashto mladi i talantlivi hora si trygvat....
....i za kakvo , po djavolite sa vi tija laptopi, ta dori samite vie ne mojete da se
opravite s tjah



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторчyk И rek (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 02:48



Абе пичове,

Абе вие в кой свят живеете?
Казвам ви ако мислите така, сте пиете само "Пиринско" и "Ариана"

"резонанси" го прави един дърт чичко Венелин Пенков и той си плаща на КИСа за всяко предаване.

Що не го прави по REGIANA.

ЗАщОТО НЯМА ГЛЕДАЕМОСТ - КОЛКО АБОНАТА ИМА РЕГИАНА - АКО ИМ ГЛЕДАш САЙТА СА ПО ГОЛЕМИ ОТ КИС И ДЕЛТА ВЗЕТИ ЗАЕДНО.
да ама не

ЗАПОМНЕТЕ АКО АЗ СЪМ ЕДИН СОБСТВЕНИК НА КАБЕЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ ЕДВА ЛИ щЕ ДАВАМ ПАРИ ЗА ПРЕДАВАНИЯ. щЕ НАМЕРЯ ХОРА КОИТО ДА МИ НОСЯТ ПРЕДАВАНИЯ И САМИ ДА СИ ИЗКАРВАТ ПАРИТЕ. щЕ ИМ ДАВАМ ЕФИРНО ВРЕМЕ И ТЕ щЕ МИ ГО ПЛАщАТ. щото има мног такива луди.
АКО ПРИ ВАС ДОЙДЕ чОВЕК И ВИ КАЖЕ чЕ щЕ ВИ НОСИ ПАРИ ВИЕ КВО? СИГУРНО щЕ ГО ИЗГОНИТЕ. ТЪЙ КАТО ГРАДЪТ Е УМРЯЛ ВЕСКИ СЕ ВАЙКА И ЖАЛКА. това да не ти е бнт бе това са частници!!!!!!!!
ВЕНЕЛИН ПЕНКОВ ИДВА ПРИ шЕФА МИ И БИДЕ НАРИТАН КАТО МРЪСНО КОТЕ, ОБАчЕ ТОЙ МИНАВА ПОНЕ ПО 3 ФИРМИ НА ДЕН ТАКА чЕ ВСЕ НЯКОЙ СЕ НАВИВА НА АКЪЛА МУ. И СТОВА СЕ ИЗДЪРЖА, ТАКА чЕ ПИч ТИ НЕ ПЛАщАш И СТОТИНКА ЗА РЕЗОНАНСИ, А СЪМ ПОчТИ СИГУРЕН чЕ НА ПЛАщАш И ЗА КОЙ Е ПО ПО НАЙ, ЗАщОТО ТАМ СПОНСОР СА БРАТЯ БОБОКОВИ КОИТИ ИМАТ ПОВЕчЕ ПАРИ ОТ ЦЕЛИЯ ОСТАНАЛ ГРАД. И АЗ НЕ ГО ДОЛюБВАМ КОЙ Е ПО И НАЙ ОБАчЕ ПЛЕМЕННИКА МИ ХОДИ ТАМ И СЕ КЕФИ. НИщО ПОДОБНО НЕ СТАВА БЕЗ ЯК СПОНСОР.
КАТО НЕ МИ ХАРЕСВА НЕщО НЕ ГО ГЛЕДАМ И ТОВА Е. Човек ще каже че по този кабел върви само кис13.

А СМИСЪЛЪТ НА ЕДНА ТЕЛЕВИЗИЯ КАКТО И НА ВСЕКИ БИЗНЕС Е ДА НОСИ ПАРИ, И АКО МОЖЕ, АКО МОЖЕ ПРЕСТИЖ



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: чyk И rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 09:24



сега ми се изясниха всички тайни в града и в телевизиите, само не крещи.

май се ядосахме нещо, а?! Какви са тези спонсори, които дават на племеника ти пекетче зрънчо! Богаташи и половина - направо целия град завижда на детето, получило ценния дар. Сигурно то ще си го пази за цял живот няма да докосва ценните зрънца - дала му го е полубогинята кака яна - жалко копие на полуидиотката кака лара. Направо ми олекна, че не плащам за Резонанси, нека тези бобокови да откупят телевизията, така ще се промиват мозъци по-ефективно.

Я ми кажи, като си толкова отворен, кой плаща да гледаме мъж, който всяка сутрин се облича като жена? Да не би чичко Калчев?!

Жалка е тази телемизия, коята няма креативен (макар че тази дума звучи доста сюреалистично в една тема с КИС13) екип, а чака на вманиячени лелки и чичковци да им дават пари и престиж...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 10:47



basi... pak mi se dodrajfa kato vi cheta...



Тема прочети го пакнови [re: *****]  
Авторчyk и rek (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 22:59



абе ти май обичаш да мразиш?

Пак ти повтарям, ако си собственик на кабелна мрежа в малък град няма сметка да влагаш излишно много пари в собствен канал. Като си толкоз ербап, направи сценарий, намери си екип, снимай, монтирай, надписи, прави мишунг, мастериране на Betacam, тиражиране на VHS и на DV, и след това излъчвай по всички кабелни мрежи. Не е чак толкова невъзможно. Тук в ДИРа има един пич с ник ШКОДА и той прави едно предаване "Скорости" което май не се излъчва в Русе. Пича се издържа по този начин по който и Пенков. И евала. Това не е за всеки. Обаче много по лесно е да мразиш всички наред нали :)



Тема Re: прочети го пакнови [re: чyk и rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 10:10



Мразя да го правят аматьорски, което е заглавието на темата. Има доста примери за аматьорски медии, които си отидоха и ние вече не си спомняме за тях. Това, че КИС13 е арена на амбиции на хора, които се интересуват как да завъртят парите на спонсорите, ме касае дотолкова, доколкото трябва когато превъртам с дистанционното, да попадам на тъпни от сорта на `Кой е по и най` и `Резонанси`. Гадното е, че някой дори не мисли, че може да прави телевизия, важното е да се въртят пари ... и дори няма да прочете тази тема, няма да има промяна, ще се въртят същите безинтересни теми, важното е да има предаване...

А що се отнася за мен, смятам че съм постигнал много в областта, в която работя - въведох нови подходи, промених много в технологиите. Работя много и очаквам, когато включа телевизора да гледам интересни предавания, за които плащам...

Останалото е губене на време



Тема Re: прочети го пакнови [re: *****]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 13:10



i kakvi podhodi i tehnologii si vavel be pi4.... ?



Тема щесе намали ли таксата този месец?нови [re: ole]  
Авторaбoнaт (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 13:25



от един месец няма евроспорт. защото искали тройно по-голяма цена от кис т.е. три пъти по 20 цента. зна4и ли това 4е сега киса ще намали цената на таксата за този месец с 20 цента / 40 стотинки/защото не се излъ4ва този канал. Изобщо не ме интересува какво правят със собствената си програма! Интересуват ме другите канали.Че нали затова 4овек се вклю4ва в кабелна мрежа ,зада гледа сателитни телевизии.



Тема особенно чукнови [re: *****]  
Авторчyk и rek (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 23:59



И коя русенска медия е била облагородена от твоята креативност?
Кои са новите предавания, подходи и технологии с които се хвалиш?

Колко пари похарчи за тях и върнаха ли си ги собствениците на медията?

Това донесе ли допълнителни приходи от реклама, спонсорство, предизборна агитация, поръчкови материали.....
Защото ако една медия не печели или поне не губи много пиши я бегала. Помниш ли колко вестника имаше в Русе? И дунавска правда и русенски стандарт, и разни малки книжки като брошурки -къде са те сега. Ако си намериш някой който да те издържа - добре. Ама по някое време му писва. Колко собственика смениха русенските футболни отбори - ами те са като пиявици които ги пускат на всеки новобогаташ - и той като посвърши парите им бие шута. Не случайно въпреки многобройните
проекти в Русе няма частна ефирна телевизия. Няма никой толкова луд че да си вложи парите в тая химера.

Впрочем рекламните тарифи в русенските радиа поне миналата година бяха толкова ниски че за 20 лева можех да си направя рекламна кампания :)

Колко смяташ че би отделил един собственик на кабелна мрежа за собствено производство на предавания. Ами виж тойотите на тримата от Делта - Ако бяха купили три наистина професионални камери нямаше да карат Тойоти които приличат на мерцедеси.

Това да не ти е радио където инвестициите в техника са поне десет пъти по малки?



Тема Re: особенно чукнови [re: чyk и rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 19:03



О, не четеш внимателно - не работя в русенска медия. Което означава или, че медията, за която работя не е в Русе, или че работя в Русе, но не в медия. Ще го напиша по-бавно, защото и двете неща са верни: изкарвам си парите като работя:
а) в медия (която не е електронна, в познатия ви вид, но всъщност е базирана на изключително високи технологии);
б) дейността ми в Русе не е свързана с радио или телевизия.
Малко е странно на пръв поглед...
Така, че съм далеч от радио-телевизионния русенски бранш (хайде да не почваме да говорим за радио), но написаното тук следва да е за поука в телевизиите (виждам, че от Региана са доста по-активни). Не бива да изместваме темата от аматьорските прояви на КИС13.



Тема Re: особенно чукнови [re: *****]  
Авторbla bla (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 07:56



Mmm saglasen sam s vas naistina temata e daleche ot parvonachalnata no hayde da pomislim koi kanali gledame i iskame da gledame za evrosport cenata e edva 1 cent na potrebitel koeto pravi 2 stotinki na domakinstvo - ta za kakav profesionalizam stava vapros tuk sled kato ne mogat da izvadyat tolkoz malko pari i da dotirat evrosport aaa ima i oste nesto e-sport oste ot minalata sedmica se izlachva legalno v Sofia - imat sporazumenie kazvat ot tam a tezi ot KIS a marzeluvat (ne marzeluvat - tapi sa)
Iskam da gledam i BBT da rechem i VH-1 i VIVA-2 i MCM i TVE iskam oste ama chalgata gi vodi za nosa i nyama kak da se promeni nesto ...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Автор**-**-** (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 22:00



да ги еба в скапаните селяне чалгаджии!!!! Оня педерас в петак ми идва да го фана и да го завра в задника на баба ми те там поне го гледат!!!!!!!!!!!!! хили са кат изрод и са праи на много отворен ама ша го прибият пешлемето!!!

за ко ми спряха и евроспорта тез простаци ена телевизия гледаха хората и те я спряха педалите

а, и дават ли още трите нули, ко стана с него???



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: **-**-**]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 22:33



az da wi kaja ne mislete 4e samo kisa sa taka az kwo da kaja kato na regiana 100 pyti im wikam pusnete CNN, a te mi wikat za kwo ti e?kakwo da gowora s takiwa hora!nqmam dumi za horata ot regiana spirat e-sport za da pusnat mad nqkwa grycka typa programa ama twa zaslujawame nie!malko sa bili 500 godini! ne moga da razbera ima li mladi hora v tozi grad!kyde sa te wyobste??wmesto da pusnat viva ili mcm te puskat samo 4alga samo!!dokoga ste gi tyrpime tiq!ne iskam da gowora za nowinite im!tragediq! ne znam za kwo sa mi kanali kato:mad, kana8, 7dni, bktv, aleksandra, romantika, 2001 nqkyw!prosto nqma da se oprawi toq shiban grad a i dyrjavata dokyto sme ovce!



Тема Re: особенно чукнови [re: bla bla]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано12.03.03 00:37



neznam podrobno za kabelnata programa v Ruse, no naistina li njama vazmoznost v grada da se hvashtat VIVA 2, VH-1 i Eurosport???



Тема Kamikadze napravi kabelnaнови [re: *****]  
АвторБpиkeт (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 05:29



Много е кофти ,но в Русе няма дори "сносна" кабеларка.Кис13,Делта и Региана са абсолютни аматьори.Във всяко едно отношение.Камикадзе направете една кабелна в тоя град.Едно нещто да има като хората в Русе.



Тема Re: Kamikadze napravi kabelnaнови [re: Бpиkeт]  
Авторbateto (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 20:36



СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ... ДО КОКЪЛ!



Тема Re: Kamikadze napravi kabelna - mabelnaнови [re: Бpиkeт]  
Авторchuk i gek (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 20:50



Abe pich, za da naprawish kabelna se iskat dosta poweche pari, tichane po Sofia, po adwokati, po kmetowe, po komisii......
Naj weche trjabwat pari.
Ja po dibre se napij tazi wecher w krychmata do washia blok:)



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Авторбибa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 20:58



absoljutno si praw 4owe4e!!! no na men mi hrumna ne6to. nie(zjapa4ite) wijdame samo mutrite na wode6tite - istinskijat wapros e !!! - koj stoi zad tjah,t.e.koj oligofren gi puska da si klatjat 4ukalata?ne e li istinskijat winownik za tapite predawanija toj,tja ili te,aaaaaaaaa?



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: бибa]  
АвторUmnica (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 00:45



E tova e nai-svjastnoto neshto do sega. Napulno si prav i to si e taka. Ne sa vinovni "LICATA" zashtoto te samo si chetat, vinovni sa tezi koito otgovarjat za tjah.



Тема KIS13нови [re: kamikadze]  
АвторCeco (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 10:12



V KIS 13 rabotiat i dostata4no profesionalisti prosto vazmojnostite im za iziava sa dosta ograni4eni ot finansite
Nemoje cialata televizia da se slaga pod edin znamenatel



Тема Re: KIS13нови [re: Ceco]  
АвторCeckooo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 22:46



Abe ti si bil goliam fen na Kisadjii?



Тема Re: KIS13нови [re: Ceckooo]  
Автор LOOP_RORR (engine)
Публикувано15.03.03 01:23



вие май не отбирате от нищо и си мислите че водещите пускат и спират евроспорт :))))))



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - drugite kaskadjoriнови [re: бибa]  
Авторchuk i gewrek (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 01:00



sto ne otidesh da im wodish edno predawabe ti be pich?

Siguren sym che ste se sprawish po dobre :)))

Posle ste ima da se hwalish na poznatite si........



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Авторtv fen (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 00:31



Продавам памук изгодно, за репортерки на КИС - с намаление!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
АвторLovely (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 23:33



Направо ми изтекоха очите докато прочета цялата простотия в този форум!Доста хора, особено ***** и зрителчето явно са особено компетентни и много им знаят човчиците.Мисля си обаче, че ако се пробват да работят в условията в които работи екипът на КИС 13 малко ще се поозорят.Какъвто и професионалист да си, липсват ли ти елементарни условия за работа не би могъл да се докажеш.Достатъчно е само един по веригата от заснемането до поднасането на новината да се "осере" /Ох, че замириса/ и всичко се скапва.Пък и `що не се пробвате вие да направите малко новини, или да бъдете едновременно с това и редактор, автор и водещ на предаване, че и рекламен агент, да ви видим тогава как ще се справите?!Сигурна съм, че няма да сте толкова добри за колкото явно се мислбите.И по-добре спрете да нищите КИС-а, ами си гледайте вашата работа.Сигурна съм, че и вие самите не сте коъй знае какви професионалисти в обстта си, ама иначе много се праскате , а???



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Lovely]  
Авторpravopisa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 18:52



Opravi si pravopisa, che kato te gledam kak se izraziavash i pishesh se chudia koi te durji na rabota v televizia, makar tova i da e KISS?!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Lovely]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 00:56



Кукло мила, можеш да си сигурна, че съм постигнал върхове в кариерата си. Работя на три места, имам доход в пъти повече от твоя, работата ми се следи всеки ден от няколко хиляди човека... И искам, когото съм вкъщи, да имам нещо свясно за гледане... Зрителите са толкова компетентни, защото ти плащат заплатката. Не мисля, че работещите в Кис са професионалисти, което показах в този форум преди време, нещо повече - потвърждава се мнението, че работещите в кис кукли са неграмотни - в града се разказват вицове за водещи, които не знаят как се пишат държавите.

От друга страна, ако ти е толкова трудно, напусни бе, коте! сигурен съм, че след три дни никой няма да си спомня за теб.

Няма да ви давам идеи как да имате водещи, редактори и автори без да увеличавате щата.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
АвторLOOP_RORR (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 01:28



зрителчето е маша на Вежен Попов. Аз лично си мисля че това е самата Жени Попова. ***** /всеки да добави колкото звездички си иска/
е също www, май е работил в телевизионния център и много мрази Галя Вълчева. Можете да прочетете мненията му и в клуб Телевизия, където пак под път и над път се изказва за гореспоменатата Галя. Въвел е много нови технологии в работата си, само дето не казва кои са те, защото май не си спомня точно какви ги е вършил. Щом работи на три места, може би работи и за Топ телевизия?

А кой съм аз бе стари друже ******.......***
като си толкова велик журналист - а сега кажи кой съм аз:)

Тъй като си много високо платен, ще ти направя предложение :

Дай 10 лв и сам ще си кажа :)

Само дето май работиш на едно място дето не дават заплати :(

Не се коркай, ще те дават по сателита :)

Няма да ти давам идеи как да си спестиш 10лв. но ако до две седмици не си прочета името и фамилията в клуба, ще тръбя наляво и надясно че ******* дето много мрази Галя Вълчева, не е никакъв журналист а надут отворко.

А проведи едно журналистическо разследване и кажи: кой съм аз :)

Постскриптум

тебе не ти требве джокер ти си оттам :)



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: pravopisa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 01:33



АЗ ПЪК СИ МИСЛЕХ ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА, АКО ЩЕ ПРЕТЕНДИРАМЕ ЗА ПРАВОПИС :)



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: LOOP_RORR]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 13:07



Някъде да съм писал, че съм журналист?! Може да си спестиш десетачката. Основната ми работа не е свързана с жулналистиката, сладък, визирам проблемите на кис от гледна точка на зрител, който си плаща таксата. Всъщност пиша под различни никове, а съществото ГВ е показателно за нивото на журналистиката ни. Помисли как човек може да има много читатели без да е журналист.

Никога не съм работил в телевизионния център, рядко влизам в кадър... (сигурно в предишен живот съм бил редактор). Мисля си - колко жалко 4 години да учиш и после да работиш в провинциално студио, което дори кабеларките не идкат да включат в пакета си...

Опитах се да открия повече за теб (сигурно името ти няма да говори много на хората) една от най интересните ти теми е за ... бирените бутилки - много задълбочено разследване - сигурно така ще си изкараш един репортаж



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
АвторBravo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 23:15



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=170&Board=russe&Number=1939208016&page=5&view=collapsed&sb=5&part=
Ti napravo ia razbi taia...




Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 11:17



Ей, ******* е голяма путка майна. Не гледай КИС бе пич, махни го от настройките на телевизора си и се еби в газа! Докога ще пълните форумите с лайна? Не ме интересува твоето мнение, искам теми, които да засягат всички ни! Аз не съм на КИС и не знам кво праят там тъй че не ме занимавай с глупости! Като си имаш мнение казвай го на хилядите дето те следят!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторчyk и rek (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 18:57



"Помисли как човек може да има много читатели без да е журналист. "

Сигурно всяка вечер драскаш по стените:
1. Само левски

2. Само ЦСКА

3. Циганите на сапун!!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: чyk и rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 22:58



... да ама трябва и да ти плащат за написаното... хем да имаш аудитория, щем да получаваш пари.... как става?! Мисли още...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: 69]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 23:04



А теб кой те кара да четеш форуми, шибан задръстеняк. някои да те заставя на сила да четеш тези постинги. що не си биеш чикия вместо да пишеш... това ще помогне на държавата - няма да има тъпаци като теб - и не прави като баща си - използвай презерватив



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторчyk и rek (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 00:11



Ааааа,
Ясно....
сигурно ти лепиш плакати за кина, концерти и прочее...
Даже може и да си криейтив директор в рекламна агенция.
Само дето не знам в Русе да има чак толкова развит пазар на реклама



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 10:00



Смотъняче, ще те намеря кой си, не мисли, че е невъзможно и жална ти майка! Ще пасеш овците на село от където си дошъл! Интернет, пиленце, не е за глупендерчета като тебе, а за мислещи същества, които също вършат някаква работа! Ако нямаш с кого да се заяждаш и ако няма кой да те слуша - тук не е мястото да си правиш евтините словестни излияния!!! И ако поне малко си имаш представа от това нещо пред тебе /което между другото не е телевизор/ ще ти стане ясно, че не можеш да останеш анонимен, ако ще и въобще да не си пишеш прякор!!! Така че стягай си пъпчасалото задниче и прави нещо смислено, в противен случай, бъди сигурен, ще те открия и ще еба путката майна! Целувки



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: 69]  
Авторsmechonaft (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 22:19



te sa tapi i smotani amatjori we



Тема Кис 13 - бавно, но славно...нови [re: smechonaft]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 23:21



Може и да са, вярно, че има гафове, но поне се опитват да правят нещо! Според мен са на прав път, но нямат средства...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Авторkamikadze (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 00:11



goleeemi izrodi, golema prostotiq vse pove4e se obejdavam



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 01:49



а?
ТИ ОШЕ ЛИ СИ ЖИВ?

ЯЗЪК ТИ ЗА НИКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: oня]  
Авторkamikadze* (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 22:26



Жив съм да!:) Писна ми от аматьори и лигави водещи, поне да можеха да четат!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze*]  
Автор96 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 16:39



69,

haresva mi kak gi redish ;-)) samo taka trjabva

shte mi kazesh li obache kak moze da go razberesh koi postva ? da ti kaza li az.....

NIKAK !!!!!!!!

trjabva da nakarash DIR.bg da ti dadat IPto na posta, posle da go trasirash i da nakarash dostavchika da si vidi log dailovete i da ti kaze po tova vreme koi potrebitel e bil s tova IP, ako e s karta i e vlizal s cifrov telefona eventualno da go namerish po telefona

nedei mi gi razpravja tuka tezi prostotii



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: 96]  
Автор69 (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 02:58



Tova ne e problem - ob6to vzeto na regianci telefonite sa se cifrovi, taka 4e nqma da e problem:) Ot vsakade miri6e na regianska ni6ka tuk! Jalko za tqh jalko 4e 6te gi zatvarqt. No puk dano tupata Jeni si sedne na gaza nai-nakraq! Qzak 4e ba6ta i e tolkoz u4en i e napravil ne6to 4oveka...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.