Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 29.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: прочети го пакнови [re: *****]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 13:10



i kakvi podhodi i tehnologii si vavel be pi4.... ?



Тема щесе намали ли таксата този месец?нови [re: ole]  
Авторaбoнaт (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 13:25



от един месец няма евроспорт. защото искали тройно по-голяма цена от кис т.е. три пъти по 20 цента. зна4и ли това 4е сега киса ще намали цената на таксата за този месец с 20 цента / 40 стотинки/защото не се излъ4ва този канал. Изобщо не ме интересува какво правят със собствената си програма! Интересуват ме другите канали.Че нали затова 4овек се вклю4ва в кабелна мрежа ,зада гледа сателитни телевизии.



Тема особенно чукнови [re: *****]  
Авторчyk и rek (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 23:59



И коя русенска медия е била облагородена от твоята креативност?
Кои са новите предавания, подходи и технологии с които се хвалиш?

Колко пари похарчи за тях и върнаха ли си ги собствениците на медията?

Това донесе ли допълнителни приходи от реклама, спонсорство, предизборна агитация, поръчкови материали.....
Защото ако една медия не печели или поне не губи много пиши я бегала. Помниш ли колко вестника имаше в Русе? И дунавска правда и русенски стандарт, и разни малки книжки като брошурки -къде са те сега. Ако си намериш някой който да те издържа - добре. Ама по някое време му писва. Колко собственика смениха русенските футболни отбори - ами те са като пиявици които ги пускат на всеки новобогаташ - и той като посвърши парите им бие шута. Не случайно въпреки многобройните
проекти в Русе няма частна ефирна телевизия. Няма никой толкова луд че да си вложи парите в тая химера.

Впрочем рекламните тарифи в русенските радиа поне миналата година бяха толкова ниски че за 20 лева можех да си направя рекламна кампания :)

Колко смяташ че би отделил един собственик на кабелна мрежа за собствено производство на предавания. Ами виж тойотите на тримата от Делта - Ако бяха купили три наистина професионални камери нямаше да карат Тойоти които приличат на мерцедеси.

Това да не ти е радио където инвестициите в техника са поне десет пъти по малки?



Тема Re: особенно чукнови [re: чyk и rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 19:03



О, не четеш внимателно - не работя в русенска медия. Което означава или, че медията, за която работя не е в Русе, или че работя в Русе, но не в медия. Ще го напиша по-бавно, защото и двете неща са верни: изкарвам си парите като работя:
а) в медия (която не е електронна, в познатия ви вид, но всъщност е базирана на изключително високи технологии);
б) дейността ми в Русе не е свързана с радио или телевизия.
Малко е странно на пръв поглед...
Така, че съм далеч от радио-телевизионния русенски бранш (хайде да не почваме да говорим за радио), но написаното тук следва да е за поука в телевизиите (виждам, че от Региана са доста по-активни). Не бива да изместваме темата от аматьорските прояви на КИС13.



Тема Re: особенно чукнови [re: *****]  
Авторbla bla (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 07:56



Mmm saglasen sam s vas naistina temata e daleche ot parvonachalnata no hayde da pomislim koi kanali gledame i iskame da gledame za evrosport cenata e edva 1 cent na potrebitel koeto pravi 2 stotinki na domakinstvo - ta za kakav profesionalizam stava vapros tuk sled kato ne mogat da izvadyat tolkoz malko pari i da dotirat evrosport aaa ima i oste nesto e-sport oste ot minalata sedmica se izlachva legalno v Sofia - imat sporazumenie kazvat ot tam a tezi ot KIS a marzeluvat (ne marzeluvat - tapi sa)
Iskam da gledam i BBT da rechem i VH-1 i VIVA-2 i MCM i TVE iskam oste ama chalgata gi vodi za nosa i nyama kak da se promeni nesto ...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: kamikadze]  
Автор**-**-** (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 22:00



да ги еба в скапаните селяне чалгаджии!!!! Оня педерас в петак ми идва да го фана и да го завра в задника на баба ми те там поне го гледат!!!!!!!!!!!!! хили са кат изрод и са праи на много отворен ама ша го прибият пешлемето!!!

за ко ми спряха и евроспорта тез простаци ена телевизия гледаха хората и те я спряха педалите

а, и дават ли още трите нули, ко стана с него???



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: **-**-**]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 22:33



az da wi kaja ne mislete 4e samo kisa sa taka az kwo da kaja kato na regiana 100 pyti im wikam pusnete CNN, a te mi wikat za kwo ti e?kakwo da gowora s takiwa hora!nqmam dumi za horata ot regiana spirat e-sport za da pusnat mad nqkwa grycka typa programa ama twa zaslujawame nie!malko sa bili 500 godini! ne moga da razbera ima li mladi hora v tozi grad!kyde sa te wyobste??wmesto da pusnat viva ili mcm te puskat samo 4alga samo!!dokoga ste gi tyrpime tiq!ne iskam da gowora za nowinite im!tragediq! ne znam za kwo sa mi kanali kato:mad, kana8, 7dni, bktv, aleksandra, romantika, 2001 nqkyw!prosto nqma da se oprawi toq shiban grad a i dyrjavata dokyto sme ovce!



Тема Re: особенно чукнови [re: bla bla]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано12.03.03 00:37



neznam podrobno za kabelnata programa v Ruse, no naistina li njama vazmoznost v grada da se hvashtat VIVA 2, VH-1 i Eurosport???



Тема Kamikadze napravi kabelnaнови [re: *****]  
АвторБpиkeт (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 05:29



Много е кофти ,но в Русе няма дори "сносна" кабеларка.Кис13,Делта и Региана са абсолютни аматьори.Във всяко едно отношение.Камикадзе направете една кабелна в тоя град.Едно нещто да има като хората в Русе.



Тема Re: Kamikadze napravi kabelnaнови [re: Бpиkeт]  
Авторbateto (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 20:36



СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ... ДО КОКЪЛ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.