Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 05.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kiss- tehnika bez ideiнови [re: zritel4e]  
Автор LOOP_RORR (engine)
Публикувано21.02.03 19:27



"Drugarche milo i nenagledno, do kolkoto sum gledal Regiana imat strahotni zastavki, shapki i proizvejdat super reklamni klipove."
Emi zapishi si gi na edna kaseta 240 minuti LP
i si gi gledkaj, samo rei pyti na denonostie ste prewyrtash kasetata.

"Riskovete na jivoto predavane ne sa kriterii za profesionalizum." Koj togawa e kriteria?????

" Gledal sum koncerti na jivo predavani ot Regiana i triabva da vi priznaia, che biaha sus strahotna dinamika nuh da ulovish momenta i kadura."
niama da sporq, stom ti hareswat

"zashtoto govorish sus zloba sreshty Regiana samo po edna edinstvena prichina- ti ne rabotish tam i ne si i malka chast ot ekipa na TV-to" - ne iskam zastoto powecheto mi poznati koito rabotqt pri Wejen ne sa wzemali zaplati s meseci.

"N o ne e samo tova, i nikoga niama da budesh! " Ti da ne si lichen systaw

Priznawam che ne sym redowen zritel na "Regiana" ako nqkoj move da mi kaje zawedenie kydeto q gledat ste otida da pogledam:)

Ne se syrdi chak tolkowa de :)



Тема Re: KIS 13-AMATIORI - sywet polezeneнови [re: *****]  
Автор{_~/\/\~_} (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 17:27



ne rejete kabelite che tezi sled was ne mogat da gledat LUS MARIA


и какво



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Автормaняk (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 17:46



Аз немога да разбера какъв ви е проблема. Та нали затова са кабеларките, за да можем да гледаме други телевизии и програми. Че кой те кара да гледаш КИС 13, Делта или Региана. Гледай си Диема +, Нова и т. н. Че аз дори незнам какво дават по тяхните канали и никога не съм ги гледал.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: мaняk]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 22:17



Не си ги гледал, защото не са интересни. Смисълът на една телевизия е да привлича зрители, те, между другото , ще гледат тъпи реклами и ще купуват ненужни продукти.

Колко от вас гледаха шоуто "Кой е по и най". Знам, че са по-малко от прочелите тази тема. Защо още продължават да го държат?! Да гледаме новите дрешки кака яна?! А с онези 10 лева, които даваме финансираме и това предаване. Ако съберем умножим 12 вноски по 10 лева, получаваме 120 лева!!! Много хора работят за тези пари половин месец. Плащаме заплати на техници, сценаристи (доколкото ги има в една квартална телевизия), оператори, и тн.

Има много тъпи телевизии, но за тях се говори в клуб `телевизия` (там ще научите и подробности за хуя на някой си Бареков, но това пък е за друг клуб). Да се надяваме, че някога КИС13 ще стане достоен да бъде оплюван в професионален клуб.



Тема Re: Kiss- tehnika bez ideiнови [re: zritel4e]  
Авторnoone (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 02:24



da, njamam nishto protiv TV Regiana, osobeno za ekipite, koito rabotjat v razlichnite i napravlenija, no imam (meko kazano) osobeno mnenie po otnoshenie na rykovodnija ekip na televizijata.
Jalkoto e v tova , Jeni, che horata koito rabotjat za vas(Teb i tvoeto semeistvo) napuskat ne zashtoto ne si haresvat rabotata ili ne umejat da ja vyrshat,a zashtoto im lipsva i nai-elementarnata motivacija, a ti zanesh kakva e motovacijata pri trudovite vzaimootnoshenija - ZAPLASHTANETO !!!
Zamislete se zashto srednija period v tekuchestvoto e okolo 8 meseca, zashto mladi i talantlivi hora si trygvat....
....i za kakvo , po djavolite sa vi tija laptopi, ta dori samite vie ne mojete da se
opravite s tjah



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторчyk И rek (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 02:48



Абе пичове,

Абе вие в кой свят живеете?
Казвам ви ако мислите така, сте пиете само "Пиринско" и "Ариана"

"резонанси" го прави един дърт чичко Венелин Пенков и той си плаща на КИСа за всяко предаване.

Що не го прави по REGIANA.

ЗАщОТО НЯМА ГЛЕДАЕМОСТ - КОЛКО АБОНАТА ИМА РЕГИАНА - АКО ИМ ГЛЕДАш САЙТА СА ПО ГОЛЕМИ ОТ КИС И ДЕЛТА ВЗЕТИ ЗАЕДНО.
да ама не

ЗАПОМНЕТЕ АКО АЗ СЪМ ЕДИН СОБСТВЕНИК НА КАБЕЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ ЕДВА ЛИ щЕ ДАВАМ ПАРИ ЗА ПРЕДАВАНИЯ. щЕ НАМЕРЯ ХОРА КОИТО ДА МИ НОСЯТ ПРЕДАВАНИЯ И САМИ ДА СИ ИЗКАРВАТ ПАРИТЕ. щЕ ИМ ДАВАМ ЕФИРНО ВРЕМЕ И ТЕ щЕ МИ ГО ПЛАщАТ. щото има мног такива луди.
АКО ПРИ ВАС ДОЙДЕ чОВЕК И ВИ КАЖЕ чЕ щЕ ВИ НОСИ ПАРИ ВИЕ КВО? СИГУРНО щЕ ГО ИЗГОНИТЕ. ТЪЙ КАТО ГРАДЪТ Е УМРЯЛ ВЕСКИ СЕ ВАЙКА И ЖАЛКА. това да не ти е бнт бе това са частници!!!!!!!!
ВЕНЕЛИН ПЕНКОВ ИДВА ПРИ шЕФА МИ И БИДЕ НАРИТАН КАТО МРЪСНО КОТЕ, ОБАчЕ ТОЙ МИНАВА ПОНЕ ПО 3 ФИРМИ НА ДЕН ТАКА чЕ ВСЕ НЯКОЙ СЕ НАВИВА НА АКЪЛА МУ. И СТОВА СЕ ИЗДЪРЖА, ТАКА чЕ ПИч ТИ НЕ ПЛАщАш И СТОТИНКА ЗА РЕЗОНАНСИ, А СЪМ ПОчТИ СИГУРЕН чЕ НА ПЛАщАш И ЗА КОЙ Е ПО ПО НАЙ, ЗАщОТО ТАМ СПОНСОР СА БРАТЯ БОБОКОВИ КОИТИ ИМАТ ПОВЕчЕ ПАРИ ОТ ЦЕЛИЯ ОСТАНАЛ ГРАД. И АЗ НЕ ГО ДОЛюБВАМ КОЙ Е ПО И НАЙ ОБАчЕ ПЛЕМЕННИКА МИ ХОДИ ТАМ И СЕ КЕФИ. НИщО ПОДОБНО НЕ СТАВА БЕЗ ЯК СПОНСОР.
КАТО НЕ МИ ХАРЕСВА НЕщО НЕ ГО ГЛЕДАМ И ТОВА Е. Човек ще каже че по този кабел върви само кис13.

А СМИСЪЛЪТ НА ЕДНА ТЕЛЕВИЗИЯ КАКТО И НА ВСЕКИ БИЗНЕС Е ДА НОСИ ПАРИ, И АКО МОЖЕ, АКО МОЖЕ ПРЕСТИЖ



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: чyk И rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 09:24



сега ми се изясниха всички тайни в града и в телевизиите, само не крещи.

май се ядосахме нещо, а?! Какви са тези спонсори, които дават на племеника ти пекетче зрънчо! Богаташи и половина - направо целия град завижда на детето, получило ценния дар. Сигурно то ще си го пази за цял живот няма да докосва ценните зрънца - дала му го е полубогинята кака яна - жалко копие на полуидиотката кака лара. Направо ми олекна, че не плащам за Резонанси, нека тези бобокови да откупят телевизията, така ще се промиват мозъци по-ефективно.

Я ми кажи, като си толкова отворен, кой плаща да гледаме мъж, който всяка сутрин се облича като жена? Да не би чичко Калчев?!

Жалка е тази телемизия, коята няма креативен (макар че тази дума звучи доста сюреалистично в една тема с КИС13) екип, а чака на вманиячени лелки и чичковци да им дават пари и престиж...



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 10:47



basi... pak mi se dodrajfa kato vi cheta...



Тема прочети го пакнови [re: *****]  
Авторчyk и rek (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 22:59



абе ти май обичаш да мразиш?

Пак ти повтарям, ако си собственик на кабелна мрежа в малък град няма сметка да влагаш излишно много пари в собствен канал. Като си толкоз ербап, направи сценарий, намери си екип, снимай, монтирай, надписи, прави мишунг, мастериране на Betacam, тиражиране на VHS и на DV, и след това излъчвай по всички кабелни мрежи. Не е чак толкова невъзможно. Тук в ДИРа има един пич с ник ШКОДА и той прави едно предаване "Скорости" което май не се излъчва в Русе. Пича се издържа по този начин по който и Пенков. И евала. Това не е за всеки. Обаче много по лесно е да мразиш всички наред нали :)



Тема Re: прочети го пакнови [re: чyk и rek]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 10:10



Мразя да го правят аматьорски, което е заглавието на темата. Има доста примери за аматьорски медии, които си отидоха и ние вече не си спомняме за тях. Това, че КИС13 е арена на амбиции на хора, които се интересуват как да завъртят парите на спонсорите, ме касае дотолкова, доколкото трябва когато превъртам с дистанционното, да попадам на тъпни от сорта на `Кой е по и най` и `Резонанси`. Гадното е, че някой дори не мисли, че може да прави телевизия, важното е да се въртят пари ... и дори няма да прочете тази тема, няма да има промяна, ще се въртят същите безинтересни теми, важното е да има предаване...

А що се отнася за мен, смятам че съм постигнал много в областта, в която работя - въведох нови подходи, промених много в технологиите. Работя много и очаквам, когато включа телевизора да гледам интересни предавания, за които плащам...

Останалото е губене на време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.