Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 11.06.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Lalo]  
АвторCiganina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 13:25



Az moa li ne moa ti... Ela 4e si tarsim treta baba!!! I istinski ciganin!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: Ciganina]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 14:35



А познай дали ще дойда, бе готин...

Именно в това е разликата между аматьорството и професионализма, което за пореден път доказва правотата на заглавието на тази тема.

Първият път е било забавно двамата водещи да се обличат като баби или цигани, за да правят смешки, но ВСЕКИ ДЕН е направо прекалено. Вече не е свежо, е си е направо досадно... Лично аз не издържам и 30 секунди от този грандиозен, според теб, скеч и превключвам на друг канал (но скоро ще бъде и на друга кабеларка) Някой те лъже, ако ти е казал, че ставаш за тази работа. Смешно е мъже да се обличат като жени, но в селски вечеринки. Виждам, че и КИС13 се съотнася към този жанр.

Опитвам се да разбера водещите. Доколкото знам получават 170 лева, а и с тези умения нямате кой знае какви шансове за работа в по-елитнии медии. Но, пич, аз като зрител ти плащам част от кирливата заплата и е добре да се вслушаш в това, което ти се казва.

Никой не е роден научен, дори и от аматьора може да стане добър професионалист, но трябва да има желание, не агресия, не нападки.

Слави Трифонов показва, че и без диплома за висше образование може да се направи велико шоу - независимо от залитанията на шоуто му, то е огромна машина, за която работят стотина ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, но трябва да превърниш студиото в твой дом, а телевизията в твоя съдба...



Тема Re: KIS-13 AMATIORIнови [re: мoraт]  
Авторнe мoraт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 17:26



Елементарно е . Последните 9 месеца качеството на сигнала им е било под всякаква критика/което определено е истина/ - обаждал си се - никой не се е отзовал. Писнало ти е и от 1 гоедина не ползваш техен сигнал -кабела си е висял там някъде. Те не спазват техническите изисквания така , че не могат да имат никакви претенции.
Нека опитат да заведат дело. Изискай експертиза за качеството на окабеляването и сигнала им. Запитай "защо след последната гръмотевична буря си носил ТВ-то си на поправка".
Такъв таралеж ще си вкарат в гащите , че ще ти платят само и само да се прекъсне делото.



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: *****]  
Авторciganina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 10:52



Mnogo si prav - absoliutno si prav - vseki den moze bi e dosadno, no kato imash po-dobri idei - pishi na prav_pogled@mail.bg ! Ima samo edna osobenost - vmesto da mi dava6 primeri s tozi i onzi - nameri mi idea za ne6to svezo bez gram razli4en dekor, bez kustiumi, bez rekviziti... bez ni6to. I na 4elna stoika da zastanes - ne mozes da pravis vseki pat nesto svezho samo s edna kamera i edin operator!!! A tova koeto naistina mozes ostava dale4 ot tova koeto imas vazmoznost da pokazes!!!



Тема Re: KIS 13-AMATIORIнови [re: ciganina]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 14:29



Ето, че се стига до съгласие - аматьорска телевизия - камерките са готини, но за баща, които снима първокласничката си на 15 септември. Декорите (някаква тераса с масичка) също са непроменени. По-тревожна е липсата на идеи. Вместо да висиш по форумите (от което можеш също да научиш много неща) правете скечове по вицове. Има доста неща в нета, откъдето да вземете идеи.

Готин, сериозно ли очакваш да ти давам безплатни идеи за предаване, което не изтърпявам и 5 минути (и да ми отговориш от екрана, все ми е тая, няма да те чуя, защото сутрин си гледам бизнеса). За 200 лева месечно не можете да осигурите дори присъствие на автерничен циганин, а за да ви давам идеи, трябва да уговорим значително по-висок хонорар.

важното е дасе мъчите, опитвайте се и все някога ще успеете...

Смешното в случая е, че се принизява личността на новинаря, не може да се приеме насериозно новина от водещ, които сутринта се облича като жена (респ водеца, коята се прави на циганка)...

Мъчете се... за щастие са изобретени дистанционните... и ножиците




Тема koq ot rusenskite televiziiнови [re: *****]  
Автор LOOP_RORR (engine)
Публикувано19.02.03 21:01



spored teb e po dobra?

DELTA
REGIANA
SEWER
kis13

IZWINIAWAJTE AMA WSE EDNO SYM NA MITAKA I RAZNI NEDOZADOWLOENI PICHOWE I PICKI MI RAZPRAWQT KOLKO E MYRTYW GRADYT, KOLKO SA SMOTANI UPRAWNICITE, SHEFOWETE, JURANLISTITE, KRYCHMITE A SEGA I WODESTITE. PRI KOETO NE SE VIJDAT SAMI KOLKO SA JALKI.
NE KAZWAM CHE KIS13 E WYRHYT NO PONE SE PROBWAT DA PRAWQT NESTO, IMAT PREDAWANIA A DELTA NE, WIZDAL LI SI KONCERT ZASNET OR REGIANA - METLI, NASECHENI DVIVENIA, UJASEN KADYR, GADEN ZWUK.....
KATO IMASH 3CCD KAMERA KANON OSTE NE ZNACHI CHE SI DA BEST.



Тема Kiss- tehnika bez ideiнови [re: LOOP_RORR]  
Авторzritel4e (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 23:05



Drugarche milo i nenagledno, do kolkoto sum gledal Regiana imat strahotni zastavki, shapki i proizvejdat super reklamni klipove. Po otnoshenie na gafovete, koi gi niama? Riskovete na jivoto predavane ne sa kriterii za profesionalizum. Gledal sum koncerti na jivo predavani ot Regiana i triabva da vi priznaia, che biaha sus strahotna dinamika nuh da ulovish momenta i kadura. Imat sobstvena produkcia na klipove kato D2 i grupa TE, koito sa odobreni za izluchvane v nacionalen mashtab ot muzikalnite meidjuri v Bulgaria. Operatorite sa zavurshili kurs za profesionalno obuchenie na shkolata na BTV - Pro Media. Purvata kabelna dostavchik na internet po kabel, imat edinstvenata stranica s novini ot Rousse i to s kartina, novini na vseki chas, a ot minaloto liato sa edinstvenata rusenska TV, koiato izluchva televizionna programa i v kabelnata radiomreja na Rousse i regiona.
Televizia, internet i radio v edno! Kiss kade e v cialata taia hava,a kisudjia kuh i nedorazvit? Mechtatel si ti, zashtoto govorish sus zloba sreshty Regiana samo po edna edinstvena prichina- ti ne rabotish tam i ne si i malka chast ot ekipa na TV-to.
N o ne e samo tova, i nikoga niama da budesh! A, da ne propusna i nai-vajnoto ot koeto vsushnost triabvashe i da zapochna, koi napravi purvite novini ot vsichki kabelni v Rousse,Regiana rаzbira se! Трябва да отбележа, че Региана е водещата сила, ако не беше тя в Русе нямаше да има Новини. Тази година през март се навършват 4 години Новини с Региана. Пожелавам на целия екип на Региана да остареят заедно. А ти дерзай!



Тема Kiss- nekadurniciнови [re: LOOP_RORR]  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 23:23



Pravilno, Kiss imat tehnika, a niamat idei i kachestveni hora shapkite im sa izcialo kradeni i niamat idei za sobstveni. Vijte im nadpisite i vremeto, a za muzikalnia kanal da ne govorim. a da i fiksinga e maitap....



Тема Re: Kiss- tehnika bez ideiнови [re: zritel4e]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 14:00



basi kak mi se povdigna kato te chetoh



Тема Re: Kiss- nekadurniciнови [re: znaesht]  
Авторbla bla (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 08:16



Leleee R. bili profesionalisti - tva sa prostotii ne mi se i govori za tyah te ne sa faktor v Ruse. Pri tova nikakxv.Znam che e taka - imam poznati na selo:)=S tyahnata programa chovek moje samo da se zabavlyava pri tova za kratko vreme, stot posle omrxzvaaaa.
Iskam da popitam otgovornite faktori koito kakto stava yasno pisat tuk pod razni imenca - dali sa si gledali programata na zapis i dali iskat da si ya gledat 2 pat.Edva li - pxlna boza.Osobenno ima edno nedurazomenie - DJ Vladi se naricha det se poyavyava na ekran v petak da dosajda che i po 2 ta kanala.Muka muak - ujasno e.To mi e yasno che tva e chalga tv kakto i R. ama chak da mahnat eurosporta i eurosportnews??? ne moga da go ponesa=
Kazaha che bilo skxpo - ami az kat sam se varzal nelegalno kvo mi dreme - ne mogat da me hvanat:))
A ako niyaki tvardi che ne sa KIS a chalga tv - molya primeri - zasto mahnaha VH-1 i MCM a sega gledkame GR tv nykakva si MAD - zasto ne pusnat VIVA ili boje opazi!! VIVA 2 ne vsichki sa fenove na DJ Vladi i na chalgata vaobste !!!
Hayde che stana mnogo dalgo tva pisane - ste se porodyat v nyakoi glavi mislovni procesi.Ama dano da sa v pravilnata posoka - az si iskam programite koito spomenah i sportnite sxsto - i..nyakoi den moga i legalno da se varja kam KIS a ili pak kam DELTA ama kam R. - NIKOGA - mnoo prosti be !!!
S Obi4!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.