Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 14.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема pak pari....нови [re: ole]  
Автор pierrot (Viva Pyce!)
Публикувано02.12.02 21:22



da taka e-parite.v nashiqt grad ima dostaty4no golemi i mojeshti firmi koito da si pozvolqt da plashtat ako ne mnogo po golemi zaplati ,to da naemat pove4e rabotna sila.edin priqtel v Pyce tova lqto mi kaza 4e ako se dade edna sredna zaplata okolo 300lv-garantirana shte se promeni oblika na grada,ne smqtate li?horata si dyrjat parite v sebe si,a ne moje da ne sa 4yvali za principa 4e pari pri pari otivat-razshiri proizvodstvoto,naemi pove4e hora,plashtai pove4e za po-ka4estvena prodykciq-pazat shte namerish za ka4estvena stoka i taka...egati amerikancite sa go kazali predi 100g...samo 4e...ne dai da davame pari na mamin 4oko...yjas!



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: DAR]  
Автор calamus (незнаещ)
Публикувано10.12.02 12:21



Да те зарадвам малко :)
От 15 декември Утро ще се печата в новата печатница на ИГБ във Варна и се предполага, че ще е по-добре от 24часа в момента!
Да се надяваме, че няма да има промяна в цената :)



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: calamus]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 16:51



kakvo e ИГБ?



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: ole]  
Автор calamus (незнаещ)
Публикувано10.12.02 21:14



Издателска Група България



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: calamus]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 13:14



mi to niama takava firma ili drujestvo



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: Europa]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано11.12.02 18:52



Много е ясно - не чета нито "Бряг", нито "Утро", не ги четете и вие.



Тема Za6to?нови [re: Cвeтпeн]  
Автор pierrot (Viva Pyce!)
Публикувано11.12.02 20:40



moje za nqkoi da ne sa idealnite vestnici,vqrno e 4e sa dale4 ot nivoto na Sega naprimer,ne govorq za oniq 4asovi prostotii ili trydeshtite se neserioznici.Naistina sa na edno nezadovolitelno za momenta nivo,no vse pak nai-dobre tam mojesh da pro4etesh kakvo se sly4va v Pyce ,nali?nqma da 4etesh v "smolqnski kartof" q?



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: ole]  
Автор calamus (незнаещ)
Публикувано12.12.02 15:52



Добре как се казва фирмата или дружеството на вестниците 24часа, Труд и т.н.?



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: calamus]  
Авторole (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 16:14



ВГБ...вестникарска
а и то от 15 декември няма как да стане, защото 15 неделя Утро май не излиза. А и от каде си сигурен кой каде се печата?



Тема Re: вестник "Утро"нови [re: ole]  
Автор calamus (незнаещ)
Публикувано13.12.02 13:55



Ами дедазнам ама си мисля, че тоя дето ще си го купиш на 16 ще е печатан на 15 във Варна - освен ако нещо не им се осерат машините - всепак това ще е първото издание на тая печатница :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.