Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 01.07.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не, не, не и не !нови  
Автор vladisss ()
Публикувано06.05.02 21:18



Аман от празни и скучни кръчми, къде сте бе хора....
Ми то всичките ми познати отидоха по други градове и държави... пък не срещам никой, дето да му се купонясва и да си пада по дългите и отвлечени непретенциозни разговори, служещи единственно и само за упражнение на говорния апарат. Вече си мисля , че малкото останали русенци се канят да измрат от скука.



Тема mda...нови [re: vladisss]  
Автор Бopиcлaв ()
Публикувано08.05.02 18:18



Много си прав... Градът отива към замиране... излез в неделя и ще видиш пустош по улиците... Да не говорим за лятото когато сякаш е обявена евакуация



Тема Re: Не, не, не и не !нови [re: vladisss]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 13:20



Imash li pari shte si napravish kefa ako shte i v kula,vidinsko. Niamash li pari shte puknesh ot typotia ako shte i v NY da si. Tova e...BTW otkyde namerihte pari za internet i vednaga pochnahte da psuvate grada tova se chudq az :)



Тема someone?нови [re: someone]  
Автор vladisss ()
Публикувано14.05.02 18:24



OOO kak sum gi chuval takiva kato tebe :(
Izkarvam dostatuchno pari za da si pia birite vsiaka vecher na kruchma - loshoto e che kruchmite po koito si pia birite sa mi smotani.... Ne stava kupon ... Sigurno shte mi predlojish da otida na "Chaka Raka"? Ili "Pri Mitaka"? Koia e nai-lubimata ti kruchma v Ruse?
Ne si li chuval che parite imat znachenie samo dokato gi niamash?
-------------------------------------------------------------------------------------
www.vladisss.dir.bg



Тема Re: someone?нови [re: vladisss]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:56



ia kajete imenata 1-2 hubawi zavedenia w Ruse. Sled 2 sedmici shte si idvam za 2-3 dni i niama da imam wreme da ekperimentiram mnogo ...

Ne dyrja da ima drugo oswen dobra hrana i dobro obslujvane. I da niama chalga w nikakyv sluchai!

Thanks



Тема Re: mda...нови [re: Бopиcлaв]  
Автор Cвeтпeн ()
Публикувано24.06.02 16:00



за добро или лошо, това явление се наблюдава във всички градове, дори и в София.



Тема Re: someone?нови [re: vladisss]  
АвторNlNJA (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 01:02



MOZHEM DA POKARAME ZAEDNO I DA IZBQGAME OT SKUKATA!



Тема Re: someoneнови [re: NlNJA]  
АвторVenelin (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 02:07



shte si hodja skoro do Ruse, otdavna ne sam bil za poveche ot njakolko dni.
Moze li njakoi da mi predlozi dobri mesta za poseshtenie v Ruse?





Тема Re: mda...нови [re: Бopиcлaв]  
АвторSvetl2 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 14:05



awe i az si misleh 4e Ruse e super zamrial..no po vreme na birfesta kolko narod se isipa v produljenie na niakolko sedmici..horata si stoiat v ku6ti tova e ..e i onova za izselvaneto e viarno,no tva su6to



Тема Re: Не, не, не и не !нови [re: vladisss]  
Автор Babyface (стара кучка)
Публикувано03.07.02 16:42



Spoko, Vlado!
Pone kato se vijdame po-riadko, niama opasnost da si pisnem.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.