Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 17.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Русе е най-готиния град в Българиянови  
АвторNiL^ (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 02:25



... искам в къщиииии



Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: NiL^]  
Автор aleks_78 (без смисъл...)
Публикувано05.10.01 11:18



така е! що бе, човече, къде си?

.....


Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: aleks_78]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано06.10.01 15:58



Kakvo ?? Q pak ! Ruse e nai gotiniq grad v BG?! Hahahah shte ymra ot smqh.Tova vic li e?Ruse e nai tapiq grad po skoro,q mi kajete kakvo imame nie v ruse?2 kina,nqkolko diskoteki dva parka i razni bar4eta!Takava skuka e prosto nqmam dumi.Moje bi mislish taka zashtoto ne si sega tuk no ako 15 godini jiveesh v toq grad povqrvai mi shte go namrazish kakto az go mrazq!

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: Theresa^]  
Автор TVGlRL (~ Deni Angel ~)
Публикувано07.10.01 00:06



I to kakvi 2 kina samo ... Ednoto metyr na metyr , a drugoto dava filmi deto gi ima na kaseta ot minalata godina - mnoog qko prosto ... A za bar4etata i duma nqma da otvarqm kolko sa "qki i raznoobrazni" !!! Horaaaaa , tuka e palna skraaaab !!!

~ there's no where left to fall it's now or never ~


Тема Re: Русе е най-готиния град в България [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано07.10.01 01:34



Pak da ne govorim za nashite sagrajdani "rusencite"....tolkova sa studeni i konservativni....napravo nemoje da se tarpi....Pak kato varvish po ulicata ti e pisnalo ot ednkavi lica...

Just Obey


Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: Anonymous]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано07.10.01 11:46



Hehe ami taka si e....Rusenska mu rabota ! Az iskam da se mahna ot toq grad ama mai shte si ostana samo s jelanieto.Nqma kade da se hodi be horaaa palna skuka,imam 4uvstvoto 4e jiveq v selo

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: Theresa^]  
АвторANALlZATOR (Нерегистриран)
Публикувано07.10.01 12:24



Тук , в цялата тази дискусия има едно огромно недуразумение.
Русе бил : "Тъп град" , "Скучен град", "Студен град" .... и т.н.
Ако се опитате да дефинирате внимателно горните категории , несъмнено ще стигнете до "субективен" извод . Т.е. - емоционалното оформление на всяко населено място в по голямата си част се обуславя от субектите в него. Огледайте се в хората около вас /приятели , познати/. Твърде вероятно е да откриете горните симптоми в тях .
/Не мога да отрека факта , че според статистиката в Русе са останали твърде малко русенци след 1982г..... не може да искаш театър , опера и кина в град населен 40% !!! със селяни * употребявам "селянин" в смисъл интелектуална обремененост , а не географска такава.



Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: ANALlZATOR]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано07.10.01 15:35



Ami taka si e v Ruse e tapo kakvoto i da kazvat..... za sajalenie

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: Theresa^]  
АвторNiL^ (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 05:17



To4no tova mu e xubavoto... golqm grad malko xopa ... ulicite ne sa pretypkani, tih grad... krasiv.. chist vyzduh ... za kakvo vi sa mnogo xopa.. neka da sa malko no da sa svestni.. neznam zashto ste ostanali s takova vpe4atlenie za rusenci kato cqlo no moite priqteli ne sa takiva.. kina.. kinoto, diskotekite i bar4etata li sa naj-vajnite neshta v jivota.. edno, dve da ima dostaty4no sa..

elate v Bourgas da vidite kakvo e...
1. transporta - tiq xopa trolej takova neshto ne sa 4uvali.. oshte si djarat s avtobusi.. ne 4e nqma no procenta e mnogo malyk.. sami se doseshtate kak se otrazqva tova na okolnata sreda.. 4udno mi e 4e vse oshte v grada se razhojdat Chavdari
2. Neftohim-a si ebalo majkata ... ve4er ne moje da se disha ... taka smyrdi ne e istina.. prostirash praneto bqlo a go pribirash jylto...
3. vodata - na men li4no mi trqbvashe godina za da i svikna... mi tq nqma
nikakyv vkus.. vyobshte ne e sladka kato nashta.. piesh, piesh i pak ostavash jaden..
4. 4istota - takava duma burgazlii ne poznavat... mizeriq majka.. edna, dve polqnki da ima v celiq grad i te shte sa otrupani q s kesijki q s kofi4ki ot kiselo mlqko (da da i az ne moga da si go obqsnq kakvo pravqt tam), najlon4eta i najlo4enca 100 varianta... i tva e v centyra na grada.. syshtata istoriq e i po plajovete... kak bixte reagirali ako vidite razlojen trup na ku4e na plaja ... kakvo da vi kaja mizernici otvsqkyde

priznavam i Bourgas ima nqkoi predimstva no na fona na vsi4ko ostanalo predpo4itam 100x Rousse



Тема Re: Русе е най-готиния град в Българиянови [re: Theresa^]  
АвторNiL^ (Нерегистриран)
Публикувано08.10.01 05:26



За съжаление човек оценява нещо едва когато го загуби... затова така приказвате




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.