Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 30.05.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано24.09.12 22:39



аз не разбрах къв му е случая, само като гост звезда ли влиза?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано25.09.12 08:21



Аз така разбрах, че влиза за няколко дена. Нещо като Памела.



Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано25.09.12 08:23



Трябва да призная, че журналистката ми направи добро впечатление в нощния блок.
1. Расизъм срещу циганите най-малкото няма, циганите са етнос, а не РАСА!
2. Директно каза това което мисли в студиото без увъртания.

Жалко, но нищо от това не се видя в къщата.



Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано25.09.12 21:21



Какви ми направи впечатление:
Бони може да е всякаква но поиска от Ники директно изясняване. Да не можеш да я погледнеш в очите, да шикалкавиш и да мрънкаш. Сори пич, ама това е жалко
Водещата много добре се савоизгаври с този коментар за себе си и мъжа си накрая
Златката през цялото време я ядеше дали Багата му е гадно заради нея. Ей това е просто нямам думи. Остави го човека да си живее живота, какво само го ръчкаш и тирмозиш.



Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано25.09.12 21:26



казах ви за ники, че е кофти човек, просто органически ме отблъсква...

чакам да видя какво ще стане като вкарат на люската гаджето, дали ще има хомофобски страсти... може би тайната й мисия е да не се издава, че й е гадже?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано25.09.12 21:53



ах
верно че това го говорим с батката по айсикю, а не тук
според мен ще трява не просто да крие, но да се сваля на някой. Примерно на Орлин или Баката(така де онзи на Златка), та да направи двойна интрига.



Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано25.09.12 22:41



тва пък ще е ебаси гадното да го причинят на човек, който си има партньор, да се сваля на друг... дано да не е това, пък от тея мъже вътре... май само орлин става...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор Jung Yoon Jong (New Hope №1)
Публикувано26.09.12 08:28



Ами аз много сериозно подозирам, че ще е това !

Тя ако е чиста лезбийка, надали ще възприеме и Орлин като ставащ.



Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано26.09.12 10:02



Искам да ви кажа, че нямам никаква възможност да гледам Брадъра. Затова разчитам само на вас да се информирам какво се случва. Което напълно изключва коментари по айсикю-та, ше ви замола, какви са тия откъслечни мнения тук





Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.09.12 10:14



за човек, който си обича партньора, никой не е ставащ, шефче... чиста лесбийка... нещата никога не са чисто бели или чисто черни, истината е некъде там из нюансите на сивото :)

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.