Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 15.05.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.09.12 22:13



да, много дразнещо така...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано19.09.12 22:15



Къци ми изглежда смачкан като парцал. Все пак да не забравяме, че златните му години попреминаха преди повече от 5 години.

Мен пък Златка ме изкефи как си ги нареди директно и брутално без задръжки.
Бони е пич, мдам

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.09.12 22:54



златка ми е градска все пак, трябва да се подкрепяме, вярно, че е куха лейка, ама е бойна мадама, кефи ме, искрена е, натурална, а и какво като не знае столиците, то и аз не мога да готвя, пък тя е чудесна домакиня...
абе и двете с бони са елементарни, ама има нещо сърцато в тях, има страст, искрица :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано20.09.12 08:39



Има искренност, макар и малко първична. Няма тази прикритост на другите, че са в Биг Брадър и трябва да правят рейтинг, за да не се получи като с Галя Литова..

докато другите. Аксиния още не мога да я определя, нека да каем че засега съм неутрален. За онази журналистката си има една много позходяща дума - Кокона. Мариана Попова или както там се казваше, се опитвада го играе много добричка и здравос тъпила на земята мацка.. ми не знам, нямам нищо против, но ми изглежда малко нагласена поза. За нея все пак съм с една идея по-положителна нагласа. Лелката от голямата уста съм неутрален също. Въпреки че батката силно я ненавижда, мен ми е безразлична към момента. Другите от женския лагер за сега ми бягат.

Мъжете. Винаги съм се кефил на Къци, макар че е всеизвестен с тъпите вицове в ефир. В къщата наистина изглежда яко сдухан и смачкан и съквартирантите му се дразнят.
Орлин за мен е един от фаворитите на сезона, тийнейджърките са най-есемес ориентираната паплач и те ще си гоизберат. Не ми е антипатичен. Владо е тотално самозабравен и изперкал ганджа елемент, хубаво е цял живот тати да плаща всичко заедно с мами, но поне не се хвали с това. Оперния борец ме дразни, винаги ме е дразнил. Самбиста наистина не изглежда на място в къщата, може би човека иска "да напусне дира" заради Златката, такъв унил вид има. Сървайвъра лекинко дразни, но за момента се понася. А в крайнас метка ние все още не сме ги виждали много в нормални манипулирани епизоди и е рано за по-генерални изводи!

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.09.12 09:46



какво се е получило с галя литова?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано20.09.12 10:43



Моя грешка
имах предвид Галя от Каризма

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.09.12 11:08



е какво се е получило с галка малка?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано20.09.12 11:42



ВИП брадъра в който участваше беше тотален фейл за нея.
Прекали с обясненията и как майка и билап роста шивачка, а тя върха на сладоледа. След излизането си реши да съди продуцентите на шоуто дащото били изкривили нещата за нея.
Че има манипулация , има. и в сървайвър има.
Но никой ни е монтирал думите нали ? А те си бяха доста краноречиви. Някъде по това време някой посъветва Миро да се спасява защото Галя потъва и тогава се разпадна Каризма.

Присъедини се към ОМСПИИ! Бъди мъж!
Очакваме те в ОАИМИ


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: pollo]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано20.09.12 12:23



Непрекъснато обясняваше, как тоя ще ми говори така аз съм Галя от Каризма! Как ще ме карат да правя това и това, аз съм Галя от Каризма!

The cake is a lie!


Тема Re: Риалити шоута. Дайте тук да коментираме идващитенови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.09.12 13:11



ахахха, верно ли? аз май не го следях особено, а когато гледах, тя преимушествено спеше... абе, не харесвам випските реалитита, предпочитам непознати мутри или предишни участници, но от същото шоу... тая вечер дано успея да изгледам сървайвъра, нали снощи почна :)

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.