Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.01.10 12:27



Екзактли

У на сички шефове! Упс, само да ме не освиркат мене на първо четене ... на второ четене - шеф-не шеф, ше ме аресат, къде ше ходат



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Vulpes]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.01.10 13:59



Определено обясненията ти действат успокояващо, наистина. Надявам се заниманията с тези спортове да й дадат увереност в самата себе си и да се отърве от комплексите си, но някак си агресивността в тези "побоища" ме плаши...



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.01.10 14:02



Направо да постна песента на Контрол "Бий хлапето" за повече нагледност






Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.01.10 14:03



"е че не е ли?"
И на мен тва ми хрумна, верно си е





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Vulpes]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.01.10 14:04



Може, разбира се





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: agrimonia]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано23.01.10 15:17



Това е върхът!

Ей, как ме разсмя, точно от това имах нужда.
Само че се замислих... аз какв обяснение да дам, като съм от Враца.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.01.10 15:49



Ами къде - под кривата круша. Много работа, малко време. И както са казали, че на многото работа майката му е седяне... С две думи е крайно време да се поразмърдам.
Опитвам се да се грижа за себе си (чисто физически) но нещо не ми се получава и само се нервя. Тук имам доста работа.
Книгите ми са много различни. Православна, компютърна, детска.


Никой не може да ме обиди. Отдавна.
Плаках на някакво анимационно филмче.
Закусвам ядки. Бадеми или лешници. Сурови. Страхотни са.
Не скучая. Домочадието се старае да ме изненадва всеки ден.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: *Paл*]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано23.01.10 15:57



тя закуската хубава, но 100 грама лешници са около 600 калории, което на сегашното ми дередже е убийствено.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.01.10 16:03



Има нещо вярно в сентенцията "Всичко хубаво в живота е или неморално, или престъпно или от него се пълнее."


Пробвам се аз с много дини под една мишница ама да видим къде ще му излезе края... Или на добре или в Карлуково. За сега клоня към второто.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано23.01.10 16:27



Я да взема 'се напиша:
1. Винаги по някоя недочетена. Не ми върви да чета след работа и това е - къде-къде по-лесно е да гледам някой НП филм или криминален сериал... Всъщност "Махалото на Фуко" я започнах и ми тръгна добре по празниците, после я прекъснах, ама ще си я дочета...
2. Не съм кинаджийка. "Аватар" ми предстои да го гледам.
3. За пролет и скитосвания - тоест, обичайното :)
4. Един от последните, които си спомням, беше съпроводен с послеслов: "Ама не ми казвай "Да", сякаш си го знаеш!"


5. Сериозното е минало-заминало след няколко бири, ако е от кофти човек. За последното ми докривяване си бяха прави хората, обаче, колкото и да не ми се иска... Не беше обида, приех го.
6. Не плача пред другите, а пък и за пред мене си трябва доста да ми се събере, че да се срутя и да ревна... Понякога това води до запушване; не обичам да си изсипвам душевните отпадъци наляво-надясно, пък и говоренето невинаги помага, ако не променя нещата... Смехът винаги е по-добрият вариант, а пък междувременно могат да се търсят варианти за изход.
7. Сандвич и кафе - винаги. Понякога може и готова салата - пиле с майонеза или катък с чушки. Често това ми е единствения хляб за деня. И нещо дребно сладко за повече енергия.

Казват, че Бог е в детайлите. Казвам, че романтиката също.

Редактирано от Roxy на 23.01.10 20:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.