Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.10 19:17



"Библията" до леглото ми от години е "Алексис Зорбас" на Никос Казантзакис. Това е Моята книга! Знам я почти наизуст и продължавам да си препрочитам определени части от нея в зависимост дали ми е тъжно или весело. Извън "книжната" ми терапия наскоро приключих " A place called Waco" за събитията в ранчото Waco, TX през 1993. За съжаление имам малко време за художествена литература, защото е на трето място след професионалната и периодичния печат.
Последно гледах "Аватар" и след това "разтоварих" с "It's complicated". Днес ще гледам "Шерлок Холмс".
Аз постоянно мечтая и планирам сбъдването на мечтите си. Най-любимата ми мечта в последно време е да ми се хванат пълзящите рози, да пораснат големи и кичести, за да ме радват като разцъфтят.


Снощи получих комплименти, че танцувам много добре. Беше ми безкрайно приятно, колкото и нескромно да звучи.
Никой не може да ме обиди. Хората, които имат значение за мен ме познават и не го правят. Тези, които го правят, нямат значение за мен и обидите им не ми действат.
Периодически си поплаквам, когато се сетя за обични хора, които не са вече между живите или за майка и татко, когато се разделяме на летището. Снощи имах голяма радост, защото танцувах със сина ми, който се превръща в елегантен млад джентълмен.
Закуската е най-важна за мен. Със задължителното кафе си хапвам сандвичи, кроасани, бисквити, юфка, плодове, яйца...За вечеря може и да не остане време, но закуската ми е задължителен ритуал за започване на деня.

Рапорт даден!

Мамма миа, колко дълъг пост сътворих!

Редактирано от Dolce De Leche на 24.01.10 19:21.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Dolce De Leche]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано24.01.10 19:55



Вземи си течна тор за цъфтящи цветя.





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: *Paл*]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.10 20:00



Течната тор е малко опасна в моите ръце. Преди две години изгорих една леха с рози (не пълзящи) в желанието си да ги накарам да цъфтят по-"енергично".





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Dolce De Leche]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано24.01.10 20:08



Но ако се спазват пропорциите цветята направо... разцъфват.

Дори през зимата. Обичам цъфтящи цветя.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: *Paл*]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано24.01.10 20:22



Права си!

Импровизатори като мен се учат от грешките си да спазват пропорциите.
Цъфтящите цветя са ми любими, но се възхищавам и на стайните с интересните им по форма и цвят листа. Някои са като донесени от космоса.




Тема Re: Къде сме в моментанови [re: denny]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано24.01.10 20:36



Враца - where any crow does not land





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Vulpes]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано24.01.10 20:44



Вярно, това го бях забравила. Ама и не е вярно - остави, че кацат, ами и конгреси провеждат... точно в центъра на града, дето съм аз.

'I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself.'

Редактирано от denny на 24.01.10 20:47.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Vulpes]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано24.01.10 22:40



"Враца - where any crow does not land "

Направо ме върна години назад! Супер уместен превод!



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор mery63 (търсеща)
Публикувано25.01.10 11:29



Като новодъш участник в клуба искам да приветствам всички

. Дано ви хареса. Иначе за мен какво - за книги напоследък не ми остава време. Обичам филми за романтични истории, мечтая да си сменя работата че социалната сфера в днешно време не е много привлекателно поле за изява. Комплименти скоро не съм получавала, а най-трайна следа оставя според мен обидата от най-близките хора. /за щастие и това скоро не ми се е случвало/. Последния път плаках когато големия ми син /той е относително самостоятелен/ помоли за помощ от 200.00 лева и аз не можах да му дам........ А романтиката - опитвам се да я намирам в ежедневието, в усмивката, в дребните неща.


не се предавай лесно!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.