Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Няма работа...нови [re: Roxy]  
Автор Boждa (born of hope)
Публикувано22.01.10 10:28



дето да не може да се свърши бързо и с финес със един добре наострен и балансиран меч.





Тема Re: Няма работа...нови [re: Boждa]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.01.10 10:38



Предпочитам сабя, но вие с Римлянина ако ще се обяснявате за качествата на гладиусите, верно е сериозна работата...





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.01.10 10:44



Тези дни ме вълнува новият живот, който започвам. Нов-новеничък. Казват, че човек трябва да стигне до дъното, за да се оттласне, и сигурно е така. Е, аз скачам смело, според някои и неразумно, но вече след като взех решението не ме е толкова страх - или ще излетя, или ще падна. Бих съжалила единствено ако не опитам.
Книга в момента нямам до леглото си. Главата ми прелива от мисли, планове, очаквания и въпроси как ще продължи собствената ми книга и наляво или надясно е хепи ендът, и нямам ресурс да хрупам допълнително.
Снощи гледах уникална простотия - "Четвъртият вид" или нещо такова. Не си губете времето и не си давайте парите. Макар че аз не успях да си изгубя времето, понеже докато народът в салона дремеше, аз преоткривах хората, с които бях.
Мечтая за много неща, в последно време особено усърдно. И колкото повече конкретизирам мечтите си, толкова повече се приближавам към тях... или те към мен? Не знам. Но са тук, наблизо, изглеждат на една ръка разстояние, усещам ги, и малко ме е страх да не ми се изплъзнат, но... не, не, не може да ме подминат, те са си моите мечти и ей сега ще изгрее слънце и на моята улица.
В последно време получавам много деликатни комплименти, едва доловими, затова и са ми толкова приятни. Инак изтърканости от сорта "очите ми хубави, устата ми зелена" леко ме дразнят, приемам ги като да ме подценяват.
Никой не ме е обиждал наскоро. По-скоро собствените ми изисквания към себе си поддъжат известно напрежение и са повод за самокритика и ремонт. Струва ми се, че още не съм преминала здравословните граници обаче.
Наскоро плаках много. Много. Имах поводи да плача от мъка, от болка, от яд, от безсилие, от страх... най-вече от страх. Надявам се, че този период вече е зад гърба ми.
Не закусвам. Пия много голямо, ароматно и чисто кафе в колата докато отивам на работа. Пия го с музика. Комбинацията ме кара да се усмихвам на "колегите" по светофарите.
Нопследък се запознах с няколко интересни хора. Дали са романтични още не съм сигурна, обикновено хората се срамуват от романтичността си и я пазят в тайна. Но винаги има надежда интересът да прерастне в романтика, нали?



Тема Re: Няма работа...нови [re: Boждa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.01.10 11:08



Ти си по душа кендист, Дупе. Аз още не мога да намеря време да го отпочна туй кендо. Това също ми е мечта, да.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Къде сме в моментанови [re: agrimonia]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.01.10 11:51



Може ли и аз, че положението е мнооо

зле.
Мозъкът ми отказва да се концентрира върху тоя безумен ребус



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.01.10 11:58



Аз от години съм самотаковащо се лице, тъй че не е толко страшно.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Къде сме в моментанови [re: agrimonia]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.01.10 12:09



Споко, афинитетът към бойни изкуства няма нищо общо с женствеността. И нашите бяха в ужас от моите 6-годишни страстни ежедневни увлечения в тая насока, баща ми като ме прибираше късно вечер след тренировка с колата само тихо стенеше "Сама жена сред толкова мъже, и като размахаш тая сопа..." Пък никого не съм пребила до момента. Според мен такива занимания са много полезни за жените, защото им дават увереност на друго ниво. Дори и да си мислиш в началото, че го правиш, за да пребиеш изнасилвача ако евентуално някой ден го срещнеш и той реши да те нападне, това е на повърхността. Бойните изкуства дават сигурност навътре, дълбоко в себе си жените се освобождават от стереотипа на женската "плахост" и непълноценност, които, за мен поне, не са позитивен символ за женственост.
Много сложно го завъртЕх, даже май прозвуча като в моя защита

, ама не тормози девойчето, може само да й е полезно.



Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.01.10 12:11



Е, нали знаеш, докат не си се таковал се чудиш кво му аресват толко на онова





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.01.10 12:13



Много си е добре тупаникът, тъкмо няма да се плаши от разни говеда вечер.





Тема Re: Къде сме в моментанови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.01.10 12:23



Най-готиното е, че нямаш шеф. От това по-хубаво, здраве му кажи.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.