Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 02.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Да ви разкажа...нови  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано18.11.09 09:52



И така- в гимназията на дъщеря ми работи млад учител по физическо. Ама много млад- не знам дали е завършил вече академията или само семестриално, както и да е. Да не пропусна да отбележа, че е и много красив

И се получава следното- една осмокласничка го издирва във фейсбука, разглежда му снимките и попада на една, на която учителят явно е на купон и е сниман гол, с една ръка придържа малка кърпа пред слабините, а в другата ръка държи шише водка(перфектно тяло, не мога да не подчертая това). Детенцето показва снимката на майка си, която на следващия ден дотичва в училище с принтираната снимка при директорката. След още един ден учителят е уволнен, а децата спретнаха митинг в двора против това уволнение(няколко учители ги подкрепиха) и предизвикаха училищен съвет. Децата си искат учителя обратно-на тях изобщо не им пука, че човека има подобна снимка и се борят за човешки права.
Какво мислите по въпроса?



Тема Мислим, че майкатанови [re: agrimonia]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.11.09 10:00



"дотичала" има нужда от едно здраво и дебело нещо, чието упоменаване не е за тоя клуб, а че това, че децата са сторили това за да защитят пича, е похвално!



Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: agrimonia]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано18.11.09 10:34



Нямам думи...
И какво като се е снимал така в неговата си компания? Не се е снимал с учениците си по този начин, нали.
Друг въпрос, че на споменатото място вече много трябва да се внимава като се качва нещо, или да се променят настройките така, че някои хора да нямат изобщо достъп до снимков материал.
Майката определено е по-католик от папата, не ми се мисли какви подигравки и презрение ще си отнесе детето



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: agrimonia]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.11.09 10:43



интересно на какво основание са го уволнили.
на няколко пъти започвам да пиша и го трия:)

учителят е допуснал грешка да позволи да бъде намиран от ученичките във фейсбук, освен ако това не е било целта му. а знаеш, че за да ти гледат снимките във фейсбука, човекът трябва да ти е приятел, приятел на приятел или да си балък и да разрешиш всеки да те разглежда. аз виждам грешка на учителя, че не е заключил снимките и е допуснал да се стигне до там предвид факта, че той е учител и се предполага да дава някакъв социален пример, а не да качва снимки на които е почти гол с бутилка водка в ръка.

директорът трябва да си стои зад хората, всеки шеф трябва да си стои зад служителите, освен ако ситуацията не е драстично в ущърб на училището в конкретния случай. тук виждам грешка на директора, че се е плъзнал по най-малкото съпротивление.

майката няма какво да я коментирам-8 клас "детето" е на 15 години, "юридически" няма проблем някой да е правил секс с мацката, жената какво се прави на ущипана не разбирам.

децата хубаво си искат учителят обратно, но ако същото се беше случило с не особено симпатичния учител по математика, който е на 56 години и е размахал полугол две бутилки водка, а в скута му седи някакво младо гадже (да допуснем, че учителят не е женен и няма проблем да излиза с когото иска) ще излязат ли децата на протест?

Наистина са ми интересни подбудите. А Фейсбука "куул" и всеки, който го ползва е "куул" по презумпция. за това и децата, може би се кефят на разтропания учител.

аз какво бих направила на мястото на директора-зависи от ситуацията, снимката, мнението на родителите и т.н. все пак И училището възпитава.
но до уволнение мисля, че не бих прибягнала.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: agrimonia]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано18.11.09 10:49



Мисля, че със закон трябва да се забрани на младите и красиви учители по физическо да се показват голи само с покрити слабини, както в дома им, така и на плажа, защото подобни гледки представляват опасност за душевния мир на някои майки на осмокласнички - почтени членки на социума.
Мисля също, че при вида на бутилка водка се разстройва и деформира крехката детска психика на осмокласничките, което трябва да се избягва по всякакви начини, включително чрез покриване на бутилките водка в магазина с вестници.
Мисля още, че учителите в това училище, начело с директорката, скучаят и си търсят с какво да разнообразят сивото си ежедневие. Е, очевидно са намерили отлично забавление, а ние офисните плъх-ки да си плащаме за Максимус, нали

?
И не на последно място мисля, че трябва да сваля от фейсбука всичките си снимки от купони преди да са попаднали при някой, който не умее да се забавлява и не прави разлика между работа и купон.



Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: agrimonia]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано18.11.09 10:54



Я дай фейсбук координати на учителя. Тъй и тъй ще стои без работа човекът, ще го взема за секретарка да ми прави кафе.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема айде, айде...нови [re: Vulpes]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.11.09 10:54



нищо ви няма на плъхките...



Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.11.09 10:57



това ми беше първоначалната реакция, ама реших, че се иска сериозно мнение.


да, дай някакви координати на учителя.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано18.11.09 10:59



Разменям си масажиста за учителя по физическо.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Да ви разкажа...нови [re: Пъpпъл]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано18.11.09 11:00



Все още всички ученици искат да разберат коя е майката, респективно коя е ученичката, но директорката пази тайна. Интересното е, че зам. директорът си подаде оставката след това уволнение в знак на протест. Хлапетата подробно описаха как е минал учителския съвет( имало е и ученици) и се оказа, че на съвета един учител е обяснявал на директорката какво е фейсбук-тя е възрастна жена и няма представа всъщност. Интересно е и защо малката зайка( осмокласничката) се е ровила във фейсбука, за да търси именно физкултурника. Според мен е хлътнало детето. А за голия учител- той още е дете за мен, но грешката му е, че не се е съобразил, че професията му изисква по-голяма дискретност все пак. От друга страна децата от училище смятат, че човек има право на лична свобода и не е редно да те изхвърлят от работа заради снимка в интернет. Ако дъщеря ми се съгласи да кача въпросната снимка тук, ще го направя, за да видите младежа, т.е. ябълката на раздора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.