Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема да накраш някой да се влюби в тебнови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.11.09 09:10



Гледах един филм..всъщност четвъртия или петия филм, в който героинята се влюбва в телохранителя си и обществото, роднините, приятелите я осъждат за това ("Бодигард", "Дъщерята на президента", "Любов, която убива"...). Пък то...като се замислиш... е мого логично даже, защото...какво иска една жена от един мъж (ако е финансово обезпечена):
1. да я защитава
2. да е винаги с нея
3. да й позволява всичко и да не мърмори
Телохранителят какво прави:
1. защитава я (това му е работата)
2. винаги е с нея (това му е работата)
3. позволява й почти всичко и не мърмори ('щото му плащат)
Излиза, че да се влюбиш в телохранителя е просто предопределено, не мога да разбера какво иска семейството от героинята и какво очаква обществото от някоя звезда имала връзка с телохранителя си...
Но истинския въпрос, който ме тормози е до колко някой може да те накара да се влюбиш в него/нея. 'Щото в този филм главната героиня зарязва брата на главния герой, главния герой решава да й стане телохранител, да я накара да се влюби в него и после да я зареже. И тя се влюбва де (то иначе нямаше да има филм). В живота обаче дали ако някой си постави за цел да ме накара да се влюбя в него до толкова, че да зарежа всичко и всички...дали ще има успех?
Може ли някой да планира нещо и вие до толкова да сте заблудени, че да не разберете, че всичко е постановка?
Можете ли да планирате нещата така, че другия/другата да хлътне безрезервно по вас, а вие да не изпитвате съвсем нищо към него/нея и всичко да е една добре изиграна роля?
Чудя се, съвсем измислен ли е този филм?



Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Smile]  
Автор Capa_ (бобчо)
Публикувано19.11.09 09:35



Не знам, не вярвам, все някога постановчикът ще се издаде. Дори да е заблудена една жена/мъж, дори наивитетът й/му да достигат ширините на децата от началното училище, все пак при правенето на любов, при дребните нещица ще започне да личи.
Аз мисля, че влюбената страна задължително се усеща в такава ситуация, но по-скоро има проблем с приемането на фактите. Въпрос на избор и на възможност да понесеш в някаква степен болката от разочарованието. Някои имат висок праг на търпимост, други-не.



Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Capa_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано19.11.09 10:15



Мисля, че всичко е въпрос на манипулация-един мъж може да ти се представи в такава светлина и да те заблуди, че да хлътнеш до ушите.



Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: agrimonia]  
Автор Capa_ (бобчо)
Публикувано19.11.09 10:21



Може, но аз пак повтарям, че другата страна в заблудата си, в която стои доброволно дори в знанието си и усещането си за реалността, просто е рещила в себе си, че ще изживее дадено нещо, а пък майната му на постановките. Това, докато може да се търпи. А и във времето актьорът може не на шега така да хлътне, че ум да му/й зайде.



Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Capa_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано19.11.09 10:35



Ето това е проблема, че като се влюбиш вече не виждаш недостатъците на другия или се надяваш, че ще го промениш.



Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Smile]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано19.11.09 10:47



Като сте захванали да нищите някакви малоумни псевдоромантични сапунки, що не коментирате и "Сакъз"?





Тема вай вай...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано19.11.09 10:49



хава хептен сиктир...





Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Smile]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.11.09 11:10



зависи от крайната цел.
мисля, че мога да изиграя влюбена, както и мен да ме изиграят.
в крайна сметка човек вярва основно на това, в което иска да вярва.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано19.11.09 11:20



"що не коментирате и "Сакъз""

Аууууу, обожавам го! Най-вече ме кефи "турския" език





Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: agrimonia]  
Автор lilava ()
Публикувано19.11.09 11:22



Има бисери, да







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.