Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Подозирам те отдавнанови [re: Boждa]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано22.11.09 23:09



в политика на "неутралност"

! То, затова ние с тебе ще си остареем самички... Наблюдателността е хубава само като качество, не като метод за БЕЗдействие в Битието!



Тема Re: И други хубавинови [re: _parvaty_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано22.11.09 23:17



Благодаря, и аз имам внезапни симпатии, затова и пописвам в този клуб, няма някой, който да не харесвам.
Ужасно съжалявам за "нестаналия" съпруг.
Имай вяра, твоето е зад ъгъла и те чака.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема О, да ти кажа,нови [re: DaCat]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано22.11.09 23:34



не познавам добре хората тук, макар някои да не ме приемат... Обаче, има някои други, които доста харесвам, та не мога да се сдържа, и аз пописвам в този клуб!

Благодаря ти за милите думи, видя ли, че си добър човек... Що касае бившия... той обладава всички пороци на Земята, а аз му ги прощавах, докато не разбрах за най-страшния за мен - хазарта... и се разделихме... не ми се иска да пиша за това - тогава бях бременна и не можех да си позволя лукса да страдам, за да не навредя на дребосъчето... Но, повярвай ми, подобен "затвор в собственото тяло" не бих пожелала никому! ... Та, нямам Вяра в хората - никаква! Но, някои започвам да харесвам в реала, повечето - виртуално, и все пак, по някакъв начин, успявам да водя някакъв Живот! Обаче, много ме трогна, да ти кажа, много мило от твоя страна. Пожелавам ти да имаш много успехи, и голяма Любов, разбира се. Животът губи доста от аромата и цветовете си, когато не си влюбен !



Тема Re: О, да ти кажа,нови [re: _parvaty_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано23.11.09 00:14



Оооо, това с хазарта е ужас - бягай далеч, добре си направила.
И аз нямах вяра в хората - много от тези, които срещнах тук, ми я върнаха, да са живи и здрави. И са ми помагали съвсем реално. На други съм се опитвала да помогна, доколкото мога. Отворих се тук, а бях затворена черупка години наред.
И аз отначало имах чувството, че не всички ме харесват, така е, липсва езика на тялото в реала. После разбрах, че съм твърде мнителна, приеха ме такава, каквато съм, с всичките плюсове и минуси...
Загубата на вярата в хората води до изграждане на много твърда черупка, от една страна добре, но черупката може да ти стане лице - тогава зле.
Имай вяра, не всички искат да ни наранят или да се възползват, има и много наистина свестни хора.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема О не...нови [re: _parvaty_]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано23.11.09 01:37



нямах това предвид, аз съм самата контактност в повечето случаи...





Тема Re: да накраш някой да се влюби в тебнови [re: Smile]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано23.11.09 04:12



Целта оправдава средствата!

Красиво и приятно е да постигнеш целта си с любов! Аз имам нужда да съм винаги влюбена, защото това е персоналния ми източник на енергия и ентусиазъм. Признавам си, че е егоистично от определена гледна точка, но вярвам, че когато на мен ми е слънчево на душата, светът е 'един-човек-в-повече' по-щастливо място за живот за всички останали. Животът подлага всички ни ежедневно на далеч по-неприятни изпитания от това някой да те манипулира с любов. Много е важно ЕГН-то, когато се стигне до момента: "...да зарежа всичко и всички...дали ще има успех? Може ли някой да планира нещо и вие до толкова да сте заблудени, че да не разберете, че всичко е постановка?" От друга страна, който не рискува - не печели!





Тема Re: О, да ти кажа,нови [re: _parvaty_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано23.11.09 11:20








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.