Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Абе тези не ги ли е срам  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано04.11.09 20:27



да продават 3 хапчета антибиотик на цени от 20лв нагоре? Като погледнеш кутията ще речеш, че или има много хапчета, или хапчетата са с големината поне на джанта на голф-тройка, пък то...три ейййй такивинка хапченца и пълно с въздух


С две думи - грипа ме полази. Кашлицата ми е нещо средно между кашлица на стар тютюнджия рано сутрин и звук на опитващ-се-да-запали москвич (пак рано сутрин).
Вие минахте ли си от реда?



Тема Re: Абе тези не ги ли е срамнови [re: Smile]  
Автор Capa_ ()
Публикувано04.11.09 20:38



Опитва се да ме катурне от няколко дни, но не се давам засега.


Лекувай се със секс и червено вино, или коняк.



Тема И, не стига, викаш,нови [re: Smile]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано04.11.09 20:41



че няма джанта от Голф ІІІ, ми и пернишки водач не ти дават в аптеката!! Ей, никакви сърца нямат тия хора!

Съчувствам ти искрено ... аз пия, уж, превантивно илачи... Мен лично, много ме е страх, да не гепна грипа... Ама, то не пита... ужас, пожелавам ти да се оправиш бързо !



Тема Re: Абе тези не ги ли е срамнови [re: Capa_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано04.11.09 20:42



Късно е, либе, за китка

Като се закашлям и на секс-партньора му минава желанието (сигурно и той си ме представя като стар тютюнджия)
Ти пък обяви, че те е тръшнал грипа, тръшни се в леглото и се прави на болна. Сега ти се е паднало.



Тема Re: И, не стига, викаш,нови [re: _parvaty_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано04.11.09 20:47



Не дават, ве, отвратителни са напра'о. Един да бяха дали - от миризмата на прашлясал ароматизатор тип "борче" попила по коженото му яке белким носа ми щеше да да се отпуши.





Тема Пък аконови [re: Smile]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано04.11.09 20:51



ароматизатора му не помогне да си отпушиш носа, току-виж ти услужил с дългия нокът на малкия пръст

. След като, естествено, си го ползва за отварянето на кутията с цигари - безбандеролни, естествено!



Тема Бляяяянови [re: _parvaty_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано04.11.09 21:02



чак си го представих <къде е иконата за повръщано?>
Имаш предвид същия онзи нокът, с който грижливо изстъргва и най-малката прашинка от задния спойлер, защото му пречи на аеродинамиката на аф'т'м'била?



Тема Виж, Смайли,нови [re: Smile]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано04.11.09 21:09



за това му предназначение не бях се сещала! Сега разбирам, що светят тъй неоново на голфаджиите фарчетата - много чисти им крушките, рийш ли!

Ама, ку тръгнем да мислим ВСИЧКИ опции за ползване на тъй грижовно култивирания артикул, няма ни остане време за душ, зъби и по леглата!



Тема Re: Абе тези не ги ли е срамнови [re: Smile]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано04.11.09 21:11



Да, но го изкарах доста леко. Аз по принцип си карам малко на народна медицина ...



За кашлица - пробвай една главичка настърган лук с една лъжица мед. Или една кафена лъжичка настърган джинджифил пак с мед. Или лук варен с коняк - докато остане наполовина - отвратително е, но се пие по една голяма лъжица преди ядене и има доста добър ефект. А най-ефективния чай - в една тенджера с вода хвърляш една - две дюли нарязани на четвъртинки, но непочистени от семките, два - три ореха - също счупени, но с черупката, една разполовена глава лук. Вариш десетина минути. Също е отвратително, но действа много отхрачващо.



Тема Re: Абе тези не ги ли е срамнови [re: Smile]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано04.11.09 21:32



Абе като не разбираш бъкел от Фармация, що се опитваш да разсъждаваш въобще? Пий си доксицилин за два лева и живей.



Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 04.11.09 21:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.