Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз не намирам бившите за лоши,нови [re: Noaa]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.10.09 21:42



Повече опознаване - така можеш да знаеш има ли смисъл да си траеш, и да останат по-малко илюзии...



Тема Re: Аз не намирам бившите за лоши,нови [re: Roxy]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано26.10.09 21:45



понякога се чувствам като пингвин на лед.....ходя с премръзнали крачета и накрая се пльосвам, ставайки за смях на всички





Тема Re: Аз не намирам бившите за лоши,нови [re: Noaa]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано26.10.09 21:47



Ноаа, ако някой ти се смее като пльоснеш, да знаеш, че е идиот! Когато някое пингвинче пльосне единствената правилна реакция е да бъде гушнато и нахранено със шоколад. Но не е задължително условие за да бъде гушнато и ошоколадено.

Пък и честно казано, мисля, че пингвините се кефят като се хързулнат по леда. Като пързалка.



Редактирано от Kaлoмaин на 26.10.09 21:49.



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор Capa_ ()
Публикувано26.10.09 21:51



Мда, сутрешния божествен секс, докато сме още сънени и дезориентирани. А гледаш ли в очите партньора си, докато се любите?





Тема Re: Аз не намирам бившите за лоши,нови [re: Noaa]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.10.09 21:51



Бе я се понасяй и хързулвай смело напред... Може да паднете заедно.





Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано26.10.09 22:10



Още в училище ми викаха Моореа-Безстрашната.
Офф-снощи заспах с "откритието",че съм рискувала в последната година доста налудничаво,трябваше да минат месеци,за да го осъзная.Изкефих се на себе си....И може би ще продължа...



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано26.10.09 22:11



мореа, вие май си имате работа основно с престъпници.





Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Roxy]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано26.10.09 23:08



Повтарянето на модела може да е с цел оправдаване на родителите, може да е някаква необходимост от поправяне, а може като направи обратното, децата им да направят пък на тях обратното и те да повторят модела, от който родителите им са се опитвали да избягат и може повтарянето да се случи през поколение в такъв случай. Затова не трябва да се отива в нито една от двете крайности - на пълното оправдаване или на пълното отричане. Най-доброто в случая мисля е просто приемане. Иначе няма начин човек да не е повлиян, той е това, което е в голяма степен благодарение на своите родители, но също и на това, което харесва и одобрява по принцип - казваш артисти, герои от книги, приятели, учители и т.н. Казват, че каквато "музика" пускат на човек в детството, в семейството, такава звучи в живота му занапред. Но той може да се научи да я заглишава и да свири своя собствена. Примерно аз нито искам да съм като майка ми, нито искам мъж като баща ми.... ако изобщо искам мъж, което също е съмнителен въпрос

Общо взето съм приела, че ще мина през лична терапия, но аз така или иначе трябва да го направя, защото това уча.


Иначе с едно изречение според мен е хубаво човек да може да се самонаблюдава. Да се усеща накъде отива и да успява да направлява развитието си в посоката, в която иска. Както казваш - несъзнателно ниво. Ако излезе на съзнателно, няма стойност вече никаква, няма сила. Затова зависи от човека - колкото по-осъзнат е и се познава, и не се самозаблуждава, това по-свободен ще е от тези влияния.




kick me, hike me, don't you wrong or right me

Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: S|ayeR]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.10.09 23:42





Имаш гуш и ято пеперуди от мен за споделянето на психологическите ми бръщолевения тук...



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано27.10.09 09:30



Ми това си е идеализация и фиксация.
Общо взето, променено състояние на съзнанието.
Трагикомичното е, че хората се влюбват най-често в когото не трябва.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.