Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано26.10.09 16:42



Влюбвам се в два типажа.

Първият е този, като когото искам да стана - има сходни с моите ценности и разбирания, но ме превъзхожда. Влюбването прилича на възхищение и обикновено си задавам въпроса дали не съм твърде... семпла за него.

Вторият е този, който прилича на мен, или по-точно на нещо, което съм била - пак вървим по един път, но аз съм малко по-напред. Влюбването ми е като някакво умиление, просто ставам като една Майка Тереза и нямам спирачки... На този типаж повече му подхожда "ангел", затова и удрям спирачки, ако ми дойде да нарека така мъж.

------------------------------

Дир.бг предупреждава, че вслушването в мнението на настоящия ник по въпроси, свързани с мъжете, може да бъде много опасно и да доведе до непредвидими последици!



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано26.10.09 17:59



Влюбвам се само в "лоши" момчета,с които не трябва да си играя,даже трябва да ги подминавам с капка презрение.Но пък те са ми най-интересни.
Мъже,с които изначално се разминаваме във вкусове,усети,мнения,мъже,които са достатъчно вироглави индивидуалисти,мъже,които,по тяхно собствено признание,усещат проблеми в комуникацията си с околните,нестандартни,неклиширани,немачкаеми,предизвикващи,провокиращи и плашещи...

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор S|ayeR ()
Публикувано26.10.09 18:02



Аз не съм го считала това, че е по-добър като че ли... По-скоро, че има нещо от мен плюс ме предизвиква да бъда по-по-най

и още ако усещам някаква закрила, не знам как да го обясня. Значи съчетание между моделът за мъж в детството ми - дядо ми, и moi А какво очаквам от любовта като резултат - забавление, смях, танци, смях, смях, танци, да е много забавно.


Уф, какво ми става, че пиша нз, пък и такива работи, нещо скуката сериозно ме е ударила




kick me, hike me, don't you wrong or right me

Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Пъpпъл]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано26.10.09 19:13



Така е, просто изпитание ми прозвуча сякаш се провеждат химични експерименти с обекта.



...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: avatarx]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано26.10.09 19:37



Този не е моя Ангел! Моят само като ме прегърне с крилца и ме качва на седмото небе



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано26.10.09 19:41



Яж повече банани! Увеличават производството на серотонин, а за действието му питай Романа
ПП. Виждал ли си сита недоволна маймунка?



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Capa_]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано26.10.09 19:44



Сарааа, има и по лесен начин- накарай го да прави божествено добър секс



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Smile]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано26.10.09 19:49



Не съм съгласна с теб. Не бих искала човек като баща ми за съпруг.

Не е лош, като човек, напротив, той е безкрайно добър, но това не е достатъчно.



Тема Re: Аз не намирам бившите за лоши,нови [re: _parvaty_]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано26.10.09 20:03



Хммм, най- голямата ми грешка е била търпението ми, а когато го загубих, това отнова беше грешка

Вина досега съм изпитала само веднъж и да си призная сгреших като поисках прошка.



Тема Re: В кого се влюбваме?нови [re: Noaa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.10.09 20:20



Няма как да не се вслушам в съветите на професионалистка по тези въпроси като теб!

Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.