Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Хранене и романтиканови  
Автор Capa_ ()
Публикувано09.10.09 12:26



Две гугутки и бухал от офиса на Ястреба ме подсетиха за тази доста деликатна тема.
Значи тази тема идва, за да покаже колко от вас плюскат и колко се хранят пред половинки, гаджета или кандидати за гаджета.


Започвам и свършвам с един въпрос към вас - щкембе чорба или френска лучена супа? Кебапчета с гарнитура или Бьоф Строганов? Крем брюле или компот?
Между другото, консумацията от страна на жените на шкембе чорба с много чесън и люто забива пирон в ковчега на патриархата и неравенството между половете.
Е?
Не пускам анкета, защото вече показах колко съм компетентна с дирските работи.
Айде, хубав уикенд и на фръцлите, и на фръцльовците.



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.10.09 13:56



Моето мнение е, че дори и семки да люпят заедно, може да открият в това романтика. От друга страна, ако между тях няма емоция, ако ще и цялото меню, дето звучи като френски шансон в ресторант с бели покривки, свещи и червени рози да изядат, това по никакъв начин няма да разбие ледовете.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде...



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано09.10.09 14:23



Да, но с финес ли люспиш семки или нариваш като циганка от "Общинска чистота"?
Плюскаш или се храниш?
Аз понякога правя и от двете.



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.10.09 15:54



В интерес на истината не люпя семки. И ям бавно и с кеф.

Навици.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде...


Тема Не мога да не цитирам....нови [re: Capa_]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.10.09 17:02



.....любимата си реплика от "Ледена епоха 2".
Едно там, такова малко, не знам ква животинка е казва : "А аз понякога повръщам"!


Трябва да се види филма, горещо го препоръчвам на всички малки и големи деца.
А иначе, по въпроса:
Никога не ми е пукало кой как яде, какво яде, какво му се яде.
Каквото му се яде, това да яде.
Както му се яде, така да го направи.
Аз например, тая гадост лучената супа, втори път няма да я ям. А иначе лук обичам!



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.10.09 17:15



Някъде прочетох, че трите световни кухни били........ китайската, италианската, и....... ъгррр, френската!
Са за китайската спор няма.
Като минем до забранената им вече в Европа "патица по пекински" и стигнем до неворятните им гъби и сентенции за храната, ги признавам.
Италианците ги признавам заради пастата им, спагетите им и невероятният им телешки стек. Само те го правят по килограм живо тегло.
Ама, кат се напъвам, ма много се напъвам, френската кухня ми е тотално неясна.
Даже виетнамската ми е по-позната.
Имаше на "Македония" едно време един ресторант. В менюто имаше кученца.





Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.10.09 17:21



обичам да ми е хубаво, когато ям вкъщи или навън, в офиса ми се случва да обядвам пред компа. под хубаво имам предвид обстановката или компанията.
иначе се храня бързо, мога и бавно, но като съм гладна, съм гладна, не умея деликатно да прехвърлям кюфтето от ляво на дясно.
кефя се на мъж, който си поръчва десерт, повечето мъже не го правят:))
ако има нещо, което не обичам, е да ми бъркат в чинията без да са ме питали.:)))
шкембе ядях много преди време за период от 6-7 месеца.и то към 11ч всеки ден

, но като цяло не обичам и не бих си поръчала.
последно време дневно ми меню е сутрин вафла или една активия с мюсли, не заради чудодейните и възможности, а защото ми харесва:)) подозирам, че слагат някакъв зарибител вътре.
на обяд-както дойде, мога и да пропусна, мога да ям някакви ядки, от пицата на колежката или чипс.
за вечеря пазарувам от кулинарния до вкъщи. много хубаво готвят.точно като мен, т.е. мога да кажа, че аз съм го сготвила.:))
та колко романтично ти се струва моето меню?



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: abettor]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано09.10.09 17:21



Не се напъвай,френската изобщо не става за ядене.Става за снимки,кулинарни справочници,изучаване на френски език и тем подобни пи-арски акции,но не и за консумация.Особено оная гадна грис халва с чесън,дето всички фръцльовци/Саро,много ми хареса обръщението ти/ примижават и започват да пъшкат,като я видят.
Долу френската кухня през този уикенд,както и през двата следващи!

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Хранене и романтиканови [re: abettor]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.10.09 17:22



А в коя кухня готвят бобри?

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде...



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.10.09 17:23



каква е тази грис халва?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.