Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема п.с.нови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.10.09 17:25



снощи гледах ендо филмче по НГ за частните кухни по света-т.е. готвят специално за теб на ресторантски принцип, като може да те изненадат с нещо оригинално или ти да си поръчаш, както и да ти го направят по стара рецепта-брашното д аго смелят като едно време и т.н. Това си е пазарна ниша за БГ.





Тема Re: п.с.нови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано09.10.09 17:26



Доколкото знам в Сф имате такъв ресторант, който готви в неделя на този принцип.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде...



Тема Re: п.с.нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.10.09 17:26



А кой е?



Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.10.09 17:27



В Канада :)



Тема Във всеки ресторант.....нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано09.10.09 17:28



.....където познаваш собственика, ще ти сготвят нещата така, както поискаш!





Тема Re: Хранене и романтиканови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано09.10.09 17:29



Ми,гадна,с чесън.Обаче като я опиша на някой гл. готвач,той прибелва очи,казва "Ооу,това е фантастичен десерт,блазя ви!Истинска френска кухня!",а аз се чувствам като чукча в този момент.Предчувствам,че скоро ще ми го пробутат отново,ще ти кача снимки.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Във всеки ресторант.....нови [re: abettor]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.10.09 17:30



е не, не е същото. тя готвеше у тях, не беше на ресторантски начала. не мога да се сетя коя е държавата, примерно Китай, но пишеше, че има много такива кухни.



Тема Re: п.с.нови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано09.10.09 17:30



Запълнена е вече.Доста ресторанти го предлагат,даже и съпругът ти може да не разбере.
Все пак "Мистър и мисис Смит" мина отдавна по кината....

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: п.с.нови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано09.10.09 17:33



Кое да не разбере?!
Аз не говоря за това да ми сготвят храна и да я занеса вкъщи. Говоря за това да ти готви не професионален готвач, а някой, който му е мерак, прави го веднъж седмично и ако искаш да идеш да ядеш там, трябва да заявиш желание, може и да не те одобри, негова си работа кой ще покани в дома си.



Тема Re: п.с.нови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано09.10.09 17:42



А,нещо като моята майка?
Добре,че ми прие поръчките за събота и неделя.

I`m blonde so please,speak slowly!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.