Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 02.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Fish - просто не беше истина!нови  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано06.10.05 11:27



Хора, тоя концерт ме разби! Просто нямам думи! Не знам, дали въобще да го обсъждам! Каквото и да кажа, ще е малко. Абе душата ми пееше с него!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Fish - просто не беше истина!нови [re: Kлep]  
Автор Пay ()
Публикувано06.10.05 12:19



Да кажа и тук - на мен пък не ми хареса

Звукът беше под всякаква критика, микрофониите и бученето прилягат повече на гаражен концерт, а не на зала1 на НДК. Жалко, че не дадоха възможност на Фиш и групата му да изсвирят като хората Misplaced Childhood-a.

А че групата не беше във върховна форма е друга тема - малко грешки тук-там, а и не знам защо, но първото нещо, за което се сещам при думата Мерилиън, е keyboard и synths, а това е едно от нещата, което почти липсваше като звук в концерта. Другото не на място бяха двете китари, срамежливо промъкващи се между грандиозния шум и бученето на усилвателя.

Представете си Пинк Флойд да вземат да дойдат на концерт в БГ един ден по някаква случайност и да чуем този звук - срамота за СМЕ! Ако някой чете от тях, да си купи обица, ако още няма нейде по тялото, и да си я закачи, да направят Фиш на маймуна в България! Да не коментираме избора на охлаждаща група в началото, момчетата отнесоха груби думи по техен адрес, ама толкова могат - толкова свирят, виновен е който ги е поканил!

MPbH!

---
His name is Wonderful



Тема Re: Fish - просто не беше истина! [re: Kлep]  
Автор alanin ()
Публикувано06.10.05 12:29



unikalen e.
ne bqh se 4uwstwala taka na concert ot ... ne pomnq otkoga.
iskashe mi se da izpee i celiq Script, i Fugazzi, i wsi4ko Marillion-sko...:)



Тема Re: Fish - просто не беше истина!нови [re: Пay]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано06.10.05 12:40



Мрън-мрън.. Бъди НАД, Паулинчо... Магията..., нали я усети магията!?! Всичко друго - без значение...



Тема Re: Fish - просто не беше истина!нови [re: Пay]  
Автор maurice (is back)
Публикувано06.10.05 13:30



Ти май си бил на друг концерт.

I'm the man of a thousand faces
A little piece of me in every part I take...


Тема Re: Fishнови [re: Пay]  
Автор the_alchemist (deep blue dream)
Публикувано06.10.05 16:40



А преходите как бяха?

Представете си Пинк Флойд да вземат да дойдат на концерт в БГ един ден по някаква случайност...

Хех, представих си го! Ама когато ПФ дойдат, публиката ще е толкова омагьосана, че няма да й пука особено за озвучаването...пък и сигурно няма да има подгряващи групи...



Тема Re: Fishнови [re: the_alchemist]  
Автор бяcнa cъм (майка)
Публикувано06.10.05 17:35



А, точно това е, аз бях така зашеметена и въобще не ми направи впечатление дали някой е правил грешки, беше върха!!!



Тема Re: Fish - просто не беше истина!нови [re: maurice]  
Автор Пay ()
Публикувано06.10.05 18:14



за съжаление бях на същия концерт, при това баш до колоните отпред и 'сичку са чуваше кат' пет пари в кесия.

Дано поне по-назад или по балконите да е било малко по-приемливо, макар че микрофонията си е микрофония откъдето и да я хванеш.

---
His name is Wonderful



Тема Re: Fishнови [re: the_alchemist]  
Автор Пay ()
Публикувано06.10.05 18:17



мога да ти кажа, алхемисте, че преходите хич ги нямаше, юнаците от Фишовата група не се бяха подготвили перфектно и на места намазаха пейзажа. Добре че беше главният вокал (нашият човек с други думи), та да компенсира донякъде фаловете

---
His name is Wonderful



Тема Re: Fish - просто не беше истина!нови [re: Пay]  
Автор бяcнa cъм (майка)
Публикувано06.10.05 18:57



Защо за съжаление, бе човек? Защо си ходил*а тогава??! Това ли е толкова важно, как се е чувало? И аз бях отпред, но не ми пукаше въобще, кефих се!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.