Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Сравнениенови [re: Alice is]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано17.09.18 14:02



Или като малък са те научили погрешно, че дипломация и интригантство са синоними. Да знам! За вас жените това са различни неща, затова интригите за вас толкова невинно средство за постигане на своето.


За мен всяко премълчаване, всяко изопачаване, което вие наричате "дипломация", е грозно интригантско поведение. Пример с нещо дребно. Питат ме: "Добре ли ми стои панталона?" Да, знам какво трябва да отговоря! Но за мен това е долна лъжа! Това ме товари и не ми е комфортно да кажа: "Ууу страхотно ти стои!" Естествено, че това правех, даже се научих така да отговарям, че дори да се аргументирам, сякаш наистина е така... Но тогава чувството ми че лъжа и манипулирам е още по-гадно! Не, не! Това не е за мене! То и по 10 тояги на голо да ми бият на ден, ще свикна, но само не ми казвай, че ще ми е по-добре.

За мен интригите (дипломацията) са много по-сериозен и страшен тормоз от физическия!!! Всичките й номера ги улавях още преди да ги е измислила. Знаех какво ще направи, още преди тя да знае.
Да, това може би ми беше проклятието, че знаех всичките й номера и умисълът с който ги прави. Ами не може да живееш с това знание. Това е оценка, която получаваш. Все едно ти казват, ти си тъп, ей сега ще те изработя... Ще те "сапунисам", колко си велик, незаменим мъжага и като се замаяш от собственото си "величие", ще ти обясня някак между другото, че НИЕ имаме голяма нужда от нов епилатор, примерно!

Та така с интригите и дипломацията! Не ние нямаме никаква нужда! Ти се опитваш да ме изнудиш да ти дам пари за епилатор, въпреки че имаш два, но го представяш като "обща" нужда. Ако ти кажа: "Ми на мен епилатор не ми трябва" Отговорът може да е: "Ами защо, може и ти да го ползваш". Ама рзбира се! Може и вибраторът да ти ползвам, ама дали...?

Веднъж така си спомням в една от веригите (Техномаркет или Технополис) правят презентация на вибро масажори, не, не вибратори! а масажори! Естествено, за никого не е тайна за какво ги купуват. Естествено около мястото се натрупали само жени. В един момент моята взема един да го пробва и започва да ми обяснява, че НИ е много необходим и мен като ме боли главата или гърба, ще релаксирам... Ай са!? К`во, ще се лъжем за какво е и за кого е ли!? Отрязях я като кисела краставица! Що не кажеш, че искаш да си разнообразиш сексуалния живот, ами ми преписваш нужди, които нямам!?

Та, на теб "дипломацията" може да ти изглежда съвсем нормално средство, но за мен е по-груб тормоз от шамара!!!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Сравнениенови [re: LUClFER777]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.09.18 17:15



Хехехе,ама те се ползват за масаж, бе Луце. В нашата физиотерапия също за вибро масаж ги ползват.Много е гот на гърба и раменете.

Абе,малко ми се видиш мнителен относно жените.

Редактирано от sladunka medunka на 17.09.18 20:21.



Тема Re: Сравнениенови [re: sladunka medunka]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано17.09.18 17:19



Естествено, че се ползват за масаж, кой твърди друго!?

Моля ти се имам достатъчно опит с жените, няма да се хвана да оспорвам, ама аз си знам...

Сложиха ми го на врата да ми демонстрират,"колко е хубаво", така ми разтърси главата, че сътресение на мозъка щях да получа.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Сравнениенови [re: LUClFER777]  
Автор Alice is (брилянтна 2 в 1)
Публикувано17.09.18 18:05



Почвам да схващам, говориш за бившата си. Може и да не ти се вярва, жените са различни.
Аз много рядко питам моя 'това как ми седи?'. Имам си добра приятелка, която няма да ме излъже и с нея ходим да си купуваме дрехи и обувки. И голямо огледало си имам. И още едно малко да си гледам дупето чрез него и голямото.
За мен има само черно и бяло, а всякакъв нюанс между тях отнасям към по-близкото. И на черното викам черно, на бялото бяло. Болезнено директна съм за някои. Специално ти подозирам, че би предпочел хлъзгава интригантка пред мен, колкото и да влагаш негативност в понятията дипломация/интригантство.
Нито се защитавам, нито се саморекламирам, не ми трябва.

Аз от твои предишни писаници си съставих приблизителен портрет на бившата ти. Физически готина и забавно шантава мадама, а тъй като е шантава, то много сладко и изобилно се чука. Което ти е завъртяло главата на млади години и си се набутал. Не си предполагал, че шантавото е обречено да става все по-шантаво и то в негативния смисъл.
И друго предположение ми стои. Я кажи, да не е случайно рускиня или половин? Рускините обикновено завладяват с весела шантавост, която неминумо преминава в отвратителна.

ad infinitum ...


Тема Re: Сравнениенови [re: LUClFER777]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.09.18 20:20



Моля ти се, имам достатъчно опит с женитеЛуци, не се съмнявам бе, даже не съм си и помисляла да се съмнявам дали имаш или нямаш такъв... ма, малко предубеден ми се струваш понякога... ама то травматизираните от брака сме така

свръхчювствителни по отношение на другия пол... и на мен не ми ги хвали мъжете, големи гадове саобаче, като ги обичам, няма какво да правя, търпя... вече бая години стана макар, че евалла ти правя на тебе... да се грижиш толкова време и да живееш с болен човек, че и да издържиш...е. туй не го може всеки!!!

Редактирано от sladunka medunka на 17.09.18 20:22.



Тема Re: Сравнениенови [re: Alice is]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано01.10.18 00:05



По - кротко за рускините или по-точно за кои по-точно. Там има 134 националности и всички са рускини! :)



Тема Re: Сравнениенови [re: Noy BG]  
Автор Alice is (брилянтна 2 в 1)
Публикувано02.10.18 10:46



Знаеш за кои рускини говоря, не се отклонявай. По-точно няма значение от коя от тези 134 националности, определена част имащи силната мотивация, че отлично решение е 'оправяне на живота чрез брак с българин'.

ad infinitum ...


Тема Re: Сравнениенови [re: Alice is]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано03.10.18 23:07



М'да, има едни такива персони. Всеизвестни!





Тема Re: Сравнениенови [re: Noy BG]  
Автор Alice is (брилянтна 2 в 1)
Публикувано04.10.18 11:47



Въпросът е дали сме познали за луциферския случай...



ad infinitum ...


Тема Re: Луцко, отговори де!нови [re: Alice is]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано06.10.18 15:23



Хахаха, това се питам и аз... той обаче мълчи, като пред ДС... Луци, кажи си пиле, Аз от твои предишни писаници си съставих приблизителен портрет на бившата ти. Физически готина и забавно шантава мадама, а тъй като е шантава, то много сладко и изобилно се чука. Което ти е завъртяло главата на млади години и си се набутал. Не си предполагал, че шантавото е обречено да става все по-шантаво и то в негативния смисълверно ли е това, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.